Uždaro nuotykių parko „Aronijus“ dovanų čekis

Uždaro nuotykių parko "Aronijus" dovanų čekis
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

10,00 €

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!

Aprašymas

Linksmai ir aktyviai praleisti laiką kviečia sporto klubas “ARONIJUS”, įsikūręs erdviame pastate (angare), lengvai pasiekiamoje vietoje – beveik pačiame Kauno centre, šalia PC „Akropolis“. Šis nuotykių parkas unikalus tuo, kad jame ant medžių įvairiame aukštyje įrengtos karstymosi aikštelės, trasos ir kliūtys. Trasų pagrindą sudaro medžiai, sujungti tilteliais, kabančiais tinklais, judančiais rąstais, nusileidimo lynais, trosais ir įvairiomis kitokiomis kliūtimis.

Priešingai, nei dauguma tokio tipo pramogų parkų, “ARONIJUS” įsikūręs uždaroje patalpoje, tad čia galėsite drąsiai pramogauti, nesibaimindami pavasarinio lietaus ir gūsingo vėjo! Įveikę visas kliūtis, didžiuositės savimi ir tikrai turėsite, ką aptarti su draugais! Garantuojame nepamirštamus įspūdžius ir gerai praleistą laiką!

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Nuotykių parkas "Aronijus", Savanorių g. 66, Kaunas
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovanų čekis galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Kaunas
Apskritis: Kauno regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Uždaro nuotykių parko „Aronijus“ dovanų čekis

Uždaro nuotykių parko „Aronijus“ dovanų čekis

Linksmai ir aktyviai praleisti laiką kviečia sporto klubas “ARONIJUS”, įsikūręs erdviame pastate (angare). Šis nuotykių parkas unikalus tuo, kad jame ant medžių įvairiame aukštyje įrengtos karstymosi aikštelės, trasos ir kliūtys uždaroje patalpoje, tad nebaisus bus lietus ar gūsingas vėjas! Įveikę visas kliūtis, didžiuositės savimi ir tikrai turėsite, ką aptarti su draugais! Garantuojame nepamirštamus įspūdžius ir gerai praleistą laiką!

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima