facebook

Žaidimas su virtualios realybės akiniais V-R SHOP kambaryje Kaune

Nemokamas dovanų įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

„V-Rshop“ yra pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje, įsikūrusi Kaune. Čia įrengtos net 5 žaidimo vietos su HTC Vive akiniais bei 2 vairavimo simuliatoriai, tad šią pramogą galėsite išbandyti su visa draugų kompanija ir surengti turnyrą. Virtuali erdvė leis Jums atsidurti ten, kur dar niekad nebuvot bet visada svajojot aplankyti, bei padaryti tai, ko dar neišdrįsote. Čia galit pasinerti į virtualių žaidimų sūkurį, žiūrėti įvairius edukacinius, pramoginius vaizdo įrašus ar tiesiog dideliame televizoriaus ekrane stebėti bežaidžiančius draugus įsitaisę ant patogių kėdžių. „V-Rshop“ turį labai gausų įvairių žanrų žaidimų pasirinkimą ir nuolat jį plečia bei tobulina, tad kiekvienas ras sau įdomų ir patinkantį žaidimą. Apsilankykite „V-Rshop“, čia Jūsų laukia nepamirštami pojūčiai!

„V-Rshop" kambaryje į virtualią realybę Jus perkels „HTC Vive" akiniai. Prieš Jūsų akis - visiškai kitas pasaulis, kuriame dairytis galite 360 laipsnių kampu. Naudojantis pulteliais, Jūs galėsite pakelti virtualioje realybėje esančius daiktus, juos mesti ar žaisti. Ką reiškia virtuali realybė sunku nupasakoti – tai turite patirti patys. Puiku ir tai, jog „V-Rshop" pramogą gali išbandyti ir visa draugų kompanija. Kambaryje patogiai įsitaisysite ant patogių kėdžių ir stebėsite žaidžiantį draugą dideliame televizoriaus ekrane. Pageidavus, gali būti surengtas turnyras Jūsų draugų kompanijai dėl geriausio žaidėjo titulo. „V-Rshop" turi labai gausų vairavimo žaidimų pasirinkimą, turi 2 vairavimo ir skraidymo simuliatorius, tad Jūsų laukia puikūs įspūdžiai ir gera nuotaika!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • apsilankymas V-RSHOP viename virtualios realybės kambaryje 1-4 asmenims (žaidžiama pakaitomis);

Svarbu: Pasiūlymas galioja darbo dienomis iki 20:00. Atvykus daugiau nei 1 asmeniui, kambaryje žaidžiama pakaitomis. Atvykstant keliese rekomenduojame imti kelis virtualios realybės kambarius. Taip galėsite drauge pramogauti virtualiame pasaulyje. Viso šiuo metu yra 5 stovimi ir 2 sėdimi (vairavimo ir skraidymo) kambariai.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „V-R SHOP“, Kęstučio g. 66, Kaunas
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-4
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus (darbo dienomis iki 20 val.)
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Miestas: Kaunas
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
icon time
Trukmė: Skiriasi kaina, priklausomai nuo pasirinktos trukmės. Pasirinkti viršuje prie "Trukmė".
Nuolaidos ir lojalumas

10,00 €

-17 %

12,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

  • Trukmė

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • 365 dienų keitimo garantija!
  • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
V-Rshop
+37062493487

Komentarai