facebook

Apsilankymas Pakruojo dvaro „Gyvajame muziejuje“ dviem

Nemokamas dovanų įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

„Pakruojo dvaras“ kviečia turiningai ir įsimintinai praleisti laiką dvare! Pakruojo dvaro Malūnininko namo viešbutyje apsupa bajoriška prabanga bei dėmesingas aptarnavimas.

Pakruojo dvaras alsuoja senųjų laikų didingumu ir prabanga. Gyvasis muziejus sugrąžina šimtmečiu į praeitį ir leidžia pasijausti tikrais dvariškiais, patirti, ką reiškia dvaro gyvenimas, prisiliesti prie kiekvienos jo akimirkos ir nesvarbu už lango žiema ar vasara – dvaro gyvenimas verda visus metus.

Pramogos metu suteikiama galimybė pamatyti, išgirsti, paliesti, užuosti ir net paragauti. Pramogos dalyviai pasijaučia lyg nusikėlę į praeitį, prieš akis iškyla dvaro ūkio darbai, kumečių ir dvaro valdovų kasdienybė, stebins žirgų pasirodymas, parfumerio Žako kvapų pasaulis. Svečių nuotaiką kurstys aludaris bei jo pasakojimas ir vaišės. Pramogos dalyviai lieka nustebinti kalvio meistriškumo ir šiek tiek pašiurpę nuo Bausmių muziejaus. Praleiskite laisvalaikį įsimintinai, pakeliaukite laiku ir patirkite naują!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • dvariškos dienos pradžia prie centrinių Rūmų;
 • barono ristūnų parodomasis jojimas ir aristokratiško jojimo pamokėlė;
 • pažintinė ekskursija su Baronaite centriniuose Rūmuose;
 • viliojantys kvapų pasaulio atradimai parfumerio Žako laboratorijoje;
 • fotografavimas senoviniu fotoaparatu ir nuotraukos gamybos demonstracija;
 • pažintis su bitelių gyvenimu ir kleboniškų žvakių liejimo pamokėlė pas dvaro bitininką;
 • tamsieji susitikimai baudžiavos laikų Bausmių rusyje;
 • pakruojietiško alaus gamybos demonstracija ir degustacija dvaro bravore, su pačiu Žaldoku (alkoholiniai gėrimai į pasiūlymo kainą neįeina);
 • pakruojo dvaro pasididžiavimas - kamerinio ansamblio „Trio musicale“ koncertas;

Svarbu: Programa gali kisti. „Gyvojo muziejaus" programa vyksta esant palankiomis oro sąlygomis. PROGRAMA NEVYKDOMA FESTIVALIŲ IR KITŲ MASINIŲ RENGINIŲ METU. Pramoga vyksta kiekvieną šeštadienį, o nuo gegužės mėnesio iki spalio mėnesio, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį. „Gyvojo muziejaus" programa skirta visiems. Dalyvauti gali ir šeimos su vaikais, ir suaugę ir senjorai. Vaikai iki 4 metų (imtinai) dalyvauja nemokamai. 

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „Pakruojo dvaras“, Karčiamos g. 11, Pakruojo km., Pakruojo raj.
icon time
Trukmė: 5 val.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus (šeštadieniais, gegužės-spalio mėn. šeštadieniais-sekmadieniais) esant palankioms oro sąlygoms
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Miestas: Pakruojis
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje
Nuolaidos ir lojalumas

32,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Pakruojo dvaras
+370 68665055

Komentarai

 • Atsilipiemai apie Pakruojo dvaras
 • Monika
  Praūžus šventėms visad ateina ramybės laikotarpis, atsiranda daugiau laisvo laiko. Tad norisi nuveikti kažką prasmingo ir smagaus, kas tiktų ir vaikams, ir suaugusiems. Ilgai nesvarstę nusprendėme pasinaudoti Dovanų salos kuponu ir nuvykti i Pakruojo dvarą. Girdėjome daug gerų atsiliepimų apie Didžiuosius Kinijos žibintus. Norėjome savo akimis pamatyti ar jie tikrai verti šių kalbų. Na ir ką gi, likome apžavėti! Net nesitikėjome, kad pasitiks ne tik įstabieji žibintai, bet ir mugė, koncertas, įvairios degustacijos. Parfumeris, kostiuminė, fotoateljė, baudžiavos laikų bausmių muziejus tai tik keletas pramogų, kurias siūlo Pakruojo dvaras. Mažuosius pasitiko Kalėdų senis, įvairūs pasakų herojai, pavyko pamatyti arklius žirgyne. Nenorintys šurmulio galėjo rinktis jaukias kavines ar tiesiog apsistoti nuostabiame Pakruojo dvare, kuris atspindi istoriją, senuosius laikus. Jaukūs kambariukai iki smulkiausių detalių įrengti pagal tų laikų dvariškių gyvenimą. Pakruojo dvaras taip pat siūlo SPA procedūras, po kurių jausitės atsipalaidavę ir pailsėję. Mes vykome žiemos laikotarpiu, tačiau neabejoju, kad ir kitais metų laikais ten galima smagiai praleisti laiką. Dvaro teritorija yra didelė, vien ją apeiti yra įdomu. Taip pat, kaip ir minėjau, yra siūloma įvairių veiklų bei pramogų. Tai puiki vieta norintiems pailsėti bei pakvėpuoti grynu oru. O laikas, praleistas kartu su šeima, artimaisiais yra pats vertingiausias!
  Atsakymas: Sveiki, Monika, dėkojame Jums už tokį išsamų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad puikiai praleidote laiką. Gražios dienos!