Ypatingo visureigio vairavimas bekelėje „off-road“ su draugais

247,00 €

-5%

260,00 € *Įprasta kaina perkant pas paslaugos teikėją

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Lietuviškas safaris
http://bit.ly/lietuviskassafaris

Aprašymas

„Lietuviškas safaris” Jus kviečia pavairuoti visureigį, kuris apvažiavo Baikalo ežerą, pabuvojo Mongolijos dykumose ir lietuviškoje bekelėje!

Išvažiavę iš miesto stojame tradicinio offroader'ių ritualo pertraukėlei, jos metu palankiai nuteikiame piktasias dvasias gyvenančias maršruto teritorijoje, susipažįstame su navigacijos ir visureigio vairavimo bekelėje pagrindais. Sėdę prie galingo, tris tonas sveriančio visureigio vairo, pasikeisdami su kitais dalyviais važiuojame intenstyviu maršrutu, kuris leis pajusti visas automobilio galimybes! Šalia sėdintis patyręs instruktorius išsklaidys nepasitikėjimą savo jėgomis ir suteiks visą reikalingą informaciją. Kelionės metu dalyvaus daugiausiai bekelės titulų turintis šalyje vairuotojas, pirmojo bekelės klubo įkurėjas, daugialio varžybų nugalėtojas

Kaip tikrose bekelės varžybose šturmanaujant ekipažo dalyviams reikės orientuotis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu, ieškodami kontrolinių punktų suprasime, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta... Ekipažas sutiktas kliūtis turės įveikti be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas spręsime patys! Po tokios kelionės pasisemsite ekstremalių įspūdžių, adrenalino, o bet kokiame vakarėlyje, pakrypus kalbai apie ekstremalias keliones, sublizgėsite savo žiniomis apie bekelės sportą, keliones ir koks visureigis geriausias. Nerizikuokite šeimos gerove - prieš perkant savo visureigį - išbandykite mūsiškį.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • tradicinis ritualas 6 asmenims;
 • trumpas navigavimosi pagal kelio knygą ir GPS kursas;
 • trumpas visureigio vairavimo bekelėje kursas;
 • vieta už visureigio vairo ~ 4 valandų kelionėje (vairuojama pasikeičiant su kitais dalyviais);
 • nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;
 • sertifikatai, patvirtinantis įgytas žinias;

Svarbu: Pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis. Važiavimai vyksta 10:00 ir 14:00 val. Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Važiuos tik Jūsų draugų kompanija. Aprangą kelionei pasirinkite priklausomai nuo sezono ir tokią, kurios negaila sutepti. Rekomenduojame pasiimti fotoaparatą, gražūs gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas aptariama individualiai ir iš anksto. Užsiregistravus ir neatvykus kuponas laikomas panaudotu.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Lietuviškas safaris, pradžia iš aikštelės Olandų ir Krivių g. sankryžoje, Vilnius
Trukmė: Apie 4 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-6
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

 • Martynas
  Šią dovaną gavau iš kolegų, taip pat kiti kolegos ir ją padovanojau savo draugei, todėl mūsų ekipažas užpildė visą automobilį. Gavome galimybę visi pavairuoti ir pirmą kartą mačiau, kaip vairavo mano draugė, todėl tinka ir merginoms, kurios nesijaučia gerai automobilių eisme, nes čia nereikia greitai važinėti. Žinoma, nebuvo nuobodu, nes teko užvažiuoti ir nusileisti į kalną, kuriuo sunkiai užlipčiau. Patiko instruktorius Vaidotas. Paaiškino, kad tikras važiavimas su džipu yra tada, kai džipas purvinas, o tu esi švarus. Gera pramoga tiems, kurie mėgsta gamtą.
 • Mantas
  Žinoma kaip ir visada kur gerai ten norisi dar ilgiau, bet pilnai užteko ir to laiko kuris buvo skirtas. Su vyrukais gerai išrėkėm plaučius ir juoko stemples. Galvojam gal kaip tradiciją reiktų padaryti, kiekvienais metais, nes tikrai verta dėmesio.
 • Rimantas
  Vairavimo pamoka patiko. Instruktorius, viską paaiškino. Galimybę pavairuoti turėjome visi 6. Vertinu šią pramogą tikrai gerai

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima