facebook

Šaudymo pramogos

Įvairios šaudymo pramogos

Geriausia dovana – smagiai praleistas laikas pasisemiant naujų įspūdžių. Linksmos ir aktyvios pramogos padeda atitrūkti nuo kasdienybės, padidinti fizinį aktyvumą, lavina tam tikrus įgūdžius, tokius kaip reakcija, taiklumas, klausa ir t. t. Tad jei ieškote neeilinės, originalios dovanos draugams, kolegoms ar artimiesiems, jums pradžiuginti turėtų šaudymo pramogos.

Pajuskite, ką reiškia būti kovos sūkuryje, slėptis nuo priešų ar nukauti vieną jų. Įgykite komandinio darbo įgūdžių ir sutvirtinkite ryšius tarp komandos narių. Susipažinkite su koviniais ginklais, išbandykite akies taiklumą šaudydami lanku į taikinius ir išmėginkite savo koordinaciją slėpdamiesi nuo dažasvydžio bombų. Visų pramogų metu užtikrinamas maksimalus saugumas, priežiūra ir specialūs apmokymai, todėl daugelis veiklų tiks tiek vaikams ar paaugliams, tiek suaugusiems.

Šaudymo pramogos – tai idealus pasirinkimas, jei norite praskaidrinti kasdienybę ir užsiimti dar nemėginta veikla. Šaudymas iš lanko, dažasvydis, lazeriai, šratasvydis ar šaudymas koviniais ginklais – pramogų gausybė, tereikia išsirinkti tą, kuri atrodo pati įdomiausia!

Išsirinkti patinkančią šaudymo pramogą bus nesudėtinga, jei rinksitės pagal laukiančią progą. Jei ieškote dovanos arba išskirtinės veiklos mergvakarių ir bernvakarių metu, prieš didžiąją dieną leiskite jaunajam arba nuotakai visiškai atsipalaiduoti ir išmokti valdyti ekstremalų ginklą bei puikiai praleisti laiką dažasvydžio lauke. 

Laukia gimtadienis? Surinkite artimiausių draugų kompaniją ir keliaukite išbandyti šaudymą lanku, koviniais ginklais arba suburkite komandas bei pasiruoškite mūšiui šratasvydžiais. Toks gimtadienis bus išties turiningas, o ateičiai turėsite nemažai smagių prisiminimų. 

Pramoginis šaudymas itin naudingas ir formuojant kolektyvą: įvairios komandinės veiklos bei žaidimai padeda užmegzti tvirtesnį ryšį bei lavinti įvairius gebėjimus: tiek organizacinius, tiek komandinius, tiek taiklumo ar strategavimo.

Pasirinkus šaudymo pramogas, bet kuri diena tampa kupina įspūdžių. Atrasite naujų, galbūt nepažintų vienas kito ar savo pačių savybių ir nuveiksite kažką kitokio. Tegyvuoja smagus laikas ir džiuginantys prisiminimai!

D.U.K.
Nuo kokio amžiaus galima lankytis šaudykloje?

Paprastai šaudykloje galima lankytis nuo 18 metų. Jaunesniems reikalinga tėvų palyda arba sutikimas.

Kas gali žaisti dažasvydi?

Dažasvydį žaisti gali bet kuris suaugęs asmuo, taip pat vaikai nuo 12 metų (prižiūrimi suaugusiojo). Jaunesniems dalyviams yra skirta speciali vaikų dažasvydžio programa. 

Ar saugu žaisti šratasvydį?

Airsoftas yra saugus žaidimas. Prieš žaidimą, visi dalyviai yra instruktuojami - susipažinsite su žaidimo taisyklemis. Šis žaidimas visuomet žaidžiamas tik užsidėjus veido ir akių apsaugas.