Mažos kainos garantija 

DovanuSala.lt garantuoja, kad visų šiame tinklapyje talpinamų dovanų kainos yra tokios pačios arba mažesnės nei paslaugų organizatorių. Jei tokią pačią dovaną rasite pigiau kitose pardavimo vietose, kreipkitės į mus el. paštu info@dovanusala.lt su nuoroda į pasiūlymą, ir mes kainą sulyginsime arba padarysime dar žemesnę. Garantija negalioja trumpalaikėms paslaugos tekėjo akcijoms, taikomoms kitose pardavimo vietose ar nuolaidų portaluose. Taip pat garantija netaikoma, kai skiriasi paslaugos panaudojimo sąlygos, pavyzdžiui, paslaugų sezoniškumas, pasiūlymo galiojimo trukmė, galiojimas tik tam tikromis savaitės dienomis ir t.t.

Pinigų grąžinimo garantija 

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas privalo pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą. Pinigus grąžiname per 2 (dvi) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.

Dovanų kuponų pakeitimo garantija 

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima pakeisti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl Dovanų kupono pakeitimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt nurodant turimo kupono rezervacijos kodą bei į kokį kitą Dovanų kuponą senasis turi būti pakeistas. Per 1 (vieną) darbo dieną atsiųsime naują Dovanų kuponą į Kliento nurodytą el.pašto adresą. Naujo Dovanų kupono galiojimas bus toks pat kaip ir prieš tai įsigyto Dovanų kupono.

Saugaus pirkimo garantija

Kiekvienas apmokėjimas atliekamas per mūsų mokėjimo partnerių Paysera.lt ir PayPal apmokėjimo sistemas, kurios yra visiškai patikimos ir nuolatos tikrinamos įvairiausių institucijų, kurios yra atsakingos už saugų duomenų pateikimą ir vartotojų apsaugą. Tad nėra jokios grėsmės, kad pirkimo metu būtų kažkokiu būdu netinkamai panaudoti jūsų pateikti duomenys. Be to DovanuSala.lt yra atsakinga už jūsų pateiktų duomenų saugumą ir jokiais būdais neperduoda jų trečiosioms šalims nebent tai yra įstatymų numatyta tvarka.

Nemokamo pristatymo garantija 

Dovanas pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje, kad ir kokį pristatymo būdą pasirinksite: per kurjerius VENIPAK, Lietuvos paštą, į OMNIVA paštomatus, atsiimti pačiam atsiėmimo punkte ar tiesiog gauti į savo el.pašto dėžutę.