Tailandietiškas pėdų ir plaštakų masažas Panevėžyje

26,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Masažai pas Santą
+37063731298

Aprašymas

Salono „Masažai pas Santą“ specialistės puikiai žino masažo teikiamą naudą ir kaip tinkamai jį atlikti. Klientams ir jų poreikiams skiriamas visas dėmesys. Siekiama profesionaliai atlikti savo darbą, perduoti švelnumą bei teigiamas emocijas.

Šis masažas padeda atsikratyti įtampos, normalizuoti miegą ir visą organizmo energetinę būseną. Pėdose ir plaštakose yra daugybė gyvybiškai svarbių taškų, kuriuos spausdami galime sustiprinti kūno gyvybinį tonusą, pagerinti skydliaukės, skrandžio, smegenų, kepenų, kasos, kraujotakos ir kitų organų veiklą. Po sunkios dienos nėra nieko geriau kaip gilus atpalaiduojantis masažas pavargusioms kojoms.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. 20 min. trukmės tailandietiškas pėdų ir plaštakų masažas;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Masažai pas Santą“, Smėlynės g. 51, Panevėžys
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Kojų ir pėdų, Rankų
Šalis: Lietuva
Apskritis: Panevėžio regionas
Miestas: Panevėžys
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

 • Skaistė
  Pas Santą apsilankiau taip pat vedama gerų atsiliepimų. Ir nenusivyliau. Buvau ne vieną kartą ir tikrai dar apsilankysiu. Pas ją visada pailsiu ir atgaunu jėgas. Siūlau apsilankyti ir kitiems.
 • Ilona
  Labai ačiū už nuoširdumą, malonumą ir profesionalumą.
 • Karolina
  Nuostabi masažuotoja! Profesionalė. Masažai puikūs. Po jos masažų visada jaučiuosi pailsėjusi tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Kai tik būnu Panevėžyje, kiekvieną kartą stengiuosi apsilankyti pas ją. Super! Visiems patariu apsilankyti pas šią masažuotoją. Santa, ačiū Tau ir sėkmės.
 • Erika
  Labai ačiū už nuoširdumą, už tikrai gerai praleistą laiką ir tikrai džiaugiuosiu už Jūsų labai gerai atliktu darbu. Nepirmą kartą lankausi, ir tikrai visada lieku nustebinta. Rekomenduoju visiems apsilankyti pas šią masažuotoją.
 • Martyna
  Gavusi dovanu Ajurvedini relaksacini masaža likau labai patenkinta. Pritariu, kad masazuotojos rankos nuostabios. Atitrukau nuo kasdienybes ir tikrai jauciuosi pailsejusi :) rekomenduoju :)

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima