facebook

Lankininkų kova 10-12 draugų kompanijai Vilniuje

„ShadowSong“ kviečia paimti į rankas lanką ir išbandyti akies taiklumą bei rankų miklumą. Savo ir draugų įgūdžius išbandykite gryname ore gamtoje.

Ar norite pašaudyti iš lanko su strėlėmis į savo, draugus, kolegas ar bosą? Praleisti linksmai ir aktyviai laiką? Žaidimas „Lankininkų kova“ puikiai tinka įmonės vakarėliams, gimtadieniams ir kitokiems draugų susibūrimams. 

Arrow Tag – (Lankininkų Kova) tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis sportinis komandinis žaidimas, savo paprastumu ir saugumu pritaikytas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaidimo metu naudojami lankai ir specialios strėlės su buku ir minkštu antgaliu, užtikrinančios saugumą.

Žaidimo tikslas panašus kaip dažasvydyje/šratasvydyje (paintball/airsoft) eliminuoti priešininkų komandos narius, pelnyti daugiau taškų ir pagrobti priešininkų komandos vėliavą. Arrow Tag - unikalus tuo, kad nėra skausmingas, galima žaisti tiek lauke, tiek viduje, nes užtenka 30x30 m aikštelės ir nereikalinga jokia speciali apranga, užtenka tik šalmo. Jei esi pakankamai kietas, gali išvengti į tave skriejančios strėlės, tiesiog ją pagaudamas. Išbandyk savo akies taiklumą ir rankos tvirtumą.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 2 val. trukmės žaidimas „Lankininkų kova“ 10-12 asmenims;
 • šalmas ir rankos apsauga;

Svarbu: Pramoga skirta asmenims nuo 13 metų.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: „ShadowSong“, Panerių g. 45B, Vilnius, Vingio arba Ozo parkas Vilniuje (šiltuoju metų laiku)
Trukmė: 2 val.
Tikslus dalyvių skaičius: 10-12
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

100,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
ShadowSong
+37062609212
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.