facebook

Ypatingo visureigio vairavimas bekelėje „off-road“ 1 asmeniui

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

„Lietuviškas safaris“ instruktoriai bene labiausiai patyrę mūsų šalyje, pirmajį visureigių klubą įkūrė dar 1997 metais ir su Jumis sukaupta patirtimi. Ši pramoga skirta kiekvienam, pasiilgusiam aštrių pojūčių ir ekstremalių vairavimo patirčių, bei norinčių daugiau sužinoti apie visureigius. O jei sugalvojote įsigyti visureigį, pamokos metu sužinosite tai, ko jums nepaskys nei vienas visureigų pardavėjas.

Išbandykite tikrą visureigį, tikrame safaryje! Po tradicinio offroaderių ritualo, įsitaisę prie galingo visureigio vairo, pasikeisdami su kitais dalyviais vairuosite maršrute, kuris leis pajusti visas automobilio galimybes ir gerą adrenalino dozę! Kaip tikrose bekelės varžybose orientuosimės pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu, ieškodami kontrolinių punktų suprasime, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta. Ekipažas kelyje bus be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas teks spręsti patiems! Po tokios kelionės ne tik pasisemsite ekstremalių įspūdžių, bet ir bet kokiame vakarėlyje, pakrypus kalbai apie visureigius, sublizgėsite savo žiniomis.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • tradicinis ritualas;
 • trumpas navigavimosi pagal kelio knygą ir GPS kursas;
 • trumpas visureigio vairavimo bekelėje kursas;
 • viena vieta už visureigio vairo ~ 4 valandų kelionėje (vairuojama pasikeičiant su kitais dalyviais);
 • nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;
 • sėkmingai įsisavinusiems žinias įteikiamas sertifikatas;

Svarbu: Pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis. Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Šiai pamokai renkama 4 asmenų grupė. Aprangą kelionei pasirinkite priklausomai nuo sezono ir tokią, kurios negaila sutepti. Rekomenduojame pasiimti fotoaparatą, gražūs gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas aptariama individualiai ir iš anksto. Važiavimai vyksta 9:00, 13:00 ir 17 val. jei susirenka bent vienas ekipažas (4 dalyviai). Užsiregistravus ir neatvykus, kuponas laikomas panaudotu. 

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: Lietuviškas safaris, pradžia iš aikštelės Olandų ir Krivių g. sankryžoje, Vilnius
icon time
Trukmė: 4 val.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
icon clothes
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Apskritis: Vilniaus regionas
icon place
Miestas: Vilnius
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nuolaidos ir lojalumas
Lietuviškas safaris

57,00 €

-5 %

60,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Lietuviškas safaris
http://bit.ly/lietuviskassafaris

Komentarai

 • Martynas
  Šią dovaną gavau iš kolegų, taip pat kiti kolegos ir ją padovanojau savo draugei, todėl mūsų ekipažas užpildė visą automobilį. Gavome galimybę visi pavairuoti ir pirmą kartą mačiau, kaip vairavo mano draugė, todėl tinka ir merginoms, kurios nesijaučia gerai automobilių eisme, nes čia nereikia greitai važinėti. Žinoma, nebuvo nuobodu, nes teko užvažiuoti ir nusileisti į kalną, kuriuo sunkiai užlipčiau. Patiko instruktorius Vaidotas. Paaiškino, kad tikras važiavimas su džipu yra tada, kai džipas purvinas, o tu esi švarus. Gera pramoga tiems, kurie mėgsta gamtą.
 • Mantas
  Žinoma kaip ir visada kur gerai ten norisi dar ilgiau, bet pilnai užteko ir to laiko kuris buvo skirtas. Su vyrukais gerai išrėkėm plaučius ir juoko stemples. Galvojam gal kaip tradiciją reiktų padaryti, kiekvienais metais, nes tikrai verta dėmesio.
 • Rimantas
  Vairavimo pamoka patiko. Instruktorius, viską paaiškino. Galimybę pavairuoti turėjome visi 6. Vertinu šią pramogą tikrai gerai