facebook

Ekskursija ir edukacija Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje

Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus  – vieta, kuri kviečia susipažinti su Lietuvos žydų istorija ir kultūra. Atraskite autentišką Lietuvos žydų pasaulį lankydamiesi ekspozicijose bei ekskursijose – gidai viską papasakos taip, kad žinių neužmiršite ilgai ir būsite įkvėpti toliau plėsti savo akiratį.

Vilniaus Gaono žydų Istorijos muziejus (VGŽIM) žydų kultūrą ir tradicijas puoselėja jau ilgą laiką. Muziejus atkurtas 1989 m. rugsėjo 6 d., o 1997 m., minint Vilniaus Gaono 200-ąsias mirties metines, muziejus buvo pavadintas Vilniaus Gaono vardu. 

Šiuo metu muziejus turi 5 filialus: Tolerancijos centrą, Holokausto ekspoziciją, Panerių memorialą, būsimąjį Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejų bei būsimąjį Žako Lipšico memorialinį muziejų Druskininkuose. Filialuose yra tematiką atspindinčios ekspozicijos ir memorialiniai kambariai, kurie atskleidžia atskirus žydų istorinio, kultūrinio palikimo ir tragedijos aspektus. 

Ekskursijų metu supažindama su unikaliu litvakų pasauliu. Muziejuje taip pat gausu edukacinių užsiėmimų, kurie žadina visus penkis pojūčius. Vaikai turi galimybę pamatyti Torą, paragauti chalos, sužinoti, kaip žydai mini religines šventes bei kt., todėl gerą patirtį išsineš net ir jauniausias muziejaus lankytojas.

Ekskursijos ir edukacijos po Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus Tolerancijos centrą ir Samuelio Bako muziejų metu susipažinkite su unikaliu litvakų pasauliu: išvyskite sugriautą Vilniaus Didžiąją sinagogą puošusius meninius ir religinius objektus, sužinokite apie garsiausius litvakų dailininkus, pamatykite žymaus dailininko Samuelio Bako kūrybą, išgirskite didvyriškomis pastangomis išgelbėtų Lietuvos žydų vaikų istorijas. Muziejuje smagu ir patiems mažiausiems: jie pamato Torą, paragauja chalos, išgirsta kaip žydai mini religines šventes. Apsilankymo metu Jūsų lauks edukacija, skirta aptarti šabą: kokie darbai tądien neleistini, koks šventinis stalas ir kas bendro tarp šabo ir sekmadienio.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • ekskursija Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje;
 • edukacinė programa;
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus“ Naugarduko g. 10/2, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 3-5
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

25,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus
jurgita.jackeviciute@jmuseum.lt +37066353322, +37052312357
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Edita
  Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Vilma marčenkova
  Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.????.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.????????????
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.