Registruokis naujienlaiškiui ir gauk nuolaidą

Registracijos lauką rasite puslapio apačioje. Kodu pasinaudoti galima tik apsiperkant internetiniame puslapyje.

Prenumeruokite DovanuSala.lt naujienlaiškį ir gaukite -5 % nuolaidos kodą apsipirkimui. Kodas galios visiems dovanų kuponams iš viso DovanuSala.lt asortimento. Nuolaidos kodas galios ir pasiūlymams, kuriems jau yra taikoma nuolaida, todėl tai puiki proga pigiau įsigyti pramogą sau ar dovaną artimiesiems.

Užsiregistravus naujienlaiškiui nuolaidos kodą gausite nurodytu el. paštu. Norint pasinaudoti nuolaidos kodu pasirinkite norimą dovanų kuponą. pridėkite jį į pirkinių krepšelį. Laukelyje „Nuolaidos kodas“ įveskite gautą kodą ir spauskite mygtuką „Taikyti“. 5 % nuolaida bus pritaikyta visam Jūsų pirkinių krepšeliui.

Svarbu! Nuolaidos kodas galioja 2 mėnesius nuo registracijos dienos, jį galima panaudoti 1 pirkinių krepšeliui. Vieno pirkimo metu galima panaudoti vieną nuolaidos kodą. Nuolaidos kodas negalioja atliekant turimo dovanų kupono keitimą į kitą pramogą bei atsiskaitant dovanų čekiu ar rinkiniu.

Spausdami „Registruotis“ sutinkate pateikti savo el. pašto adresą ir gauti periodinę DovanuSala.lt informaciją apie naujienas, organizuojamas akcijas, nuolaidas bei kitus pasiūlymus el. paštu. Taip pat dalyvaudami akcijoje sutinkate su elektroninėje parduotuvėje www.dovanusala.lt galiojančia Privatumo politika.