facebook

Gurmaniškos pramogos

Maistas – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Dažnai stengiamės varijuoti skoniais, patiekalais ir jais mėgautis. Per maistą mes bendraujame vieni su kitais, galime juo dalintis, parodyti savo jausmus, rūpestį ar nustebinti mylimą žmogų. Mūsų portale siūlomos gurmaniškos pramogos – be galo universali dovana, kuri tiks ir antrai pusei, ir tėvams, ir draugams, ir kolegoms. Ja ypatingai nustebinsite tuos, kuriems patinka išbandyti vis naujas virtuves, pajusti skirtingų šalių skonius, papročius, tradicijas bei laiką leisti restoranuose ir degustacijose. Šioje kategorijoje esame paruošę pačius geriausius restoranų pasiūlymus visoje Lietuvoje, todėl galite būti tikri, kad artimam žmogui įteiksite nepakartojamą maisto kelionę po naujų potyrių pasaulį.

Ar kada ragaudami vyną, sūrį ar arbatą bandėte pajausti kiekvieną sudedamąją dalį, pasitelkdami akis, nosį ir burną? Siūlome kategorijoje Gurmaniškos dovanos išskirtinius sūrio, vyno ir šokolado degustacijų vakarus, gaminimo pamokas, kulinarijos kursus. Dovanokite gardžius skonius naujų potyrių pasaulyje.

Kad dovana būtų atrinkta atsižvelgiant į jos gavėjo asmenybę ir pomėgius, atrinkome labai įvairius, kiekvieno skonį atitiksiančius dovanų kuponus.

Jei ieškote gurmaniškos dovanos porai, vertėtų rinktis prabangesnį ar itin jaukų restoraną, kuris pasirūpins atitinkama atmosfera ir atrinks specialius patiekalus bei desertus, užtikrinančius, kad vakaras būtų nepriekaištingas. Jei norite įteikti šį tą daugiau nei vakarienę ar degustaciją, jums tiks gurmaniškų dovanų kuponai su papildomomis veiklomis arba ypatingose vietose. Tai gali būti vakarienė danguje, televizijos bokšte, pasiplaukiojimas laivu su vaišėmis ar jodinėjimas žirgais su netikėta kulminacija – specialiai paruošta vakariene dviem. Poroms taip pat puikiai tiks įvairios šokolado degustacijos, desertai ir fondiu, kurie sužadins giliausius jausmus ir suteiks gausybę saldžių akimirkų.

Esame paruošę staigmenų ir šeimoms. Joms galite įteikti ne tik įprastus pasiūlymus vakarienei ar degustacijoms, bet ir kombinuotas pramogas. Pavyzdžiui, apsilankymas vandens parke su gardžia pica, didžiuliai sušių rinkiniai, kurių užteks visiems, arba ekskursijos laivu bei pramogų parkuose su sočiais pietumis. Toks dovanų kuponas leis daugiau laiko praleisti kartu, išbandyti naujas veiklas ir visiškai nesirūpinti, kur pripildyti tuščius pilvus, nes į pasiūlymą bus įtrauktos ir gurmaniškos pramogos.

Ieškantiems dovanos gurmanams, kurie turi puikiai išlavintą skonį ir daug išmano apie maisto subtilybes rekomenduojame išskirtines degustacijas geriausiuose, pripažintuose restoranuose. Į jas įeina įvairūs patiekalai, gėrimai ir someljė rekomendacijos bei paskaitos, kurių metu dovanos gavėjai galės sužinoti daugiau apie ragaujamą virtuvę ir jos ypatybes.

Jei norite nustebinti asmenis, kuriems pats maloniausias ne valgymo, o maisto ruošos procesas, jiems galite įteikti kulinarijos kursus. Tai puiki dovanos idėja ne tik vienam asmeniui, bet ir porai, šeimai ar visam kolektyvui. Galite būti tikri, kad jie smagiai praleis laiką, išmoks ką nors naujo ir vakarą užbaigs savo pagamintų šedevrų ragavimu.