FILTRAS

 • Pramogos tipas
 • Nakvynė ir poilsis (3)
 • Kaina
 • nuo 50€ iki 100€ (1)
 • nuo 100€ iki 200€ (2)
 • Dalyvių skaičius
 • 2 (3)
 • Paslaugos teikėjas
 • SPA Hotel Ezeri (3)
 • Šalis
 • Latvija (3)
 • Rodyti kitų šalių miestų filtrus
 • Miestas Latvijoje
 • Sigulda (3)

SPA Hotel Ezeri

SPA viešbutis „Ezeri“ yra tarsi oazė gamtos tyloje ir puikiai tiks ieškantiems visiško poilsio. Šis vaizdingas viešbutis siūlo ne tik puikų apgyvendinimą, bet ir platų sveikatos ir sveikatingumo paslaugų pasirinkimą, skirtą kūnui ir protui atgaivinti.

Viešbučio „Ezeri“ vieta yra tarsi gamtos dovana – nuostabių ežerų ir miškų platybių apsuptyje sukurs tikrą ramybės ir harmonijos jausmą. Viešbutis yra žinomas dėl savo modernios architektūros, kuri susilieja su supančia gamta, sukuria šiltą ir jaukią atmosferą.

SPA centre „Ezeri“ viešbutyje siūlomos įvairios procedūros – nuo ​​atpalaiduojančių masažų ir veido procedūrų iki specialių sveikatinimo ritualų ir gydomojo vandens ritualų. Klientams suteikiama galimybė pasinerti į šiltą ir ramią SPA atmosferą, atsisveikinant su kasdiene įtampa ir pasisemti energijos kitam dienos etapui.

Viešbučio kambariai yra modernūs, juose elegantiškas dizainas dera su jaukiu komfortu, užtikrinančiu malonią viešnagę. Pro viešbučio langus atsiveria gamtos peizažai, kurie kiekvieną akimirką viešbutyje daro malonią ir atpalaiduojančią.

„SPA Hotel Ezeri“ taip pat yra apie puikią maitinimosi patirtį, siūlydamas restoraną, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas šviežiems, vietiniams produktams ir maisto gaminimo tradicijoms. Svečiai gali pasimėgauti gardžiais patiekalais ir palepinti savo skonio receptorius.

Viešbutis „Ezeri“ – tai ne tik nakvynės vieta, bet žavus nuotykis, kuriame visi keturi jūsų pojūčiai – kūnas, protas, siela ir širdis – galės atgauti jėgas ir mėgautis tikru atsipalaidavimu bei gera savijauta.

Rodyti daugiau
SPA Hotel Ezeri
SPA Hotel Ezeri Google 4.5 / (1228)

Sigulda – turistų rojus Latvijoje, čia kiekvienas gali rasti ką pamatyti ir nuveikti. Pradedant turistiniais objektais, aktyviu poilsiu įvairių kategorijų adrenalino mėgėjams. Sigulda taip pat yra vienas gražiausių Latvijos miestų, romantiškas rudeniškas pasivaikščiojimas Turaidos pilies parke ar spalvingas pasivažinėjimas lyniniu keltuvu gali baigtis ypatingu vakaru SPA viešbutyje „Ezeri“.

SPA viešbutis „Ezeri“ įsikūręs ant ežero kranto, miško apsuptyje ir siūlo 30 puikiai įrengtų kambarių. Viešbutis suprojektuotas taip, kad į vidų būtų įtraukta šiek tiek aplinkinio kraštovaizdžio, pavyzdžiui, kiekvienas kambarys turi unikalų vaistinio augalo ar gėlės pavadinimą. SPA viešbutis „Ezeri“ SPA titulą gavo 2005 m., iki tol viešbutis buvo svečių namai su 14 puikiai įrengtų kambarių ir patalpos šventėms bei susitikimams.

SPA komplekse galėsite mėgautis daugybe įvairių masažų, veido procedūrų, pirčių ir pirčių, plaukioti šiltuose ir šaltuose baseinuose, taip pat atsipalaiduoti burbulinėje vonioje po žvaigždėtu dangumi. Norintiems pajusti tikrą latvišką pirtį su pirties vantomis ir patyrusio pirtininko pliaukštelėjimu, SPA viešbutyje „Ezeri“ yra ir kaimiška pirtis.

Viešbučio restorane „Gadalaiki“ skrandį galite palepinti sezoniniais produktais ir gausiu meniu pasirinkimu. Iš restorano atsiveria vaizdingas vaizdas į netoliese esantį ežerą ir gražiai dekoruotą viešbučio sodą. Restorane galima surengti šventes su dekoracijomis ir viskuo, ko reikia ypatingam renginiui.

Mėgaukitės nepamirštama diena Siguldoje, o vakare pasilepinkite vienu iš viešbučio siūlomų masažų arba praleiskite tradicinį vakarą užmiesčio pirtyje prieš įspūdingą vakarienę restorane. Po tokios dienos gryname kaimo ore miegosite kaip kūdikis.

Viešbučio adresas: Ezeri, Siguldos parapija