facebook

Vyno paskaita ir šokolado degustacija su D. Velička dviem

Nemokamas dovanų įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

Visoje Lietuvoje populiari „AJ šokoladas“ kompanija, rankiniu būdu gamina šokoladą pagal geriausias Belgiškas tradicijas. Apsilankę jų šokolado namuose, kiekvienas patirs saldžias ir malonias emocijas.

Siūlome Jums išskirtinį vakarą su degustatoriumi ir ekspertu Dominyku Velička. Jis Jums pristatys vynus bei pasiūlys Jums paragauti ypatingų šokolado desertų.

Pilies gatvės ŠOKOLADINĖJE degustacijos metu šokoladui į „pamerges” imame kriaušę, kivi, vynuogę, į „pabrolius“ - obuolį, marcipaną. Degustacijos metu Jums bus rekomenduota, su kokiu vynu geriausia ragauti šiuos derinius: su  baltuoju, raudonuoju vynais ar išlaikytu Porto. Kiekvienas vaisinio šokolado fondiu kąsnelis, ieškant geriausiai tinkančio varianto, gali atnešti pažinimo malonumą.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 1 val. 30 min. trukmės vyno edukacinė programa ir rankomis pagamintų šokoladinių skanėstų bei vaisių degustacija 2 asmenims su degustatoriumi ir ekspertu Dominyku Velička;

Svarbu: Paslauga vykdoma grupėse. Paslauga gali pasinaudoti asmenys nuo 20 metų. Remiantis 2016 m. lapkričio 1 d. alkoholio kontrolės įstatymu, vyno degustacijos kaina nėra įtraukta į dovanų kupono kainą. Norintys degustuoti vyną, atvykus į paskaitą, turės susimokėti papildomą mokestį: 1 asmeniui - 4 Eur, 2 asmenims 6 Eur. Šis mokestis yra taikomas, nes nuo 2016 m. lapkričio 1 d. įsigaliojęs alkoholio kontrolės Įstatymo 28 straipsnis 1 d. 2 p., nurodo, kad dovanų kuponais yra draudžiama atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, alkoholinių gėrimų degustavimą. Už degustacijos metu vartojamus alkoholinius gėrimus klientas atsiskaito tiesiogiai paslaugos tiekėjui.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: Pilies šokoladinė, Pilies g. 8, Vilnius
icon time
Trukmė: 1 val. 30 min.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-2 (skiriasi kaina, pasirinkti viršuje prie "Asmenų skaičius")
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Miestas: Vilnius
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje
Nuolaidos ir lojalumas

16,00 €

  • Asmenų skaičius

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • 365 dienų keitimo garantija!
  • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
AJ šokoladas
+37065571143

Komentarai