Kaip pasinaudoti dovanų kuponu?

Dovanų kupone yra nurodyta visa reikalinga informacija apie pramogą ir kaip reikia registruotis norint ta pramoga pasinaudoti. Kiekvienas kuponas turi unikalų numerį, pagal kurį yra nustatomas kupono galiojimas ir autentiškumas ir jį būtina pateikti paslaugos teikėjui nurodytu arba sutartu būdu prieš pasinaudojant paslauga.

Kaip pasinaudoti dovanų rinkiniu?

Pasirinkite vieną pramogą iš Jūsų turimo dovanų rinkinio pramogų sąrašo. Dovanų rinkinių sąrašai pateikti https://www.dovanusala.lt/lt/86-dovanu-rinkiniai kairėje pusėje. Registruokite pasirinktą pramogą https://www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija. Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el. paštą gavę naują, Jūsų pasirinktai pramogai skirtą, kuponą. Jame rasite kontaktus pramogos laiko rezervavimui. Pasirinktas kuponas galios tiek pat, kiek Jūsų turimas dovanų rinkinys.

Kaip pasinaudoti Dovanusala.lt dovanų čekiu?

  • Išsirinkite norimą pramogą (-as)

  • Spauskite „PIRKTI DOVANĄ“

  • Prekių krepšelyje, laukelyje „PATEIKTI KODĄ“, įveskite čekio rezervacijos kodą ir spauskite „TAIKYTI“. Kitame žingsnyje įveskite savo vardą, el. pašto adresą bei telefoną
  • Spauskite „UŽSAKYTI“

  • Įveskite savo kontaktinius duomenis – vardą, elektroninį paštą bei telefono numerį. Ši informacija ant dovanų kupono neatsispindės. Arba prisijunkite prie savo paskyros.

  • Spauskite „IŠSAUGOTI IR TĘSTI“
  • Dovanų kupono pristatymą rinkitės - Atsispausdinsiu pats

  • Jei Jūsų išsirinktų pramogų vertė didesnė nei turimo čekio rinkitės apmokėjimą el. bankininkyste.

  • Jei priemoka nėra reikalinga spauskite „TVIRTINU UŽSAKYMĄ“

  • Jūsų naujasis (-ieji) kuponai bus atsiųsti per 1 darbo dieną į Jūsų nurodytą el. paštą. Pasirinktas kuponas galios tiek pat, kiek Jūsų turimas dovanų čekis.

Kiek laiko galioja dovanų kuponas?

Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo pirkimo dienos, jei dovanų kupone nenurodyta kitaip. Dovanų kuponu galima pasinaudoti terminu nurodytu skiltyje „Galiojimo trukmė“, atsižvelgiant į paslaugos teikimo laikotarpį, nurodytą skiltyje „Sezoniškumas“. Jei Jūsų dovanų kupone galiojimas nėra nurodytas, jį galite patikrinti čia https://www.dovanusala.lt/lt/kupono-tikrinimas.

Ar galiu grąžinti dovanų kuponą?

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt, nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas privalo pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą. Pinigus grąžiname per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.

Norint grąžinti Dovanų kuponą, kuris buvo pristatytas per „Venipak“ kurjerių tarnybą, į „Omniva“ paštomatą, Lietuvos paštu arba partnerių atsiėmimo punktus („Copy1“, „Varle.lt“ ir kt.), taikomas Dovanų kupono transportavimo mokestis. Mokestis apskaičiuojamas remiantis pristatymo informacija (pristatymo vieta, dovanų kuponų skaičius, pristatymo būdas ir kt.). Mokėtojui yra grąžinama už Dovanų kuponą sumokėta suma, atskaičius transportavimo mokestį.

Ar galiu pakeisti dovanų kuponą?

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt Dovanų kuponą ar čekį galima pakeisti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl Dovanų kupono pakeitimo, parašant elektroninį laišką info@dovanusala.lt nurodant turimo kupono rezervacijos kodą bei į kokį kitą Dovanų kuponą senasis turi būti pakeistas. Per 1 (vieną) darbo dieną atsiųsime naują Dovanų kuponą į Kliento nurodytą el.pašto adresą. Naujo Dovanų kupono galiojimas bus toks pat kaip ir prieš tai įsigyto Dovanų kupono.

Ar galiu grąžinti/pakeisti dovanų kuponą, jei nuo dovanų kupono pirkimo yra praėjus daugiau nei 15 kalendorinių dienų? Pasinaudoti juo pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui? 

Informuojame, kad dovanų kuponas (čekis) savo esme yra pirkimo-pardavimo sutarties požymių turinti sutartis trečiojo asmens naudai. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.162 straipsnio 1 dalimi, sutartis sudaroma pateikiant pasiūlymą (oferta) ir priimant pasiūlymą (akceptas) arba kitais šalių susitarimą pakankamai įrodančiais veiksmais. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.156 straipsnio, kuris įtvirtina sutarties laisvės principą, 1 dalyje nurodyta, kad šalys turi teisę laisvai sudaryti sutartis ir savo nuožiūra nustatyti tarpusavio teises ir pareigas, taip pat sudaryti šio kodekso nenumatytas sutartis, jeigu tai neprieštarauja įstatymams. Atsižvelgiant į tai, pirkdamas dovanų kuponą asmuo, sutinka su jame nurodytomis sąlygomis, jog kuponas yra negrąžinimas, taip pat ir su nurodytu terminu. Jeigu dovanų kupone nurodytas jo galiojimo terminas, dovanų kupono turėtojui praleidus jame nurodytą terminą, pardavėjo prievolė pasibaigia. Tokiu būdu pardavėjas gali pratęsti galiojimo terminą ar priimti dovanų kuponą ir grąžinti pinigus tik geranoriškai susitarus. (VALSTYBINĖS VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBOS KOMENTARAS https://vvtat.lt/index.php?1238207319)

Išimtinais atvejais, Dovanusala.lt atsižvelgusi į priežastį, dėl kokios priežasties nebuvo pasinaudota dovanų kuponu, gali suteikti galimybę pratęsti dovanų kuponą. Nuo kupono galiojimo laiko pabaigos turi būti praėję ne daugiau kaip 2 mėnesiai. Kupono pratęsimo administravimo mokestis yra 10 % nuo dovanų kupono nominalo vertės, bet ne mažiau negu 5 Eur (t. y. minimali pratęsimo administravimo mokesčio suma 5 Eur). Jei pratęsimo metu pramogos kaina yra didesnė nei dovanų kupono vertė, tokiu atveju turėsite padengti ir susidariusį kainos skirtumą. Dovanų kuponas yra pratęsiamas tik vieną kartą.