facebook

Galvosūkių kambarys „Išprotėjęs astronomas“ Vilniuje

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

„Smartrooms“ – tai pabėgimo kambariai, įsikūrę pačiame Vilniaus centre Gedimino pr. 26. Atsidūrus pabėgimo kambaryje, Jūsų misija paprasta - per 60 min. ištrūkti iš kalėjimu tapusio paslaptingo kambario. Ar Jūsų komanda turi tai, ko reikia norint pabėgti?

Tam kad galvosūkių kambario paslaptys būtų įmintos, o įkalčiai rasti, Jums reikės pasitelkti savo protą, nuojautą ir komandinio darbo įgūdžius. Efektyvus bendravimas su savo komanda, aštrus protas ir laiko sekimas yra raktas, kad Jūsų komanda pabėgtų iš kambario! Atvykite su savo šeimos nariais, draugais, kolegomis ar bendraminčiais ir mėgaukitės nauja, gyva ir novatoriška patirtimi!

Išprotėjusio astronomo kambaryje akimirksniu suprasite, kad ore tvyro paslaptis, kurią reikia įminti. Astronomas visą savo gyvenimą skyrė reiškinių, esančių už žemės atmosferos, stebėjimui ir aiškinimuisi. Mokslininkas atrado kažką, kas jį išvarė iš proto ir pavertė pamišėliu. Kambaryje Jūsų laukia išradingos ir įdomios užduotys, kurios įtrauks ir privers pasijusti tyrimo dalimi. Priimk iššūkį ir sužinok, kokias paslaptis slepia Astronomas.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. trukmės galvosūkių kambario žaidimas „Išprotėjęs astronomas“ 2-5 asmenims.;

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „Smartrooms“, Gedimino pr. 26, Vilnius
icon time
Trukmė: 1 val.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 2-5
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Apskritis: Vilniaus regionas
icon place
Miestas: Vilnius
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje
Nuolaidos ir lojalumas
Smartrooms

44,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Smartrooms
+37067041125 , info@smartrooms.lt

Komentarai

 • Stasė
  Labai smagi pramoga, likom labai patenkinti! Beje labai maloni ir draugiška mergaitė, kuri viską detaliai aprodė ir papasakojo.
 • Indrė
  Buvo labai įdomu! !!!!! Smagiai praleidom laiką. Užduotys tikrai labai įdomios,reikia pasukti galvelę. Labai džiaugiuosi, kad apsilankėme pas Jus. Iki pasimatymo
 • Karolis
  Pirmas escape room'as visai mūsų komandai ir esam visiškai patenkinti bei sužavėti! Labai patiko tai, jog vienu metu buvo įmanoma aiškintis kelias užuominas - beveik niekada nesedėjom be darbo :) Dėkui už nuostabų geros nuotaikos užtaisą!
 • Povilas
  Wow! Tai yra žodis kuris skambėjo mūsų lūposr išėjus iš kambario! Tikrai superinės, aktyvios ir įdomios užduotys. Ir labai veikia netikėtumo faktorius, kad nežinainkas gali atsitikt kai praeini tolia! Žodžiu, wow!