Kangalo žuvyčių pedikiūras + rankų masažas Kaune

19,99 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Grožio perlai
+3705080709

Aprašymas

Grožio salonas „Grožio perlai“, kviečia čia atrasti lašelį jaunystės eliksyro. Juk perlas, tai veržlios jaunystės simbolis. Salone maloniai pasitinka jauki aplinka ir profesionalų atliekamos procedūros. Masažo specialistai kviečia atsipalaiduoti šioje jaukumo oazėje.

Procedūros metu žuvelės šalina „negyvą“ odą nuo pėdų ir tokiu būdu atlieka pilingą. Stimuliuoja akupunktūrinius taškus pėdose, atlieka atpalaiduojantį mikro-masažą. Vanduo 24 val. per parą yra sotinamas deguonimi, nes to reikia žuvelėms, todėl pėdų oda taip pat prisisotina deguonimi. Procedūros metu išsiskiria endorfinas - laimės hormonas, ko pasekoje Jūs liksite patenkinti ir besišypsantys.

Šios procedūros metu Jums bus daromas ir rankų masažas naudojant sojų vaško žvakes. Jūsų rankos taps švelnios kaip kūdikio oda, širdis pilna džiaugsmo ir meilės nuo žvakės skleidžiamo aromato.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • natūralus kangalo žuvelių pedikiūras;
 • rankų masažas su sojų vaško žvakėmis;

Svarbu: Procedūros negalima atlikti sergant odos ligomis, grybeliais bei tam tikromis kitomis ligomis, esant atvirų įpjovimų, sužeidimų ar žaizdų ant pėdų, nėščiosioms.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Salonas "Grožio perlai", Jonavos g. 10-6, Kaunas
Trukmė: 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Kojų ir pėdų
Šalis: Lietuva
Apskritis: Kauno regionas
Miestas: Kaunas
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Komentarai

 • Giedrė
  Salonas jau mano išlankytas ne vieną ir ne du kartus. Vis pasilepinu tai viena tai kita procedūra. Jei būtų kažkas netaip tikrai čia nesilankyčiau, todėl galiu be baimės rekomenduoti čią vietą. Darbas atliekamas puikiai, gerai, niekur neskubama todėl viskas kokybišką.
 • Mindaugė
  Labai gerai atlikti masažai, nei per silpnai nei per stipriai, viskas kaip turi buti...
 • Vaida
  Lankiausi ir dariausi manikiūrą vestuvėms. Pati nelabai žinojau ko noriu, tačiau tai nebuvo problema, manikiūristė puikiai žinojo, ką man pasiūlyti. Greit susitarėme kas man derėtų ir tuo pačiu patiktų. Darbas užtruko kaip įprastai, juk nėra kur ir skubėti atliekant procedūrą. Nagučiai buvo labai gražiai ir gerai sutvarkyti, šventės negadino jokia smulkmena.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima