facebook

Pasiplaukiojimas jachta „Basa“ Trakuose

Top

Nieko nėra geriau už skrodimą lengvų bangų paviršiumi... Ypač su jachta „Basa“! Esate kviečiami aktyviam ar romantiniam buriavimui Skaisčio ir Galvės ežeruose, Trakuose. Plaukimo metu galėsite atsipalaiduoti, mėgautis gražia panorama ir, žinoma, užburiančia gamta.

Išsinuomoti jachtą „Basa“ galima Pusiasalyje-stovyklavietėje Skaisčio ežero pakrantėje netoli Trakų. Čia nuomojama ne tik jachta, bet yra ir erdvė poilsiui, renginiams, stovykloms, festivaliams. 12 hektarų teritoriją supa beveik kilometro ilgio pakrantė ir mišrus, tvarkomas miškas, vanduo ypač skaidrus, o medžiuose ir tankmėj zuja miško gyventojai. Stovyklavietė įsikūrusi vos 27 km nuo Vilniaus ir 8 km nuo Trakų. Čia rasite pavėsines, suolus, stalus, laužavietes, kepsnines, lieptelius, lauko tualetus, galėsite naudotis elektra – yra viskas, ko reikia tikram stovyklautojui!

Palydėkite saulę su mylimiausiais žmonėmis – nesvarbu, su draugų kompanija ar antrąja puse, vakaras ant ežero bangų bus ypatingas.
 

Pasiplaukiojimas Skaisčio ir Galvės ežeruose, tai puiki galimybė pažinti Trakų grožį iš vandens. Mėgaukitės plaukimu jachta BASA ir gerai praleiskite laiką.

Skaisčio ežere beveik nėra vandens transporto, todėl plaukimas bus jaukus, tylus ir ramus. Plaukimo metu galėsite fotografuotis, piknikauti, jei geras oras galima maudytis iš jachtos.

Klasikinė jachta BASA yra 27 pėdų (beveik 9 m. ilgio), vertinama visame pasaulyje. Jachta patogiai gali plaukti iki 6 asmenų.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasiplaukiojimas Skaisčio ir Galvės ežere 1-6 asmenims;

Svarbu: Plaukimai vyksta šiltuoju metų laiku. Plaukiama nuo Skaisčio ežero (Pusiasalio) iki Galvės ežero ir atgal.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Jachta Basa“, Trakai (Skaisčio ir Galvės ežeras)
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-6
Apranga: Avalynė baltu padu
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Šiltuoju metų laiku
Šalis: Lietuva
Miestas: Trakai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

40,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Jachta Basa
+37067808888
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 2500 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!

 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.