facebook

Gurmaniška „Sambarių“ programa

NEMOKAMAS DOVANŲ PRISTATYMAS IR ĮPAKAVIMAS

Aprašymas

„Rinkuškių“ alaus darykla yra vienintelė Biržuose, įkurta ir valdoma Biržų krašto aludarių šeimos. 1991 metais įkurta lietuviško kapitalo alaus darykla recepus ir tradicijas puoselėja ir perduoda iš kartos į kartą. Čia laikomasi senųjų aludarystės tradicijų: alus verdamas tik iš tyro vandens, gauto iš daryklos teritorijoje įrengto gręžinio, šviesaus ir karamelinio miežių salyklo bei apynių. Alus čia fermentuojamas ilgai, nes „Rinkuškių“ aludariai nepripažįsta šį procesą greitinančių technologijų, kaip ir priedų, konservantų ar dažiklių. Šalia daryklos įkurtame restorane „Alaus kelias“ kasdien laukia dienos pietūs, rengiami įvairūs koncertai bei edukacinės programos.

Apsilankymo „Rinkuškių“ alaus darykloje metu, pirmiausia pasivaikščiosite po daryklos patalpas su gidu, kuris papasakos kaip, laikantis senųjų aludarystės tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Vėliau aplankomas muziejus, o prie senovinės aludario klėties pats Žaldokas Jums papasakos apie senosios aludarystės subtilybes. Vėliau restorane turėsite progos paragauti karštų patiekalų (esant poreikiui galima paruošti vegetariškus patiekalus informavus iš anksto. Taip pat patiekiamos restorano šefo kurtos gurmaniškos užkandėlės, kurias, gido pagalba, išmoksite derinti su skirtingomis 8 alaus rūšimis (už papildomą 3 eur. mokestį). O jau kas yra volė, sambariai ar kiek alaus paruošdavo senovės lietuviai vienai šventei galėsite paklausti charizmatiškojo Žaldoko.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 2 val. 30 min. trukmės edukacinė programa alaus darykloje 1 asmeniui;
  • užkandžiai;
  • karštas patiekalas;

Svarbu: Pasiūlymas galioja nuo sekmadienio iki ketvirtadienio. Už papildomą 3 Eur mokestį turėsite galimybę degustuoti 8 skirtingas alaus rūšis. Šis mokestis yra taikomas, nes nuo 2016 m. lapkričio 1 d. įsigaliojęs alkoholio kontrolės Įstatymas 28 straipsnis 1 d. 2 p., nurodo, kad dovanų kuponais yra draudžiama atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, alkoholinių gėrimų degustavimą. Už degustacijos metu vartojamus alkoholinius gėrimus klientas atsiskaito tiesiogiai paslaugos tiekėjui. Ši paslauga skirta asmenims nuo 20 metų.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „Rinkuškių alaus darykla“, Alyvų g. 8, Biržų k., Biržų r.
icon time
Trukmė: 2 val. 30 min.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus (sekmadieniais-ketvirtadieniais)
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Miestas: Biržai
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje
Nuolaidos ir lojalumas

22,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • 365 dienų keitimo garantija!
  • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
„Rinkuškiai“
+37065952526, alauskelias@rinkuskiai.lt

Komentarai