Žurnalo „TopGear“ prenumerata

Žurnalo „TopGear“ prenumerata
NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

12,74 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
TG Media
+37052031043, platinimas@prenumeratoriai.lt

Aprašymas

"TopGear" žurnalas skirtas tikriems automobilių fanams. Akivaizdu, kad šis, automobilininkų gildijai skirtas žurnalas, yra pamišėliškai geras. Išsiskiriantis unikaliu stiliumi, trykštantis kūrybiškumu, šokiruojančiais eksperimentais ir kvatotis verčiančiomis staigmenomis.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • Pasirinktinai 6 arba 12 mėnesių prenumerata.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: UAB "TG Media", pristatymas į namus visoje Lietuvoje
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Miestas: Visa Lietuva
Apskritis: Alytaus regionas, Kauno regionas, Klaipėdos regionas, Marijampolės regionas, Vilniaus regionas, Utenos regionas, Telšių regionas, Tauragės regionas, Šiaulių regionas, Panevėžio regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

Žurnalo „TopGear“ prenumerata

Žurnalo „TopGear“ prenumerata

"TopGear" žurnalas skirtas tikriems automobilių fanams. Akivaizdu, kad šis, automobilininkų gildijai skirtas žurnalas, yra pamišėliškai geras. Išsiskiriantis unikaliu stiliumi, trykštantis kūrybiškumu, šokiruojančiais eksperimentais ir kvatotis verčiančiomis staigmenomis.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/221-bronzinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  14,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top
 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Žurnale „Namas ir aš“ rasite naujausius ir įspūdingiausius Lietuvoje ir užsienyje architektų realizuotus objektus, pasisemsite naudingų ir originalių idėjų savo būsto projektavimui ir įrengimui. Žurnalas pasižymi įvairiapusiškais straipsniais ir pasiūlymais, kadangi vieno recepto, kaip idealiai įrengti namą nėra.

  Nuo 14,41 €

  TG Media Visa Lietuva
 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Žurnalas „Statyk!“ įvairiapusis žurnalas, kuris sudomins tiek specialistą, tiek savo namus įrenginėjantį žmogų. Žurnalas orientuotas į statybą ir būsto įrengimą, taip pat pristato technologijų bei rinkos naujoves. Žurnale aptariamos individualaus būsto statybos, įrengimo ir remonto galimybes, supažindinama su statybinių medžiagų ir technologijų naujienomis.

  Nuo 14,41 €

  TG Media Visa Lietuva

SEB       Maxima