facebook

Poilsis su nakvyne


Kiekvienam nebesuspėjančiam su vis greitėjančiu gyvenimo ritmu geriausia dovana kokybiško poilsio akimirka ir galimybė atsikvėpti. Trumpos savaitgalio kelionės vienam arba su antrąja puse – viskas, ko reikia, kad sugrįžę prie darbų kiekvienas jaustųsi žvalūs ir pailsėję. Poilsis su nakvyne kategorijoje paruošėme daugiau nei 300 pasiūlymų, kurie tiks romantiškai nusiteikusiems įsimylėjėliams, vandens pramogų ir masažų pasiilgusioms poroms bei šeimoms ieškančioms sveikatinimo procedūrų. Poilsis viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, sanatorijose ir net tikruose lietuviškuose dvaruose. Nakvynė dvare sužavės norinčius laiką praleisti autentiškoje ir išskirtinėje aplinkoje. 

Siūlome pramogas kiekvieno poreikiams, todėl laisvalaikį viešnagės viešbutyje metu galima praturtinti ekskursijomis ir edukacinėmis programomis, įvairiomis pramogomis lauke ir patalpose, SPA malonumais, masažais, gydomosiomis programomis, gardžiais pusryčiais, prabangiomis vakarienėmis ir kt. Poilsis su nakvyne dviems ar net gi individualus poilsis vienam dar niekada nebuvo toks turiningas!

Dovanų portale DovanuSala.lt įdiegėme patogią dovanų kuponų filtravimo sistemą: galėsite pasirinkti tik tuos pasiūlymus, kuriems šiuo metu taikoma nuolaida, nakvynę be papildomų paslaugų, nakvynę su SPA procedūromis, vakariene, pramogomis, sveikatinimo ir gydymo pasiūlymus ar ramų poilsį kaimo turimo sodybose.

Kategorijoje nakvynės ir poilsio dovanos siūlome specialius nakvynes viešbučiuose pasiūlymus, kaimo turizmo sodybose, nakvynes su spa malonumais ar prabangia vakariene. Taip pat siūlome sveikatinimo ir gydymo paslaugas pramogas. Geras poilsis dviems su nakvyne visoje Lietuvoje ir ne tik.

Nenorintiems gaišti brangaus laiko kelionei, siūlome pasirinkti nakvynę netoli esančiame mieste ar tame pačiame regione, kuriame gyvenate. DovanuSala.lt kviečia aplankyti svetingus viešbučius ir kitus poilsio kompleksus, esančius Alytaus, Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Utenos, Panevėžio, Telšių ir Tauragės regionuose.

Aplankykite gražiausius Lietuvos kurortus patys arba suteikite progą, tai padaryti artimiesiems. Šiuo metu daugybę pasiūlymų rasite Druskininkuose, Palangoje, Birštone ir Trakuose įsikūrusiuose viešbučiuose. Viešbučiai Druskininkuose ir sanatorijos Birštone pakvies mėgautis unikaliomis gydomosiomis mineralinio vandens procedūromis, apsilankyti vandens parkuose, ilsėdamiesi viešbučiuose Palangoje galėsite romantiškai praleisti laiką pajūryje, Trakuose Jūsų lauks gausybė lankomų vietų ir lauko pramogų. Norintiems pakeliauti ir susipažinti su kitos šalies kultūra, rekomenduojame poilsį su nakvyne Latvijoje arba Estijoje.

Čia rasite viešbučio pasiūlymą, atitinkantį Jūsų biudžetą ir norus:

  • Nuo 20 iki 50 €: už šią sumą įsigysite dovanų kuponą nakvynei standartinio tipo viešbučio kambaryje, įprastai – darbo dienomis ir su pusryčiais, tačiau be papildomų paslaugų. Šis poilsio su nakvyne variantas tiks tiems, kurie nori geriau pažinti kitą miestą ar net šalį, ir trumpam atitrūkti nuo rutinos;
     
  • Nuo 50 iki 100 €: už šią sumą Jums bus pasiūlyta viena nakvynė viešbutyje su pusryčiais ir vakariene darbo dieną arba savaitgalį, papildomos paslaugos – apsilankymas SPA centre, važinėjimasis dviračiais, žvejyba, šokolado fondiu, lauko pramogos ir t. t. Laikas viešbutyje su tiek pramogų tikrai neprailgs.
     
  • Nuo 100 iki 200 € – prabrangesnis poilsio variantas patiks tiems, kurie nori dar daugiau papildomų paslaugų, pavyzdžiui, nakvynė viešbutyje, maitinimas, masažas dviem, SPA erdvė ir kt., arba tiems, kurie viešbutyje nori praleisti daugiau negu 1 naktį. Romantiškas savaitgalis dviem viešbutyje, tai būdas puoselėti romantiškus jausmus.
     
  • Nuo 200 iki 400 € ir daugiau – tai itin prabangaus ir išskirtinio poilsio pasiūlymai su gydomosiomis programomis, nakvynėmis apartamentuose, maitinimu, vandens pramogomis ir SPA procedūromis, papildomomis pramogomis – slidinėjimu ar plaukiojimu irklentėmis, taip pat – ir poilsis šeimai su vaikais.

DovanuSala.lt Jums paruošė išskirtinių ir nepamirštamų poilsio variantų – belieka išrinkti poilsį tėvams, draugams ar kitiems artimiesiems arba išsirinkti labiausiai patikusį poilsio pasiūlymą sau, rezervuoti kambarį ir laukti trumpų, nuostabių mini atostogų!