facebook

Skrydžiai

Yra žmonių, kurie supranta, jog gyvena tik vieną kartą ir savo laiką bando išnaudoti taip, kad patirtų kuo daugiau įspūdžių bei naujų dalykų. Jie gali leistis į žygį po kalnus vieni, nardyti su rykliais ar imti ir vieną dieną sugalvoti, kad nori išmokti profesionaliai boksuotis. Šie žmonės įdomūs, nenuspėjami ir visuomet turi ką papasakoti. Jei savo draugų ar artimųjų tarpe turite tokių asmenybių, turbūt netenka ilgai dvejoti, kuomet jiems renkate dovanas. Tokiems ekstremalių pojūčių gerbėjams ir žmonėms, kurie nori išbandyti ką nors naujo bei paįvairinti gyvenimą, skirta mūsų dovanų kategorija skrydžiai, kurioje atrinktos geriausios skrydžių pramogos visoje Lietuvoje. Tad jei norite nustebinti tikrą nutrūktgalvį, čia jūsų laukia 145 skirtingi skrydžių pasiūlymai.

Ar kada esate pajutę tikrą skrydžio laisvės pojūtį, kai kūnas krenta laisvu kritimu ar skrieja virš žemės platybių? Tai pajusti jums leis skrydis lėktuvuoro balionušuolis parašiutu, skrydis parasparniu ar sklandytuvu bei apžvalginis skrydis sraigtasparniu. Skrydžius galite filtruoti pagal pramogos tipą, kainą, regioną, miestą ir dalyvių skaičių. Tad viskas, ką turite padaryti – pasirinkti tinkamiausią dovanos variantą. Kaip tai padaryti?

Atsižvelkite į asmenybę

Jei jus domina skrydžių dovanų kuponai, tačiau nežinote, kokį konkretų pasiūlymą vertėtų pasirinkti, pagalvokite, kokiam asmeniui jį įteiksite. Adrenalino ir ekstremalumo lygiai gali būti skirtingi, todėl labai svarbu nepersistengti ir dovanoti tai, kas suteiks daugiau džiaugsmo ir gerų emocijų nei vargo. Jei tai žmogus, kuris turi šiokią tokią baimę aukščiui, tačiau mėgsta nugalėti save ir išbandyti naujus dalykus, pradžiai galite dovanoti skrydį oro balionu arba lėktuvu bei sklandytuvu. Ši pramoga leis apžvelgti žemę iš paukščio skrydžio ir pasisemti adrenalino mažesnėmis dozėmis. Jei norite nustebinti žmogų, kuris svajoja apie šuolį parašiutu, tačiau nėra užtikrintas savo pasirengimu šiam žingsniui, pabandykite įteikti skrydį parasparniu. Tai suteiks pakankamai jaudulio ir leis įsivaizduoti, su kuo gali tekti susidurti norint pasiryžti didesniam išbandymui. Na, o tiems, kurie jau yra išbandę daug ekstremalių pramogų ir į savo gyvenimą nori įnešti daugiau aštresnių prieskonių, galite drąsiai įteikti šuolį parašiutu ir išpildyti seną, gerai apgalvotą troškimą.

Svarbu – vieta ir laikas

Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kad skrydžių dovanos dažnai yra skirtos šiltajam sezonui ir negali būti panaudojamos bet kuriuo metu. Šokti parašiutu ar skristi oro balionu bus daug maloniau šviečiant saulei ir pučiant šiltam vėjeliui. Skrydžiai lėktuvu ir šuoliai dažniausiai vykdomi iš aerodromų esančių už miesto, parasparniai turi savo specializuotas skriadavietes, o oro balionu galima pakilti tiesiog iš miesto centro.