facebook

Poilsis su nakvyne

Kiekvienas žmogus bent retkarčiais nusipelno kokybiško poilsio. Atsikvėpkite kartu su savo mylimuoju (-aja) ir abu kartu sulėtinkite vis greitėjantį gyvenimo tempą. Trumpa savaitgalio kelionė – romantiškas poilsis dviems – be abejonės atgaivins kūną, sielą ir mintis. Įsitikinkite, kad poilsis Lietuvoje gali būti įsimintinas: esame paruošę daugiau nei 300 pasiūlymų, iš kurių tikrai išsirinksite sau tinkamiausią.

Poilsis dviems su nakvyne ir kitais privalumais

Savaitgalis dviems – puiki galimybė pabėgti nuo kasdienių darbų. Dauguma mūsų pasiūlymų tinkami romantiškai nusiteikusiems įsimylėjėliams, išsiilgusiems vandens pramogų, masažų bei sveikatinimo procedūrų. Norime, kad jums bent kelias dienas nereikėtų niekuo rūpintis, todėl į daugumą pasiūlymų įtraukti gardūs pusryčiai, pietūs ar prabangios vakarienės. Laisvalaikį viešnagės viešbutyje metu galima praturtinti ir ekskursijomis, edukacinėmis programomis, įvairiomis pramogomis lauke bei patalpose, SPA malonumais, masažais, gydomosiomis programomis, sportu bei kt.

Ilsėkitės įvairiuose Lietuvos kampeliuose

Poilsis viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, sanatorijose ir net tikruose lietuviškuose dvaruose: rinktis galima iš daug ko! Nesvarbu, jus traukia minimalizmas, modernios patalpos ar norite laiką praleisti autentiškoje ir išskirtinėje aplinkoje, rasite sau tinkantį pasiūlymą, atitinkantį Jūsų biudžetą, poreikius bei norus.

Poilsis su nakvyne dviems dar niekada nebuvo toks turiningas! Rinkitės iš pluošto išskirtinių ir nepamirštamų variantų jūsų poilsiui. Linkime trumpų, bet nuostabių mini atostogų, kurių, neabejojame, tikrai nusipelnėte.