facebook

Pasivažinėjimas pasirinktu riedžiu Vilniuje

Išbandyk naują ir originalią transporto priemonę kartu su „Riedis“! Mieste atrodyk stilingas ir modernus! Pasivažynėk įprastu riedžiu arba kaip iš ateities atrodanču vienaračiu riedžiu!

Mini riedį R1 jau spėjo pamėgti riedžių fanai visame pasaulyje. Jo ratlankių skersmuo 6.5" (16.5 cm). Patogus ir paprastas dizainas, užtikrintas riedėjimas su įmontuota geriausia Samsung baterija ir TT valdymo plokštėmis. Riedis leis pasiekti Jums net iki 12 km/h greitį.

Vienaratis Riedis - ekologiška, patogi ir greita transporto priemonė skirta būtent miestams! Vienaratyje įmontuota itin išmani giroskopų bei inercinio stebėjimo sistema užtikrina stabilų važiavimą bei itin lengvą balansavimą Jums. Užtikrintas riedėjimas su įmontuota geriausia Samsung baterija ir TT valdymo plokštėmis. Vienaratis leis pasiekti net iki 18 km/h greitį.

Riedis-Riedlentė H1 - Išskirtinis Riedžio dizainas, kuris suteikia galimybę Jums išlikti itin manevringais, didelis ratas (10") leidžia važiuoti įvairiais paviršiais, o Riedis H1 pasiekia net 25 km/val. greitį!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 24 val. trukmės riedžio R1, H1 arba vienaračio riedžio A6 nuoma 1-2 asmenims;
 • transportavimo krepšys;
 • įkrovėjas;

Svarbu: Svorio apribojimai 20-120 kg. Paliekamas 170 € užstatas.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: Riedis, Kalvarijų g. 269, Vilnius
Trukmė: 24 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-2
Apranga: Rekomenduojamas šalmas ir apsaugos.
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus (negalima važiuoti esant baloms ir lyjant lietui)
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

30,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Riedis
labas@riedis.lt, +37064188881
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Edita
  Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Vilma marčenkova
  Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.????.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.????????????
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.