facebook

Nepamirštamas skrydis oro balionu Kaune

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

„Hot Air Lines“ kviečia pasinerti į nepamirštamą nuotykį ore ir išpildyti savo svajonę. Skrydis oro balionu virš gražiausių Lietuvos vietų paliks neišdildomą įspūdį.

Skrydis oro balionu prilygsta pirmosios meilės saldumui, pirmojo bučinio jauduliui. Tai lyg sapnas, iš kurio nenori pabusti. Skrydis oro balionu – ideali dovana ypatingiausioms gyvenimo akimirkoms. Skrydis vakarėjant Jūsų akimirką nuspalvins ryškiausiomis spalvomis. Po skrydžio Jūsų akyse dar ilgam išliks susižavėjimo ir laimės krislelis.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • apie 2 val. pasiruošimas;
 • 1 val. trukmės romantiškas skrydis oro balionu;
 • krikšto ceremonija;
 • diplomas;
 • aviacinis draudimas skrydžio metu;

Svarbu: Pramoga gali pasinaudoti asmenys nuo 7 metų, kurių ūgis didesnis negu 110 cm. Jaunesni nei 16 metų asmenys turi būti lydimi suaugusiojo ir skristi vieni negali. Draudžiama rūkyti ir vartoti alkoholinius gėrimus skrydžio metu ir prieš pat skrydį. Skrydžiai vykdomi grupėse.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „Hot Air Lines“, skrydžiai organizuojami Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje
icon time
Trukmė: visa trukmė ~3 val., skrydis 1 val.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-4 (skiriasi kaina, pasirinkti viršuje prie "Asmenų skaičius")
icon clothes
Apranga: Visą kūną dengiantys, medvilniniai drabužiai
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Nuo balandžio 15 d. iki spalio 15 d.
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Apskritis: Kauno regionas
icon place
Miestas: Kaunas
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nuolaidos ir lojalumas
Hot Air Lines

99,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Hot Air Lines
www.orobalionai.lt negavus patvirtinimo skambinti +37061120911

Komentarai

 • Edgaras
  Nerealus ispudziai! Tikrai rekomenduociau! Negalvojau kad gali but taip nuostabu, o pilotas Alfredas isvis nerealus zmogus, pagarba!
 • Andris&Galina
  Išversta iš davanusala.lv: Nuostabu! Pradėsim nuo to, jog nuo registracijos su mumis bendravo geranoriška mergina, įmonės atstovė. Pateikiama pilna informacija, į visus klausimus visada yra atsakymai ir paaiškinimai. Visai komandai didelis ačiū ir pagarba. Visi labai draugiški ir dėmesingi. Profesionalai! Mūsų grupėje buvo grupelės, kurios kalbėjo 3 skirtingomis kalbomis. Pilotas instruktažą pravedė su kiekviena grupelė reikiama kalba. Po nusileidimo „krikštynų“ metu (su diplomų įteikimu) prie kiekvienos grupelės stovėjo vaikinukai ir vertė (į rus, ang kalbas) piloto pasirodymą (liet.k.). Buvo smagu! Linksma ir įdomu! Aprašyti skrydžio jausmą...- reikia pačiam tai išbandyti! Tai emocijos! Pats nuotykis nuo pradžios iki galo užburia! Oro baliono krepšyje buvo komfortiška ir patogu filmuoti ir fotografuoti. Mūsų pilotas Artūras - superinis! Nusileidimą suorganizavo kaip oro uoste Boingu: minkštai ir švelniai. Nors šio momento laukėm su jauduliu :)) Nesusilaikėm ir pradėjom ploti - kaip lėktuve. Dar kartą ačiū už neužmirštamas emocijas. Tikimės - iki susitikimo!

  Lieliski! Sāksim ar to, ka sākot no paša reģistrācijas momenta, ar mums kontaktējām labsirdīga meitene, kompānijas aģents. Informācija ir pilnvērtīga, uz visiem jautājumiem vienmēr ir atbildes un izskaidrojumi. Visai kompānijai liels paldies un respekts. Visi ir ļoti draudzīgi un uzmanīgi. Profesionāļi! Mūsu grupā bija 3 dažādu valodu grupas. Instruktāžu pilots veica katrai krupai atsevišķi, nepieciešamajā valodā. Pēc nolaišanās, ļoti interesantā ceremonijā «kristības un balonista iesvētības» (ar diploma izsniegšanu), pie katras grupas atradās komandas darbinieki, kas pilota runu (lietuviešu valodā) iztulkoja krievu, angļu valodās). Bija jauki! Šampanieties! Jautri un interesanti! Aprakstīt lidojuma iespaidus... - vajag pašam to izjust! Tās ir emocijas! Tas ir forši! Pats piedzīvojums no paša sākuma, līdz pašām beigām vienkārši apbur! Lidojuma grozā bija komfortabli un ērti veikt foto-videosessiju. Pilots mums bija lielisks - Arturas! Meistars! Un nosēšanos veicā itkā lidotu ar Boingu pa lidostu: mīksti un gludi, kaut gan šo momentu mēs gaidījām ar lielu uztraukumu)). Mēs nenoturējāmies, un sākām applaudēt, kā lidmašīnā. Vēlreiz paldies par neaizmirstamajām emocijām! Ceram, ka līdz nākošajai tikšanās reizes!
 • Povilas
  Super super patirtis, pilni emocijų ir gerų nuotaikų. Pranoko visus lūkesčius. Nuostabus kolektyvas, retai tokių sutiksi :) Ačiū už gerą laiką.
 • Birutė
  Skrydis turėjo ypatingą aurą. Visiems rekomenduoju, nes po tokių skrydžių norisi dar ir dar kartą kilti! Ačiū Hot Air Lines komandai! You are the best!
 • Edita
  Patiko labai! Manau dar skrisiu ne kartą. Nuostabu!