Mažos kainos garantija 

DovanuSala.lt garantuoja, kad visų šiame tinklapyje talpinamų dovanų kainos yra tokios pačios arba mažesnės nei paslaugų organizatorių. Jei tokią pačią dovaną rasite pigiau kitose pardavimo vietose, kreipkitės į mus el. paštu info@dovanusala.lt su nuoroda į pasiūlymą, ir mes kainą sulyginsime arba padarysime dar žemesnę. Garantija negalioja trumpalaikėms paslaugos teikėjo akcijoms, taikomoms kitose pardavimo vietose ar nuolaidų portaluose. Taip pat garantija netaikoma, kai skiriasi paslaugos panaudojimo sąlygos, pavyzdžiui, paslaugų sezoniškumas, pasiūlymo galiojimo trukmė, galiojimas tik tam tikromis savaitės dienomis ir t.t.

Pinigų grąžinimo garantija 

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas turi pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą. Pinigus grąžiname per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.

Grąžinama sumokėta už Dovanų kuponą pinigų suma, o ne Dovanų kupono nominalo vertė. Pažymima, kad grąžinant dovanų kuponą, kuris buvo pristatomas įtraukiant trečiąją šalį, t.y jeigu pirkimo metu dovanų kupono pristatymas buvo pasirinktas - Venipak kurjerių tarnyba, Omniva paštomatas, Varlė.lt bei Copy1 atsiėmimo punktai, yra taikomas fiksuotas 5 € mokestis. Šis mokestis išskaičiuojamas atliekant grąžinimą. Mokestis nėra taikomas, jeigu grąžinamo dovanų kupono pristatymo būdas buvo pasirinktas elektroniniu paštu arba atsiėmimas centriniame dovanusala.lt biure (Algirdo g. 53, Vilnius).

Dovanų kuponų pakeitimo garantija 

Visi DovanuSala.lt dovanų kuponai yra daugiafunkciniai, todėl įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima pakeisti į kitą dovanų kuponą visu jo galiojimo laikotarpiu. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl Dovanų kupono pakeitimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt nurodant turimo kupono rezervacijos kodą bei į kokį kitą Dovanų kuponą senasis turi būti pakeistas. Per 1 (vieną) darbo dieną atsiųsime naują Dovanų kuponą į Kliento nurodytą el. pašto adresą. Naujo Dovanų kupono galiojimas bus toks pat kaip ir prieš tai įsigyto Dovanų kupono. SVARBU! Dovanų Kuponai nėra keičiami į Dovanusala.lt dovanų čekį ar rinkinį, leidinių prenumeratas bei Knygos.lt dovanų čekį.

Saugaus pirkimo garantija

Kiekvienas apmokėjimas atliekamas per patikimas mūsų mokėjimo partnerių sistemas Paysera.lt ir Paypal, kurios yra nuolat tikrinamos institucijų, atsakingų už saugų duomenų pateikimą bei vartotojų apsaugą. Nėra jokios grėsmės, kad pirkimo metu Jūsų pateikti duomenys bus panaudoti netinkamai - Dovanusala.lt yra atsakinga už Jūsų pateiktų duomenų saugumą ir jų neperduoda trečiosioms šalims, nebent tai yra įstatymų numatyta tvarka.

Nemokamo pristatymo garantija 

Dovanas pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje, kad ir kokį pristatymo būdą pasirinksite: per kurjerius VENIPAK, Lietuvos paštą, į OMNIVA paštomatus, atsiimti pačiam atsiėmimo punkte ar tiesiog gauti į savo el. pašto dėžutę.

Jei siunta nepristatoma dėl Pirkėjo kaltės (klaidingai nurodytas adresas ir kt.), pakartotiniam siuntos siuntimui yra taikomas pristatymo mokestis. Jo dydis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.