Naudinga

 • Kalėdinė loterija „Nutrink ir laimėk”
  Kalėdinė loterija „Nutrink ir laimėk”
  145 Peržiūros

  Pateik užsakymą pasirenkant pristatymą į Omniva, LP Express paštomatą arba Venipak kurjeriu ir siuntoje rask „Nutrink ir laimėk” dovaną!

  Skaityti daugiau
 • Tinkama veido procedūra pagal Jūsų odos tipą
  Tinkama veido procedūra pagal Jūsų odos tipą
  158 Peržiūros

  Svarbu rasti tinkamą veido procedūrą, atitinkančią jūsų odos tipą – nuo ​​drėkinamųjų veido procedūrų iki deguonies procedūrų ar cheminių šveitimų. Dėl tinkamos veido priežiūros jūsų oda atrodo švari ir sveika. Šiame straipsnyje mes gilinsimės į tai, kaip išsirinkti sau tinkamiausią veido procedūrą.

  Skaityti daugiau
 • Kūčių sveikinimai
  Kūčių sveikinimai
  177 Peržiūros

  Kūčios – tai laukimo naktis, kai pasaulis tarsi sulaiko kvapą laukdamas Kalėdų džiaugsmo. Kai viršum mirksi žvaigždės, o namai tvyro švelnioje žvakių šviesoje. Kai kurie keičiasi dovanomis Kalėdų išvakarėse, todėl ir žinutės siuntimas tampa dar magiškesnis reikalas. Padarykime jį dar ypatingesnį su citatomis, kurios užfiksuoja nakties žavesį.

  Skaityti daugiau
 • Sveikinimai su šv. Kalėdomis
  Sveikinimai su šv. Kalėdomis
  165 Peržiūros

  Šventinis laikotarpis atneša kupiną sveikinimų srautą, nešdamas šiltus linkėjimus ir gerą nuotaiką. Šias Kalėdas prie Kalėdinių dovanų džiaugsmo pridėkime palinkėjimus su gražiomis citatomis. Štai keletas idėjų, nuo ko galite pradėti.

  Skaityti daugiau
 • Sveikinimai vyrui kalėdų proga
  Sveikinimai vyrui kalėdų proga
  214 Peržiūros

  Kalėdos – tai ne tik baltos pusnies šakų sniego klotys ir blizgančios eglutės, bet ir nuostabus metas parodyti savo artimiesiems, kiek jie mums reiškia. Ir nors kiekvienas žodis, skirtas mylimam žmogui, yra svarbus, Kalėdos suteikia dar vieną progą tai padaryti išskirtiniu ir atsiminimuose išliekančiu būdu.  

  Skaityti daugiau
 • Kalėdiniai sveikinimai vadovui
  Kalėdiniai sveikinimai vadovui
  184 Peržiūros

  Kalėdos – tai ne tik šeimos šventė, bet ir puikus laikas parodyti kalėdinėmis dovanomis dėkingumą tiems, su kuriais dirbame kasdien. Sveikindami vadovą, turėtume rasti balansą tarp profesionalumo ir šventinio džiaugsmo, taip pat suteikti asmeninį atspalvį sveikinimui. Štai keletas idėjų, kaip originaliai pasveikinti vadovą Kalėdų proga.

  Skaityti daugiau
 • Kalėdų tradicijos
  Kalėdų tradicijos
  171 Peržiūros

  Kalėdos – tai metas, kai sustojame ir pamirštame kasdienio gyvenimo šurmulį, tai laikas, kai susirenka šeima, skamba kalėdinės giesmės ir širdys užsipildo šiluma. Daugelyje šalių Kalėdos yra viena laukiamiausių švenčių, kupina gražių tradicijų ir simbolių.

  Skaityti daugiau
 • Sveikinimai su artėjančiomis šventėmis
  Sveikinimai su artėjančiomis šventėmis
  220 Peržiūros

  Artėjančios šventės tai apie laikotarpį, kai mūsų namai pilni šilumos, o širdys – meilės. Artėjant šventėms, mes ne tik įsijungiame eglutes, bet ir pradedame ruoštis ypatingam laikui. Tuomet galime padovanoti džiaugsmingas akimirkas, įsimintinas kalėdines dovanas ir šiltus žodžius tiems, kuriuos mylime ir vertiname. Šis įrašas yra skirtas kūrybingiems ir šiltiems sveikinimams su artėjančiomis šventėmis.

  Skaityti daugiau
 • Naujametiniai sveikinimai skirtingose šalyse
  Naujametiniai sveikinimai skirtingose šalyse
  185 Peržiūros

  Skirtingose kultūrose ir šalyse naujametiniai sveikinimai gali skirtis tiek formuluote, tiek ir kaip žmonės sveikina vieni kitus šia ypatinga progą. Ši šventė yra labai svarbi ir dažnai siejama su meile, laimės linkėjimu ir pageidavimais artėjančių metų proga. 

  Skaityti daugiau
 • Naujametinių sveikinimų reikšmė
  Naujametinių sveikinimų reikšmė
  185 Peržiūros

  Naujametiniai sveikinimai ir palinkėjimai yra svarbi ir puoselėjama kultūrinė tradicija, kuri žmones sieja visame pasaulyje. Šie šilti žodžiai turi ypatingą reikšmę mūsų gyvenime, nes jie ne tik padeda parodyti meilę, geranoriškumą ir pagarba artimiesiems, bet ir kuria ypatingą atmosferą šventės metu.

  Skaityti daugiau
 • Naujųjų metų atvirukai
  Naujųjų metų atvirukai
  182 Peržiūros

  Naujametinės dovanos yra lyg simbolis istorijos pradžios, kurią kiekvienais metais turime galimybę rašyti iš naujo. Tai laikotarpis, kai kiekvienas iš mūsų nusistato tikslus ir svajones, siekdamas tapti geresniu žmogumi nei praėjusiais metais.

  Skaityti daugiau
 • Naujųjų metų sveikinimai 2024
  Naujųjų metų sveikinimai 2024
  544 Peržiūros

  Naujametinės dovanos visuomet atneša viltį, naujų galimybių ir šventinę nuotaiką, ypač šiemet, kai mes švęsime Žaliojo drakono metus. Žaliojo drakono metai yra ypatingi dėl savo simbolizmo - drakonas simbolizuoja jėgą, sėkmę ir ištvermę, o žalia spalva siejama su augimu ir gaivumu. 

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 12 of 184 (16 Pages)