facebook

Nuotykių parko „Lokės pėda“ dovanų čekis

Pirmasis Lietuvoje nuotykių parkas „Lokės pėda“ yra įsikūręs vaizdingame Lokio upelio slėnyje netoli Jonavos. Parkas šiuo metu siūlo septynias skirtingo sudėtingumo trasas su nuolat keičiamais trasų elementais ir keturis laisvuosius skrydžius. Čia taip pat galit patirti laisvajį kritimą kosminėje katapultoje, kuri Jus vos per sekundę pakels į 20 metrų aukštį, ar šokti 12 metrų nuo aukščiausio parko ąžuolo. Lokės pėdoje galit ekstremaliai pasivažinėti galingais Yamaha keturračiais motociklais 15km ilgio trasoje, vedančioje ne tik gražiais gamtos takeliais, bet ir mišku, pelkynais bei didelėmis įkalnėmis. Norint įveikti visas trasas ir kliūčių ruožus reikės ne vien drąsos, bet ir ištvermė, tarp iššūkių pailsėti galėsite keturiose terasose ar lauko kavinėje. Tad gana sėdėti namuose, griebk visą šeimą, būrį draugų ir lėk į „Lokės pėdą“!

Taip pat galėsite išmėginti "Motosafarį" - pasvažinėjimą keturračiais motociklais! Motosafaris – ne šiaip nutrūktgalviškas palakstymas keturračiais motociklais neartais Jonavos dirvonais, tai puiki išvyka paruošta trasa, vedančia pro Lokėnėlių piliakalnį, du ketvirtą šimtmetį skaičiuojančius ąžuolus galiūnus, nuostabaus gamtovaizdžio poilsiavietes prie Šventosios upės. Po visų nuotykių galima pasikaitinti pirtelėje ar kubile, išsimaudyti "Lokio" upelyje!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasirinktos nuotykių parko „Lokės pėda“ pramogos už dovanų čekio vertę;
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Nuotykių parkas „Lokės pėda“, Lokėnėlių k., Jonavos r. Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: Priklausomai nuo pasirinktų paslaugų
Dalyviai (asmenų skaičius): Neribojama
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Šiltuoju metų laiku
Šalis: Lietuva
Miestas: Jonava
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Įveskite kainą nuo 10 iki 300 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Lokės pėda
+37069921144
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.