Pirkimo garantijos

Dovanų kuponų pakeitimo garantija  Dovanų kuponų pakeitimo garantija 

Visi DovanuSala.lt dovanų kuponai yra daugiafunkciniai, todėl įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima pakeisti į kitą dovanų kuponą visu jo galiojimo laikotarpiu. Informacija kaip atlikti dovanų kupono keitimą pateikta https://www.dovanusala.lt/lt/info/26-dovanu-kuponu-keitimas.

Dovanų kuponų pratęsimo garantijaDovanų kuponų pratęsimo garantija

GALIOJANTYS dovanų kuponai pratęsiami nemokamai papildomam 6 mėnesių laikotarpiui nuo dovanų kupono galiojimo pabaigos.

Informacija kaip atlikti dovanų kupono pratęsimą pateikta - https://www.dovanusala.lt/lt/info/27-dovanu-kuponu-pratesimas

SVARBU! Savitarnos sistemoje galima pratęsti tik galiojančius lietuviškus dovanų kuponus! Jeigu turite dovanų kuponą su pasibaigusiu galiojimu, ir nuo galiojimo pabaigos praėjo ne daugiau nei 3 mėnesiai, prašome kreiptis el. paštu info@dovanusala.lt. Kuponas pratęsiamas tik 1 kartą. 

Nemokamo pristatymo garantija Nemokamo pristatymo garantija 

Dovanas pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje, kad ir kokį pristatymo būdą pasirinksite: per kurjerius VENIPAK, į OMNIVA ar LP Express paštomatus, atsiimti pačiam atsiėmimo punkte ar tiesiog gauti į savo el. pašto dėžutę.

Jei siunta nepristatoma dėl Pirkėjo kaltės (klaidingai nurodytas adresas ir kt.), pakartotiniam siuntos siuntimui yra taikomas pristatymo mokestis. Jo dydis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Saugaus pirkimo garantija Saugaus pirkimo garantija

Kiekvienas apmokėjimas atliekamas per patikimas mūsų mokėjimo partnerių sistemas Paysera.lt, Paypal, Montonio ir kt., kurios yra nuolat tikrinamos institucijų, atsakingų už saugų duomenų pateikimą bei vartotojų apsaugą.

Nėra jokios grėsmės, kad pirkimo metu Jūsų pateikti duomenys bus panaudoti netinkamai - Dovanusala.lt yra atsakinga už Jūsų pateiktų duomenų saugumą ir jų neperduoda trečiosioms šalims, nebent tai yra įstatymų numatyta tvarka.

Pinigų grąžinimo garantija Pinigų grąžinimo garantija 

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos.

Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas turi pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą.

Pinigus grąžiname per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos. Grąžinama sumokėta už Dovanų kuponą pinigų suma, o ne Dovanų kupono nominalo vertė.

Mažos kainos garantija Mažos kainos garantija 

DovanuSala.lt garantuoja, kad visų šiame tinklapyje talpinamų dovanų kainos yra tokios pačios arba mažesnės nei paslaugų organizatorių.

Jei tokią pačią dovaną rasite pigiau kitose pardavimo vietose, kreipkitės į mus el. paštu info@dovanusala.lt su nuoroda į pasiūlymą, ir mes kainą sulyginsime arba padarysime dar žemesnę. 

Garantija negalioja trumpalaikėms paslaugos teikėjo akcijoms, taikomoms kitose pardavimo vietose ar nuolaidų portaluose. Taip pat garantija netaikoma, kai skiriasi paslaugos panaudojimo sąlygos, pavyzdžiui, paslaugų sezoniškumas, pasiūlymo galiojimo trukmė, galiojimas tik tam tikromis savaitės dienomis ir t.t.

Dovanų čekis DovanuSala.lt Google 4.5 / (183)