Šio pasiūlymo neplatiname, tačiau jus gali sudominti kiti šio partnerio pasiūlymai, kuriuos rasite puslapio apačioje.

Grupinės mankštos ,,Mama ir vaikas“ Utenoje

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Helona
+37068773477

Aprašymas

„Helona“ centras puoselėja individualų požiūrį į kiekvieną asmenį. Centre dirba profesionali komanda, kuri yra pasiruošusi užtikrinti aukštos kokybės procedūras ir jaukią atmosferą.

Ši mankšta mamytėms su mažyliais skirta nuo 3 mėnesių iki 1 metų. Mama mankštinasi kartu su vaikučiu, o sportuoti kartu - smagu ir sveika!

Įprasta, kad nėštumo metu didėjant svoriui, kūnas tampa ne toks grakštus ir tvirtas, priaugama svorio, pilvo raumenys išsitempia, todėl ši mankšta padeda sustiprėti, atgauti energiją, pasitikėjimą savimi ir susigrąžinti buvusias kūno linijas.

Tuo tarpu mankštų metu mažylis ne tik stiprėja, grūdinasi, tačiau ir dirbant su raumenimis į smegenis siunčiami impulsai, o tai naudingai veikia mažylio vystymąsi: išsivysto smegenų koordinacija, orientacija aplinkoje ir daug kitų mažyliui reikalingų savybių augti stipresniam. Mankštos paįvairinamos, naudojant terapinius kamuolius ir svarelius. Užsiėmimus veda patyrusi kineziterapeutė. Užsiėmimų pabaigoje specialistė mamytėms paruoš atmintines, kurios padės tęsti užsiėmimus ir namuose!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 8 mankštos po 30 min. mamai ir vaikui;

Svarbu: Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę 1 mėnesį. Užsiėmimai vykdomi surinkus ne mažiau 2 mamyčių su kūdikiais grupę.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Medicinos centras „Helona“, Aušros g. 74-17, Utena
Trukmė: 8 užsiėmimai, po 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Apranga: Sportinė
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Utenos regionas
Miestas: Utena
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Komentarai

  • Vidmantė
    Lankausi čia jau ne pirmas kartas ir kažkaip jokių nusiskundimų nėra. Elgiamasi kultūringai, darbas atliekamas tikrai gerai. Neteko patirti kažkokios nesėkmės ar pan, kad vėliau kiltų skundai, nepasitenkinimas ir nenoras daugiau ten grįžti, viskas kažkaip labai gerai sakyčiau.
  • Briga
    Kolektyvas labai šaunus, visada pasitairauja kaip savjaut, mandagiai sutinka ir taip pat mandagiai išlydi, po procedūros dar išklausinėja ar viskas gerai, ar nieko netrūksta ir pan. Išeini visada pasisėmęs emociškai ir fiziškai.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima