facebook

Lazerinės epiliacijos „Lazerhouse.lt“ dovanų čekis Vilniuje

Užmirškite visus su epiliacija susijusius rūpesčius ir sutaupykite daug laiko! Jūsų grožiu ir sveikata noriai pasirūpins lazerinės epiliacijos profesionalai iš „Lazer House“, kurie turi ilgametę patirtį. 

Ar žinojote, kad plaukų šalinimas lazeriu – vienintelis efektyvus būdas norint atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ilgam laiko tarpui? Šis plaukelių šalinimo būdas yra patvirtintas klinikiniais tyrimais. Iš kitų plaukelių šalinimo metodų jis išsiskiria tuo, kad atlikus 6-8 procedūras vėliau plaukelius galima šalinti tik 1-2 kartus per metus. Plaukelių šalinimas lazeriu nesukelia jokio diskomforto, procedūra yra atliekama greitai, o RL-Secret Diodo lazeris turi integruotą odos atvėsinimo funkciją, todėl saugo odą. 

Daugiau jokių ilgų ir alinančių depiliavimosi procedūrų! Vienas galingiausių lazerių Lietuvoje ir šiuolaikinės technologijos užtikrins, kad ilgai džiaugtumėtės glotnia oda ir nepajustumėte jokio šalutinio poveikio. Puoselėkite savo grožį, pasitikėkite savimi bei sutaupykite savo brangaus laiko.

Lazerinė epiliacija – viena iš populiariausių procedūrų estetinėje dermatologijoje. Tai efektyviausias būdas norint ilgam atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Gabijos klinikoje „Lazer house“ ilgalaikio plaukelių šalinimo procedūrai naudojamas galingas DIODO lazeris. Plaukų šalinimas lazeriu patvirtintas klinikiniais tyrimais. Šią procedūrą atlieka patyrę profesionalai.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai: suteikiamas ilgalaikis rezultatas – atlikę 4–6 procedūras, vėliau plaukus šalinsite tik 1–2 kartus metuose; suteikiama pagalba norint išspręsti plaukų įaugimo ir jautrios odos problemas; procedūros metu nuo pageidaujamos kūno vietos lazeriu šalinami nepageidaujami plaukai, bet nepažeidžia šalia esančios odos; greita ir laiką taupanti procedūra; ilgalaikėje perspektyvoje ekonomiškai efektyvu.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasirinktos „Lazer house“ paslaugos už dovanų kupono vertę
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Lazerhouse.lt“ Gabijos g. 42, Vilnius; Radvilėnų pl. 3c-2, Kaunas Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: Priklauso nuo pasirinktų paslaugų
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Viso kūno
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Įveskite kainą nuo 20 iki 1000 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Edita
  Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Vilma marčenkova
  Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.????.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.????????????
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.