facebook

Fotosesijos

Fotosesija – tai galimybė sustabdyti laiką ir brangiausias akimirkas. Padovanokite savo brangiausiam žmogui fotosesiją, kurios metu profesionalus fotografas kūrybiškai įamžins šypseną, gerą nuotaiką ir spindinčias akis. Tiesiog išsirinkite iš gausaus fotosesijų asortimento ir džiaugsitės retušuotomis nuotraukomis, nespalvotomis meniškomis nuotraukomis arba nuotraukomis ant drobės. Dovanų kuponas fotosesijos – tai puiki proga rinktis iš skirtingo tipo fotosesijų, sudarytų pagal kiekvieno atskirus poreikius.

Nuotaikingai praleistas laikas foto studijoje ar kitoje pasirinktoje vietoje, gali tapti įsimintu nuotykiu bei puikia patirtimi ne tik naujokams bet ir laisvai besijaučiantiems prieš objektyvą modeliams. Ieškokite Jums tinkamiausio pasiūlymo ir įsirinkite tą, kuris labiausiai atitiks Jūsų lūkesčius. Asmenims, kurie mėgsta tradicines nuotraukas, patiks studijos atmosfera, o tie, kurie dievina spontaniškumą ir originalumą, galės mėgautis pateiktais išskirtiniais pasiūlymais fotosesijos metu.

Išsirinkus vieną iš fotosesijos pasiūlymų Jūsų laukia:

  • Fotosesija Jūsų pasirinktame mieste ir vietoje;

  • Nustatytas kiekis retušuotų ir neretušuotų nuotraukų (kiekvienai fotosesijai nuotraukų kiekis skiriasi);

  • Fotosesijos trukmė nurodyta skiriasi, priklausomai nuo pasiūlymo;

  • Puikiai praleistas laikas bei fotografo patarimai ir įžvalgos.

  • Aprangos stilius, makiažas ir šukuosena derinami sutarus iš anksto registracijos metu.

  • Dovanokite malonias akimirkas, nes fotonuotraukos išliks malonių prisiminimu visam gyvenimui!

Tiems asmenims, kurie mėgsta pozuoti, įamžinti kiekvieną savo gyvenimo akimirką ir jaučiasi laisvai prieš objektyvą – ši dovana fotosesijai neabejotinai paliks įspūdį. Fotosesijose profesionalūs fotografai nuotraukose užfiksuos puikias akimirkas, atskleis Jūsų grožį bei duos patarimų, kurie padės laisviau jaustis prieš objektyvą.