Šio pasiūlymo neplatiname, tačiau jus gali sudominti kiti šio partnerio pasiūlymai, kuriuos rasite puslapio apačioje.

Gatvės šokiai Klaipėdoje

Gatvės šokiai Klaipėdoje
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Ufas
+37067634374

Aprašymas

Gatvės šokiai tai plataus žanro šokiai, kurie susideda iš : hip-hop, house, locking, poping, breakdance, funk ir kitų gatvės šokių stilių, kurie atsirado XX a. viduryje, Niujorke. Iš pradžių tai buvo neturtingų juodaodžių saviraiškos būdas, kuris ilgainiui tobulėjo ir išplito į kitus socialinius sluoksnius. Terminas „gatvės šokis“ apima daug stilių, įskaitant šokius, kurie dažniausiai asocijuojasi su hiphopo kultūra. Šitie stiliai labai išpopuliarėjo iš dalies dėl to, kad visame pasaulyje populiarėjo hiphopo muzika. Gatvės šokis yra labai platus žanras, mokytojai turi laisvę interpretuoti ir labai dažnai laisvai maišo daug stilių, kartais net sujungdami su visiškai kitomis šokio formomis, kaip, pavyzdžiui, jazz'o šokis.

Nori išmokti – prisijunk prie šokių klubo „UFAS“ komandos ir tapk klubo nariu! Klubo nariais gali tapti bet kokio amžiaus žmonės - klubas atviras visiems, kurie yra susidomėję šokio menu. Klubo veikla ne tik šokiai, bet ir įvairūs projektai bei konkursai, kurie orentuoti į jaunimą. Tai jaunas ir labai draugiškas klubas, kuris nuoširdžiai kviečia prisijungti kiekvieną, tiek jauną, tiek seną ir tapti klubo nariu.

 

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Šokių klubas "UFAS", Naujoji uosto g. 3, Klaipėda
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Klaipėda
Apskritis: Klaipėdos regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Gatvės šokiai Klaipėdoje

Gatvės šokiai Klaipėdoje

Gatvės šokiai tai plataus žanro šokiai, kurie susideda iš : hip-hop, house, locking, poping, breakdance, funk ir kitų gatvės šokių stilių, kurie atsirado XXa. viduryje, Niujorke. Gatvės šokis yra labai platus žanras, mokytojai turi laisvę interpretuoti ir labai dažnai laisvai maišo daug stilių, kartais net sujungdami su visiškai kitomis šokio formomis. Nori išmokti – prisijunk prie šokių klubo „UFAS“ komandos ir tapk klubo nariu!

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/222-sidabrinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  29,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima