facebook

Velykinės dovanos

Šv. Velykų laikotarpiu visada norisi nustebinti sau brangius žmones. O kodėl nesukūrus naujų velykinių dovanų tradicijų? Siūlome gausų pramogų spektrą, kad jums ir jūsų brangiems žmonėms netektų nuobodžiauti. Nuo pamokų iki fotosesijų: garantuojame, kad mūsų puslapyje atrasite geriausius velykinius dovanų ir pramogų pasiūlymus! Tegul dovanos Velykų proga tampa džiugiu ritualu, nauja šeimos tradicija, kurią norėsis puoselėti ir perduoti iš kartos į kartą.

Pradžiuginkite pačius mažiausius

Ridenti kiaušinius ir klausytis pasakų apie Velykų Bobutę ir zuikį – smagu, bet dar smagiau, kai ši diena tampa ypatinga, nes kartu leidžiamasi į didžiulį nuotykį! Paverskite Velykų šventę neužmirštama pramoga patiems mažiausiems. Rinkitės iš daugybės pasiūlymų: šėlionių nuotykių ir batutų parkuose, galvosūkių kambariuose, vandens parkuose, baseinuose ir pirtyse. Išvyskite mažųjų namų gyventojų šypsenas ir džiaukitės mažylių juoku: tegul Velykų šventė jų atmintyje išlieka kaip stebuklų kupina akimirka. Dovanos Velykoms – įsimintinų įspūdžių sinonimas!

Brangiausią laiką leiskite su savo artimaisiais

Visos šventės skirtos šeimai suartinti, todėl savo brangiausią laiką su artimaisiais leiskite ir per šv. Velykas. Pakvieskite artimuosius į kultūrines pramogas, gurmanišką, naujų skonių ir kvapų kupiną maistinių atradimų kelionę, o galbūt net apžvelkite Lietuvą iš paukščio skrydžio ar palydėkite saulę iš jachtos plaukdami mūsų dainių apdainuotoje jūroje! Mūsų puslapyje taip pat rasite nuostabių pasiūlymų romantiškam laikui dviems: galima rinktis iš daugybės viešnagių su pramogomis, sveikatinimo procedūrų ir net aktyvių bei ekstremalių pramogų! Velykinės dovanos tikrai įžiebs šypseną mylimųjų veiduose. Praleiskite Velykų šventę kitaip – juk gyvenimas per trumpas, kad leistume jį nuobodžiai.

Tegul šv. Velykų šventė tampa įsimintina diena visai šeimai. Linkime tik pačių smagiausių akimirkų su brangiausiais žmonėmis!