facebook

Ekstremaliai slysk šonu su „SIDE to SIDE Drift Team“ Vilniuje

NEMOKAMAS DOVANŲ KUPONŲ PRISTATYMAS IR ĮPAKAVIMAS

Aprašymas

„SIDE to SIDE Drift Team“ – tai žinoma profesionalių drifterių komanda, kuri organizuoja pramogas ekstremalių vairavimų mėgėjams Vilniuje Driftlande bei Kauno Nemuno žiede. Tai vietos, kur kiekvienas legaliai gali išbandyti driftingą – greičiausiai pasaulyje plintantį automobilių sportą. Profesionalus „SIDE to SIDE Drift Team“ driftingo pilotas ne tik papasakos apie šio sporto ypatumus, bet ir leis patiems išbandyti savo jėgas valdant slystantį specialiai paruoštą galu varomą „Nissan“ bolidą. Ši komanda suteiks nepamirštamų nuotykių kiekvienam greičio ir adrenalino fanatikui!

Slydimas šonu su „SIDE to SIDE Drift Team“, tai dovana ekstremalaus vairavimo bei greičio mėgėjams, kurie trokšta dar aštresnių pojūčių. Pripildykite savo laisvalaikį adrenalino!

Paslaugos metu sėdėsite šalia profesionalaus drifterio, kuris Jums atskleis visas galingo  Nissan S13 su įspūdingu Toyota varikliu galimybes. Po šio automobilio kapotu slepiasi net 750 arklio galių! Neišsigąsk! Automobilis atitinka saugumo reikalavimus, o Jums bus suteiktas šalmas ir būsite prisegti specialiais saugos diržais. Pasinerk į ekstremalų automobilio vairavimą ir šoninio slydimo nuotykį.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 2-3 min. trukmės ekstremalus drift važiavimas sportiniu Nissan su įspūdingu Toyota varikliu automobiliu 1 asmeniui (vienas trasos įveikimas);
  • profesionalaus drifterio vairavimas;

Svarbu: Paslauga teikiama surinkus grupę. Paslaugos metu vairuoja profesionalus vairuotojas, Jūs sėdite keleivio vietoje. Paslauga teikiama savaitgaliais. Paslauga teikiama šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 val. iki 18 val. Būtina turėti atspausdintą kuponą.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „SIDE to SIDE Drift“, V. A. Graičiūno g. 20 (Driftlandas), Vilnius, Nemuno žiedas, Kaunas, Daukšių aerodromas, Kėdainiai
icon time
Trukmė: 10 min.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
icon clothes
Apranga: Visą kūną dengiantys, medvilniniai drabužiai
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus, esant palankioms oro sąlygoms
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Apskritis: Vilniaus regionas, Kauno regionas
icon place
Miestas: Vilnius, Kaunas, Kėdainiai
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nuolaidos ir lojalumas
SIDE to SIDE Drift Team

29,99 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • 365 dienų keitimo garantija!
  • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
SIDE to SIDE Drift Team
+37065097799

Komentarai