facebook

Šuolis parašiutu Klaipėdoje

(1)

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 100€ iki 200€ (1)
  • nuo 200€ iki 400€ (1)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (1)
  • Paslaugos teikėjas
  • Klaipėdos parašiutininkai (1)

Ekstremalių pramogų gerbėjai, metas suklusti! Šuoliai parašiutu Klaipėdoje – tai nepaprastos patirtys ir emocijų kupinas smagiai praleistas laikas. Patirkite tikrą laisvą kritimą grožėdamiesi pajūrio vaizdais savo pirmojo šuolio metu, o vėliau, dalindamiesi savo įspūdžiais, į nuotykių verpetą įtraukite ir artimą žmogų! Ši pramoga patiks visiems, kurie nori ištrūkti iš savo komforto zonos ir išbandyti ką nors naujo.

Šuolis su parašiutu Klaipėdoje – įspūdinga pramoga ir vienas didžiausią adrenaliną teikiančių šuolių, kuris nereikalauja ilgai trunkančio pasirengimo. Pramogos metu nebūsite vienas: iš lėktuvo šoksite kartu su instruktoriumi, kuris padės nuvairuoti į reikiamą nusileidimo vietą. Šokama net iš 3000 aukščio, o laisvo kritimo trukmė siekia 25 ar 30 sekundžių, todėl šuolio parašiutu metu garantuojami aštrūs pojūčiai bei kerintys Klaipėdos krašto vaizdai.

Ši dovana – tai smagi ir sunkumų nekelianti apgalvota pramoga. Jos metu iš lėktuvo iššoksite ir vėliau visą kelią iki žemės būsite kartu su labai patyrusiu parašiutizmo instruktoriumi, todėl galėsite dėl nieko nesijaudinti ir patirti malonų laisvo kritimo pojūtį ir pasimėgauti adrenalino doze. Nesvarbu, ar jau esate išbandę šią pramogą, ar šoksite pirmąjį kartą, pramogos metu bus garantuojamas ne tik jūsų saugumas, bet ir suteikta visa informacija, kuri reikalinga norint tinkamai iššokti.

Atkreipiame dėmesį, jog šuolis parašiutu Klaipėdoje labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta. Sezonas tęsiasi nuo balandžio iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti) – visą informaciją apie pokyčius suteikia parašiutininkų klubai.

Linkime malonių įspūdžių! Atraskite įspūdingą Klaipėdos kraštą iš aukštai ir pasimėgaukite gausiu ir įvairiu dovanų idėjų spektru, siūlomu klaipėdiečiams bei šio miesto svečiams. Ši pramoga Klaipėdoje įspūdį paliks net išrankiausiam keliautojui bei atneš daug gražių pirmų kartų!