facebook

Velykinės dovanos

Šv. Velykų laikotarpiu visada norisi nustebinti sau brangius žmones. O kodėl nesukūrus naujų velykinių dovanų tradicijų? Siūlome gausų pramogų spektrą, kad jums ir jūsų brangiems žmonėms netektų nuobodžiauti. Nuo pamokų iki fotosesijų: garantuojame, kad mūsų puslapyje atrasite geriausius velykinius dovanų ir pramogų pasiūlymus! Tegul dovanos Velykų proga tampa džiugiu ritualu, nauja šeimos tradicija, kurią norėsis puoselėti ir perduoti iš kartos į kartą.

Pradžiuginkite pačius mažiausius

Ridenti kiaušinius ir klausytis pasakų apie Velykų Bobutę ir zuikį – smagu, bet dar smagiau, kai ši diena tampa ypatinga, nes kartu leidžiamasi į didžiulį nuotykį! Paverskite Velykų šventę neužmirštama pramoga patiems mažiausiems. Rinkitės iš daugybės pasiūlymų: šėlionių nuotykių ir batutų parkuose, galvosūkių kambariuose, vandens parkuose, baseinuose ir pirtyse. Išvyskite mažųjų namų gyventojų šypsenas ir džiaukitės mažylių juoku: tegul Velykų šventė jų atmintyje išlieka kaip stebuklų kupina akimirka. Dovanos Velykoms – įsimintinų įspūdžių sinonimas!

Brangiausią laiką leiskite su savo artimaisiais

Visos šventės skirtos šeimai suartinti, todėl savo brangiausią laiką su artimaisiais leiskite ir per šv. Velykas. Pakvieskite artimuosius į kultūrines pramogas, gurmanišką, naujų skonių ir kvapų kupiną maistinių atradimų kelionę, o galbūt net apžvelkite Lietuvą iš paukščio skrydžio ar palydėkite saulę iš jachtos plaukdami mūsų dainių apdainuotoje jūroje! Mūsų puslapyje taip pat rasite nuostabių pasiūlymų romantiškam laikui dviems: galima rinktis iš daugybės viešnagių su pramogomis, sveikatinimo procedūrų ir net aktyvių bei ekstremalių pramogų! Velykinės dovanos tikrai įžiebs šypseną mylimųjų veiduose. Praleiskite Velykų šventę kitaip – juk gyvenimas per trumpas, kad leistume jį nuobodžiai.

Tegul šv. Velykų šventė tampa įsimintina diena visai šeimai. Linkime tik pačių smagiausių akimirkų su brangiausiais žmonėmis!

D.U.K.
Kaip išsirinkti geriausią dovaną?

Čia geriausios dovanų idėjos nuo pasyvaus iki aktyvaus laisvalaikio - belieka apgalvoti, kuri dovana tinkamiausia. Paprasčiau apsispręsti bus pagalvojus apie žmogaus laisvalaikį ir jo pomėgius. Mėgstančiam pramogas - būtinai peržiūrėkite kategoriją „Aktyvios ir ekstremalios“ . Visi mėgsta skaniai pavalgyti, o mes pasirūpinome, kad geriausių restoranų bei kavinių čekius rastumėte vienoje vietoje - „Gurmaniškos“. SPA dovanos ypač nenuvils mylimos mamos, draugės ar sesers, todėl pagalvokite, gal masažas Jai yra viskas ko trūksta? Na ir žinoma, viena iš įspūdingiausių pasirinkimų - skrydžių dovanos . Tai dovana, kuri ypač tinkama svarbia proga - pavyzdžiui, jubiliejaus, vestuvių dovana ar kita svarbia proga.

Geriausia dovana vyrams?

Dovanos vyrams ir kokia iš jų geriausia dovana? Nėra vienos geriausios dovanos - labai platų paslaugų asortimentą, kuris patinka vyrams, o geriausia dovana bus ta, kuri atitiks būtent jo pomėgius. Aktyviam vyrui dovanokite šaudymo, automobilių pramogas arba vandens pramogas. Draugas žvejys? Puiku turime ir žvejybos pramogų pasiūlymų - neabejojame, jam patiks! Ypatingai progai rekomenduojame dovanoti skrydį lėktuvu - tai geriausia pasirinkimas, ieškant įsimintinos dovanos.

Daugiau dovanų idėjų vyrams: SKAITYKITE ČIA

Geriausia dovana moterims?

Populiariausios dovanos moterims - SPA dovanos, parduotuvių dovanų čekiai, degustacinės vakarienės. Jei moteris mėgsta vandens pramogas, tuomet neabejotinai patiks pasiplaukiojimas jachta. Na, o ieškantiems nepamirštamos dovanos - skrydis oro balionu yra vienas geriausių pasirinkimų. O moters šypsena bus geriausias įrodymas, kad šis pasirinkimas buvo geriausias. Žinoma, kokybiškas poilsis ir kelių dienų išvyka į Lietuvos kurortą taip pat yra puikus pasirinkimas. 

Dovanos moterims ir daugiau dovanų idėjų: SKAITYKITE ČIA

Ką dovanoti tėvams?

Tėvams ieškome ypatingos dovanos - Juk jie brangiausia ką turime ir esame jiems dėkingi už viską. Poilsis sanatorijoje arba viešbutyje su SPA procedūromis, neabejotinai patiks Jūsų brangiems tėveliams. Juk kokybiško poilsio reikia visiems. Degustacinės vakarienės taip pat pat puikus pasirinkimas - lai atranda naujus skonius, patyrius ir naujas maisto spalvas. Žinoma, norint paįvairinti jų laisvalaikį, verta dovanoti ekskursijų ar pamokų dovanų kuponus. Na, o jei Jūsų tėveliai yra aktyvūs, ar jie yra plaukę jachta? O ar skrido oro balionu arba lėktuvėlių? Šios pramogos palieka nuostabias emocijas - jie privalo tai išbandyti. 

Ką dovanoti vaikams?

Mes esame už tai, kad vaikams geriausios dovanos nėra vien tik žaislai - juk emocijos ir patirtys išlieka visam gyvenimui. O tokių pramogų turime tikrai nemenką pasirinkimą - vandens parkai, vandens batutai, o taip pat ir nuotykių parkai, kuriuose neabejojame išlies visą savo energiją ir pasisems geriausių emocijų.

Dovanų idėjos vaikams ŽIŪRĖKITE ČIA