Nuotykių parko „Lokės pėda“ dovanų čekis

Įveskite kainą nuo 10 iki 300 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!

Aprašymas

Kviečiame visus apsilankyti nuotykių parke „Lokės pėda“ ir nuotaikingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje! Mes Jus nustebinsime šešiomis skirtingo sudėtingumo kliūčių trasomis, saugiai įrengtomis medžiuose 2,5 – 15 m. aukštyje ir keturiais laisvaisiais skrydžiais. Norint įveikti visas trasas ir kliūčių ruožus reikės ne vien drąsos, bet ir ištvermės. Tad gana sėdėti namuose! Tuoj pat griebk visą šeimą, burį draugų ir lėk į „Lokės pėda“!

Taip pat galėsite išmėginti "Motosafarį" - pasvažinėjimą keturračiais motociklais! Motosafaris – ne šiaip nutrūktgalviškas palakstymas keturračiais motociklais neartais Jonavos dirvonais, tai puiki išvyka paruošta trasa, vedančia pro Lokėnėlių piliakalnį, du ketvirtą šimtmetį skaičiuojančius ąžuolus galiūnus, nuostabaus gamtovaizdžio poilsiavietes prie Šventosios upės. Po visų nuotykių galima pasikaitinti pirtelėje ar kubile, išsimaudyti "Lokio" upelyje!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasirinktos nuotykių parko „Lokės pėda“ pramogos už dovanų čekio vertę;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Nuotykių parkas „Lokės pėda“, Lokėnėlių k., Jonavos r.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Šiltuoju metų laiku
Šalis: Lietuva
Apskritis: Kauno regionas
Miestas: Jonava
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Komentarai

 • Liepa
  Buvau daug kartu ir visus kartus ziauriai faina, vaziuosiu dar ir dar, gal net ir savo gimtadieni svesiu ten.
 • Jekaterina
  Labai daug gerų įspūdžių, puikios įdomios trasos, malonus ir paslaugus personalas. Verta aplankyti ;)
 • Augustas
  Nuostabu! Viskas žiaurei faina ir smagu, nebrangu. Viskas nuostabu, tik tiek, kad kitą dieną skauda rankas ir kojas :) Patariu visiems ten nuvykti. Buvo nuostabi ekskursija, ačiū :)
 • Živilė
  Labai smagiai praleidome dieną :) olimpinėje trasoje ties kiekviena rungtimi galėtų būti atsarginis nusileidimas, nes kartais žmogus linkęs pervertinti savo jėgas :D. Nepaisant raumenų skausmo, savaitgalis užskaitytas vien šios atrakcijos dėka!
 • Gintarė
  Nepakartojami įspūdžiai visam gyvenimui. Nepaprastai puikiai praleistas laisvalaikis. Tikrai be galo patiko. Gera adrenalino dozė. Net nebloga treniruotė, nes raumenukai jautėsi kelias dienas. Tikrai verta. Ir tikrai dar kažkada važiuosiu. Labai labai rekomenduoju. Beje, labai malonus ir paslaugus personalas.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima