facebook

Naujametinės dovanos

Naujametinę Dovaną išrinkti yra sunku, nes, regis, visa, kas geriausia, jau buvo sugalvota per Kalėdas. Tačiau mes skubame Jums į pagalbą ir siūlome platų dovanų idėjų ir pramogų spektrą!

Sakoma, kaip pasitiksi Naujus metus, tokios bus ir visos ateinančios trys šimtai šešiasdešimt penkios dienos, tad pasirūpinkite, kad Dovanų Kuponai Naujiems Metams neleistų nuobodžiai leisti laiko! Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste švęsite Naujuosius metus, veiklų susiras net ir patys išrankiausi poilsiautojai. Nuo pasiplaukiojimo irklentėmis, baidarėmis iki skrydžio parasparniu, oro balionu ar šuolio parašiutu ir kitų pramogų: mes pasirūpinsime, kad nenuobodžiautumėte nei minutėlės. Tegul aktyvus laisvalaikis palieka jums daug įspūdžių ir atradimų! Šie dovanų kuponai naujiems metams leis išbandyti ne tik naujas patirtis, bet ir save pačius. Meskite iššūkį sau ar šeimos nariui, nes smagiai praleistas laikas pasisemiant naujų įspūdžių bus garantuotas. Be to, linksmos ir aktyvios pramogos padeda atitrūkti nuo kasdienybės, padidinti fizinį aktyvumą, lavina tam tikrus įgūdžius, tokius kaip reakcija ar taiklumas, o tobulėti naujais metais, manome, norės kiekvienas!

Kalėdos ir Nauji metai – įtemptas laikotarpis, kai bėgame ir lekiame taip, kad vos nepametame galvos. Visai pravartu galvoti į priekį ir padovanoti tokią Naujametinę Dovaną, kuri leistų namiškiams... pailsėti! Pavyzdžiui, savaitgalio pramogos – tai neužmirštamas laikas, kurį galite praleisti vienas, su antrąja puse, draugais ar subūrus visą šeimą. Jauki aplinka, erdvūs kambariai ir skanus maistas užtikrina idealų poilsį, be to, į pasiūlymus dažnai įtraukti ir kiti patogumai, tokie kaip pirčių ir baseino kompleksas, baseinas, sūkurinės vonios ir spa malonumai. Visi kruopščiai atrinkti viešbučiai siūlo aukštos kokybės aptarnavimą, garantuoja nuoširdų rūpestį, gerą poilsį, spartų jėgų atgavimą bei pilnatvės ir ramybės pojūtį. Šios nakvynių vietos idealiai tinka atgauti jėgas po darbų, palepinti savo kūną ir sielą ar tiesiog maloniai praleisti laiką. Taip praleidę metų pradžią, galėsite kibti į darbus su nauja energija ir naujomis jėgomis. Prieš vingiuotą kelią svarbu pailsėti!

Kalėdų metas tinkamas svajonėms planuoti, o Nauji metai – joms įgyvendinti! Prisiminkite, ką mėgsta veikti jūsų mylimas žmogus, kaip jis leidžia laisvalaikį ir ko jam trūksta. Galbūt jis visada norėjo išbandyti unikalią veiklą, tokią kaip važinėjimas keturračiu ar skrydis parasparniu? O gal jis / ji norėjo valdyti simuliatorių ar išmėginti šaudymo pramogas? Kodėl neįgyvendinus šios svajonės! Tokios Naujametinės Dovanos jums brangus žmogus neužmirš niekada, o jums bus dar smagiau, nes tai bus jūsų nuopelnas!

Dar viena unikali idėja naujametinių dovanų pasiūlymui yra fotosesija. Tai – universali dovana, kuri leidžia sustabdyti laiką ir brangiausias akimirkas. Kūrybiškai įamžinkite mylimų žmonių šypseną ir spindinčias akis. Nuotaikingai praleistas laikas foto studijoje ar kitoje pasirinktoje vietoje gali tapti įsimintu nuotykiu bei puikia patirtimi. Asmenims, kurie mėgsta tradicines nuotraukas, patiks studijos atmosfera, o tie, kurie dievina spontaniškumą ir originalumą, galės mėgautis pateiktais išskirtiniais pasiūlymais fotosesijos metu. Įsiamžinti galite net ir atlikdami kitas pramogas, pavyzdžiui, lekiant žemyn iššokus su parašiutu! Pasitelkite savo vaizduotę – juk jūsų kūrybiškumo neriboja jokios ribos.

D.U.K.
Kaip išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą?

Rekomenduojame naudotis esančiu pasiūlymų filtru, kuris Jums automatiškai pateiks pasiūlymus, pagal Jūsų poreikius. Pagalvokite, kokią pinigų sumą norite skirti - galite pasirinkti keletą sumų. Tuomet pasirinkite, kuriame mieste ieškote pasiūlymo. Jei ieškote pasiūlymų daugiau nei vienam žmogui, rekomenduojame pasirinkti ir dalyvių skaičių - taip bus rodomi pasiūlymai dviem ar daugiau asmenų.

Dovanų kuponą perku ne sau, kokius duomenis vesti užsakymo metu?

Mūsų visi dovanų kuponai yra nevardiniai, todėl visa pateikiama informacija yra Jūsų, kaip užsakovo. Dovanų kuponu naudojatės patys arba dovanojate jį.

D.U.K. perkančiam dovaną

Ar siūlote gėlių pristatymą?

Taip, siūlome dovanų kuponų pristatymą su gėlių puokšte. Užsakymo metu galite pasirinkti pristatymą su pasirinkta gėlių puokšte. Visą užsakymą pristatysime Jūsų nurodytų adresu.

DAUGIAU APIE GĖLIŲ PRISTATYMĄ