KAIP PASINAUDOTI DOVANŲ KUPONU?

Dovanų kupone yra nurodyta visa reikalinga informacija apie paslaugą bei kaip reikia registruotis norint ja pasinaudoti. Kiekvienas kuponas turi unikalų numerį, pagal kurį yra nustatomas kupono galiojimas ir autentiškumas. Jį būtina pateikti paslaugos teikėjui nurodytu arba sutartu būdu prieš pasinaudojant paslauga.

AR GALIU PAKEISTI DOVANŲ KUPONĄ?

Žiūrėti dovanų kupono keitimo sąlygas

AR GALIU PRATĘSTI DOVANŲ KUPONĄ?

Žiūrėti dovanų kupono pratęsimo sąlygas

KUR RASTI, KAS ĮEINA Į MANO TURIMĄ DOVANŲ RINKINĮ?

Dovanų rinkinių sąrašai pateikti https://www.dovanusala.lt/lt/86-dovanu-rinkiniai kairėje pusėje.

KAIP PASINAUDOTI DOVANUSALA.LT DOVANŲ ČEKIU IR DOVANŲ RINKINIU?

 • Išsirinkite norimą paslaugą(-as)
 • Spauskite „PIRKTI DOVANĄ“
 • Prekių krepšelyje, laukelyje „DOVANŲ ČEKIS/RINKINYS“, įveskite čekio rezervacijos kodą ir spauskite „TAIKYTI“ bei „UŽSAKYTI IR TĘSTI“. 
 • Kitame žingsnyje įveskite savo kontaktinius duomenis – vardą, elektroninį paštą bei telefono numerį. Ši informacija ant dovanų kupono neatsispindės. Arba prisijunkite prie savo paskyros.
 • Spauskite „IŠSAUGOTI IR TĘSTI“.
 • Dovanų kupono pristatymą rinkitės - Atsispausdinsiu pats.
 • Jei Jūsų išsirinktų paslaugų vertė didesnė nei turimo čekio rinkitės apmokėjimą Jums patogiu būdu.
 • Jei priemoka nėra reikalinga spauskite „TVIRTINU UŽSAKYMĄ“
 • Patvirtinus užsakymą Jūsų naujasis kuponas bus atsiųstas per 1 darbo dieną į Jūsų nurodytą el. paštą. 
 • Atlikus dovanų čekio ar dovanų rinkinio keitimą, naujas dovanų kuponas už papildomą mokestį gali būti siunčiamas per kurjerius, Lietuvos paštą, į Omniva paštomatą ar atsiimamas atsiėmimo punkte. Dėl kupono siuntimo per siuntų tarnybas ir atsiėmimo atsiėmimo punktuose kreipkitės el. paštu info@dovanusala.lt 
 • Pas paslaugos teikėją galėsite vykti tik į savo el. paštą gavę naują, Jūsų pasirinktai paslaugai skirtą kuponą. Jame rasite kontaktus paslaugos laiko rezervavimui. Pasirinktas naujasis kuponas galios tiek pat, kiek Jūsų turimas dovanų čekis.
 • Registruojant turimą dovanų rinkinį arba DovanuSala.lt dovanų čekį išsirinktai paslaugai, esant 1 ct. kainos skirtumui, kaina yra sulyginama kliento naudai. (pvz.: turint 29.99 Eur vertės dovanų rinkinį/dovanų čekį, keičiant į 30 Eur. kainuojančią paslaugą, nėprašoma apmokėti esantį 0.1 ct skirtumą)
 • Pasirinktas kuponas galios tiek pat, kiek dovanų čekis/rinkinys.
 • Dovanų kuponą turite iškeisti į pasirinktą pramogą (-as) vieno pirkimo metu. Nepanaudota dovanų kupono suma anuliuojama.
 • Dovanų rinkinys ar čekis nėra keičiamas į Dovanusala.lt dovanų čekį ar rinkinį, leidinių prenumeratas bei Knygos.lt dovanų čekį.

KIEK LAIKO GALIOJA DOVANŲ KUPONAS?

Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo pirkimo dienos, jei dovanų kupone nenurodyta kitaip. Dovanų kuponu galima pasinaudoti terminu, nurodytu skiltyje „Galiojimo trukmė“, atsižvelgiant į paslaugos teikimo laikotarpį, nurodytą skiltyje „Sezoniškumas“. Jei Jūsų dovanų kupone galiojimas nėra nurodytas, jį galite pasitikrinti nuorodoje:https://www.dovanusala.lt/lt/kupono-tikrinimas.

AR GALIU GRĄŽINTI DOVANŲ KUPONĄ?

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt, nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas privalo pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą. Pinigus grąžiname per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos. Grąžinama sumokėta už Dovanų kuponą pinigų suma, o ne Dovanų kupono nominalo vertė.

Pažymima, kad grąžinant dovanų kuponą, kuris buvo pristatomas įtraukiant trečiąją šalį, t.y jeigu pirkimo metu dovanų kupono pristatymas buvo pasirinktas - Venipak kurjerių tarnyba, Omniva paštomatas, Varlė.lt bei Copy1 atsiėmimo punktai, yra taikomas fiksuotas 5 € mokestis. Šis mokestis išskaičiuojamas atliekant grąžinimą. Mokestis nėra taikomas, jeigu grąžinamo dovanų kupono pristatymo būdas buvo pasirinktas elektroniniu paštu arba atsiėmimas centriniame dovanusala.lt biure (Algirdo g. 53, Vilnius).

AR GALIU GRĄŽINTI DOVANŲ KUPONĄ, JEI NUO DOVANŲ KUPONO PIRKIMO YRA PRAĖJĘ DAUGIAU NEI 15 KALENDORINIŲ DIENŲ? PASINAUDOTI JUO PASIBAIGUS DOVANŲ KUPONO GALIOJIMO TERMINUI?

Informuojame, kad dovanų kuponas (čekis) savo esme yra pirkimo-pardavimo sutarties požymių turinti sutartis trečiojo asmens naudai. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.162 straipsnio 1 dalimi, sutartis sudaroma pateikiant pasiūlymą (oferta) ir priimant pasiūlymą (akceptas) arba kitais šalių susitarimą pakankamai įrodančiais veiksmais. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.156 straipsnio, kuris įtvirtina sutarties laisvės principą, 1 dalyje nurodyta, kad šalys turi teisę laisvai sudaryti sutartis ir savo nuožiūra nustatyti tarpusavio teises ir pareigas, taip pat sudaryti šio kodekso nenumatytas sutartis, jeigu tai neprieštarauja įstatymams. Atsižvelgiant į tai, pirkdamas dovanų kuponą asmuo, sutinka su jame nurodytomis sąlygomis, jog kuponas yra negrąžinimas, taip pat ir su nurodytu terminu. Jeigu dovanų kupone nurodytas jo galiojimo terminas, dovanų kupono turėtojui praleidus jame nurodytą terminą, pardavėjo prievolė pasibaigia. Tokiu būdu pardavėjas gali pratęsti galiojimo terminą ar priimti dovanų kuponą ir grąžinti pinigus tik geranoriškai susitarus. (VALSTYBINĖS VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBOS KOMENTARAS https://vvtat.lt/index.php?1238207319)

Ar šis straipsnis buvo naudingas?
Ačiū, labai vertiname Jūsų nuomonę.