facebook

Naudinga

 • Kokį masažą pasirinkti?
  Kokį masažą pasirinkti?
  3508 Peržiūros

  Masažas, tai nuostabus stebuklas, kurį kuria žmogaus rankos. Jis turtingas amžių patirtimi, gerąja praktika ir šimtmečius siekiančiomis žiniomis. Masažas gali padėti kovojant su įvairiomis ligomis ar tiesiog diskomfortą keliančiais dalykais: gerina kraujo tėkmę ir teigiamai veikia limfotaką bei medžiagų apykaitą, naikina taip moterų nemėgstamą apelsino žievelę ir visapusiškai gerina savijautą. Šiomis dienomis priskaičiuojama daugybė masažo rūšių, todėl padėsime Jums išsiaiškinti, kuris...

  Skaityti daugiau
 • Kaip pasirinkti veido procedūrą pagal odos tipą?
  Kaip pasirinkti veido procedūrą pagal odos tipą?
  1484 Peržiūros

  Moters veido oda, tai savijautos ir nuotaikos veidrodis, kuriame atsispindi miego valandos, suvalgyti saldumynai ir kitos smulkmenos darančios įtaką odos būklei. Norite džiaugtis gražia veido oda, tuomet bent retkarčiais palepinkite ją. Norinčioms pasilepinti SPA salonuose, siūlome išsirinkti procedūrą atitinkančią Jūsų odos tipą. Patarimai sausos, riebios, brandžios, jautrios ir normalios odos savininkėms.

  Skaityti daugiau
 • Ką dovanoti Kalėdoms 2018?
  Ką dovanoti Kalėdoms 2018?
  728 Peržiūros

  Ar šiemet Kalėdos ir vėl užklupo netikėtai ir laikas pasinerti į dovanų paieškas? Prieš kimbant sudarinėti dovanų sąrašus rekomenduojame įsiklausyti į artimųjų norus, svajones ir pomėgius, tuomet išrinkti tobulą kalėdinę dovaną bus vieni juokai. Čia rasite dovanų idėjų apžvalgą moterims, vyrams, tėvams, seneliams ir vaikams ir kitiems artimiesiems. 

  Skaityti daugiau
 • Ką padovanoti moteriai Kalėdoms?
  Ką padovanoti moteriai Kalėdoms?
  560 Peržiūros

  Ar pritartum, kad išrinkti dovaną moteriai nėra taip paprasta? Kalėdinių dovanų idėjų gidas padės neprašauti pro šalį ir įteikti dovaną, kuri įrodys, kad žinote, apie ką moteris svajoja. Sėkmės paslaptis - prisiminkite, ką jį mėgsta, kuo domisi ar kokį daiktą artimiausiu metu norėtų įsigyti, o jau toliau viskas paprasta...

  Skaityti daugiau
 • Ką padovanoti vyrui Kalėdoms?
  Ką padovanoti vyrui Kalėdoms?
  546 Peržiūros

  Bet kuris, kuris kada nors ieškojo dovanos draugui, tėčiui, vyrui ar broliui ko gero yra pagalvojęs, kad tai neįmanoma misija. Dažniausiai vyriškosios lyties atstovai tvirtina arba, kad jiems nieko nereikia arba užsinori tokių dalykų, kad reikia gerokai pasukti galvą, kur juos rasti. Čia atskleisime kaip greitai ir paprastai išrinkti Kalėdinę dovaną pagal vyro pomėgius.

  Skaityti daugiau
 • Valentino diena: istorija ir tradicijos
  Valentino diena: istorija ir tradicijos
  687 Peržiūros

  Šv. Valentino diena yra švenčiama ankstyvą pavasarį vasario 14-ąją ne veltui. Ši šventė apipinta gausybe dramatiškų ir įdomių istorijų bei legendų, yra kildinamų net iš antikos laikų. Iš kur kilo Valentino diena? Kokios buvo pirmosios Valentino dienos dovanos? Kokia tikroji šios dienos prasmė? Kas yra Kupidonas?

  Skaityti daugiau
 • Oro joga – nauja mankšta ir neįtikėtini potyriai
  Oro joga – nauja mankšta ir neįtikėtini potyriai
  591 Peržiūros

  Oro joga - nauja sporto rūšis, kuris padės nenuobodžiai tobulinti savo kūno formas. Mankšta ore, tai būdas išjudinti visus, net ir giliausius kūno raumenis. Kas sakė, kad sportas turi būti nuobodus?

  Skaityti daugiau
 • Ekstremalus sulaikymas su šunimi
  Ekstremalus sulaikymas su šunimi
  503 Peržiūros

  Ekstremalus sulaikymas su šunimi -  tai dresavimo mokyklos „Nuaras“ pramoga, kurios metu net pats didžiausias drąsuolis lieka nustebęs, šiek tiek sukrėstas ir kupinas adrenalino. Imituotas šuns užpuolimas, tai tokia ekstremali pramoga, kad išsiskiriančiu adrenalino lygiu prilygsta šuoliui su parašiutu.

  Skaityti daugiau
 • Ekstremalios vandens pramogos
  Ekstremalios vandens pramogos
  451 Peržiūros

  Vandens linksmybių mėgėjams ir tiems, kurie ieško naujų potyrių - vandens pramogų kompleksas. Adrenalino antplūdį suteikia vandenlentės, vandens ratas, vandens batutai ir kitos vasariškos pramogos ant vandens.

  Skaityti daugiau
 • Paslaptinga meilės naktis „Pakruojo dvaro“ vėjo malūne
  Paslaptinga meilės naktis „Pakruojo dvaro“ vėjo malūne
  510 Peržiūros

  Pakruojo dvaras - puiki vieta romantiškai praleisti laiką įsimylėjėliams. Pakruojo dvaro vėjo malūnas vilioja romantiška ir paslaptinga atmosfera. Čia pora gali nieko netrukdomi skirti visą dėmesį tik vienas kitam autotentiškoje dvariškoje aplinkoje.

  Skaityti daugiau
 • Kalėdinės dovanos – rūpinkis dovanomis iš anksto
  Kalėdinės dovanos – rūpinkis dovanomis iš anksto
  519 Peržiūros

  Populiariausios Kalėdinių dovanų kategorijos ir vyraujančios tendencijos. Kas šiemet Kalėdinių norų sąraše? Nuo vakarienės ir SPA procedūrų iki skrydžių ir šaudymo pramogų. Norintiems originalumo siūlome kvepalų ar kosmetikos gamybos pamokas.

  Skaityti daugiau
 • Kalėdinės dovanos - idėjos ir patarimai
  Kalėdinės dovanos - idėjos ir patarimai
  546 Peržiūros

  Vėl suki galvą, ką padovanoti mamai, sesei, broliui ir antros eilės pusbroliui Kalėdų proga? Tam, kad ilgas kalėdinių dovanų sąrašas nesusuktu Tau galvos, čia rasi daugiau nei 2000 skirtingų dovanų idėjų net ir išrankiausio giminaičio pomėgiams.

  Skaityti daugiau
Showing 1 to 12 of 35 (3 Pages)