12 pilates užsiėmimų + 1 Fit Roll treniruotė Vilniuje

Nuolaida! 12 pilates užsiėmimų + 1 Fit Roll treniruotė Vilniuje

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

54,45 €

-10.04 %

60,53 € *Įprasta kaina perkant pas paslaugos teikėją

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Body Lounge
+37069282149

Aprašymas

Pilates kūną treniruoja visiškai kitaip, negu kitos treniruočių technikos. Treniruojamas „iš vidaus į išorę“, kūnas tampa stangresnis ir lieknesnis, plastiškenis. Kartu yra gerinama laikysena, pasiekiama pusiausvyra tarp lankstumo ir jėgos, dingsta įtampa. Pilates tinka visiems, kurie nusprendė sportuoti pirmą kartą gyvenime, taip pat ir sportininkams, norintiems pagerinti savo rezultatus.
Grojant ramiai muzikai , pratimai atliekami lėtai, kontroliuojant judesius ir ypatingą dėmesį skiriant, kvėpavimui. Kvėpuojama apatine krūtinės ląstos dalimi – vadinamasis „raumeninio korseto“ sukūrimas yra vienas iš pagrindinių Pilates metodo tikslų. Siekiant ilgalaikio poveikio, naudojami jėgos ir tempimo pratimai pilvo, stuburo, šlaunų, sėdmenų sritims. Taip pat jei jaučiate nugaros, kaklo, pečių srities skausmą, jums nustatyta stuburo išvarža ar osteoporozė, tirpsta rankos, skauda nugarą nėštumo metu ar po gimdymo, pilates mankšta kaip tik jums.

Treniruotės su Fit Roll mažina kūno apimtis ir modeliuoja figūrą, skatina medžiagų apykaitą, gydo celiulitą, gerina savijautą, odos tonusą, žarnyno veiklą, aktyvina kraujotaką, reguliuoja raumenų tonusą, bei mažina kojų patinimą ar tiesiog nuovargį po darbo dienos.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Treniruočių namai "Body Lounge", Latvių g. 15; Sakalų g. 2, Vilnius
Trukmė: 1 mėn.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Vilnius
Apskritis: Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Parašyti atsiliepimą

12 pilates užsiėmimų + 1 Fit Roll treniruotė Vilniuje

12 pilates užsiėmimų + 1 Fit Roll treniruotė Vilniuje

Pilates kūną treniruoja visiškai kitaip, negu kitos treniruočių technikos. Treniruojamas kūnas tampa stangresnis, lieknesnis, plastiškenis. Kartu yra gerinama laikysena, pasiekiama pusiausvyra tarp lankstumo ir jėgos, dingsta įtampa. Treniruotės su Fit Roll mažina kūno apimtis ir modeliuoja figūrą, skatina medžiagų apykaitą, gydo celiulitą, gerina savijautą, žarnyno veiklą, aktyvina kraujotaką, mažina nuovargį po darbo dienos.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima