facebook

Virtualios realybės 360' atrakciono kvietimas dviem

UAB "Vilmira" siūlo pasinerti į kupiną įspūdžių pasaulį ir išbandyti 5D ar virtualią realybę įvairiuose Lietuvos miestuose.

Pasinerkite į virtualų pasaulį ir patirkite naujus nuotykius! Išbandykite naujausiomis technologijomis paremtas pramogas jau dabar.

Šis dovanų čekis – tai šansas išmėginti naujausiomis technologijomis paremtas pramogas. Galėsite rinktis norimą pramogą: du bilietus į „Rifter“ arba „eMotion“.

Jūsų laukia  „Rifter“ arba „eMotion“ platformos, kurios juda su vaizdu manevringai ir sinchroniškai, o pajusti kiek galima stipresnį realybės efektą Jums padės integruota speciali garso sistema bei papildomi efektai. 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • iki 4 min. trukmės  virtualios realybės atrakcionas STEREOLIFE RIFTER arba S2 seansas dviem asmenims;

Svarbu: Rifter platforma skirta įvairaus amžiaus lankytojams. Rekomenduojama nuo 5 metų. Ūgio apribojimų nėra. eMotion platforma tinka įvairiaus amžiaus lankytojams. Rekomenduojama nuo 8 metų. Ūgio apribojimas - tinka asmenims nuo 1,30m.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: Ozo g. 25, Vilnius (II a.);Aido g. 8, Šiauliai (III a.);Taikos pr. 61, Klaipėda (II a.);K. Mindaugo pr. 49, Kaunas (III a.);Klaipėdos g. 143A, Panevėžys (I a.)
Trukmė: iki 4 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

10,99 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
UAB Vilmira
+37064545854
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.