facebook

Žaidimas su virtualios realybės akiniais V-R SHOP kambaryje Kaune

-17%
Top Nuolaida!

PIRK PRAMOGAS IR GAUK TAŠKUS!

„V-Rshop“ yra pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje, įsikūrusi Kaune. Čia įrengtos net 5 žaidimo vietos su HTC Vive akiniais bei 2 vairavimo simuliatoriai, tad šią pramogą galėsite išbandyti su visa draugų kompanija ir surengti turnyrą. Virtuali erdvė leis Jums atsidurti ten, kur dar niekad nebuvot bet visada svajojot aplankyti, bei padaryti tai, ko dar neišdrįsote. Čia galit pasinerti į virtualių žaidimų sūkurį, žiūrėti įvairius edukacinius, pramoginius vaizdo įrašus ar tiesiog dideliame televizoriaus ekrane stebėti bežaidžiančius draugus įsitaisę ant patogių kėdžių. „V-Rshop“ turį labai gausų įvairių žanrų žaidimų pasirinkimą ir nuolat jį plečia bei tobulina, tad kiekvienas ras sau įdomų ir patinkantį žaidimą. Apsilankykite „V-Rshop“, čia Jūsų laukia nepamirštami pojūčiai!

„V-Rshop" kambaryje į virtualią realybę Jus perkels „HTC Vive" akiniai. Prieš Jūsų akis - visiškai kitas pasaulis, kuriame dairytis galite 360 laipsnių kampu. Naudojantis pulteliais, Jūs galėsite pakelti virtualioje realybėje esančius daiktus, juos mesti ar žaisti. Ką reiškia virtuali realybė sunku nupasakoti – tai turite patirti patys. Puiku ir tai, jog „V-Rshop" pramogą gali išbandyti ir visa draugų kompanija. Kambaryje patogiai įsitaisysite ant patogių kėdžių ir stebėsite žaidžiantį draugą dideliame televizoriaus ekrane. Pageidavus, gali būti surengtas turnyras Jūsų draugų kompanijai dėl geriausio žaidėjo titulo. „V-Rshop" turi labai gausų vairavimo žaidimų pasirinkimą, turi 2 vairavimo ir skraidymo simuliatorius, tad Jūsų laukia puikūs įspūdžiai ir gera nuotaika!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • apsilankymas V-RSHOP viename virtualios realybės kambaryje 1-4 asmenims (žaidžiama pakaitomis);

Svarbu: Pasiūlymas galioja darbo dienomis iki 20:00. Atvykus daugiau nei 1 asmeniui, kambaryje žaidžiama pakaitomis. Atvykstant keliese rekomenduojame imti kelis virtualios realybės kambarius. Taip galėsite drauge pramogauti virtualiame pasaulyje. Viso šiuo metu yra 5 stovimi ir 2 sėdimi (vairavimo ir skraidymo) kambariai.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „V-R SHOP“, Kęstučio g. 66, Kaunas
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-4
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus (darbo dienomis iki 20 val.)
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Trukmė: Skiriasi kaina, priklausomai nuo pasirinktos trukmės. Pasirinkti viršuje prie "Trukmė".
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

10,00 €

-17 %

12,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Trukmė

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
V-Rshop
+37062493487
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.