facebook

Vandens pramogos

Jau nuo seno žinoma, kad vanduo turi išskirtinių savybių: niekas neatgaivina kūno ir sielos taip, kaip vanduo. Nerkite į purslus ir mėgaukitės adrenalino pojūčiu arba raskite sielos ramybę pramogaudami vandenyje!

Norisi ramybės? Atėjo metas pasilepinti!

Pabėkite nuo kasdienių rūpesčių bei sustiprinkite savo sveikatą jau šiandien! Raskite sau tinkantį pasiūlymą, kurio metu pramogaudami vandenyje bei mėgaudamiesi pirčių zona galėsite pailsėti. Į pramogas dažnai įtraukti sveikatinimo kompleksai, kuriuos, priklausomai nuo pasiūlymo, sudaro baseinai, unikalios pirčių programos, sveikatinimo procedūros, sūkurinės vonios, pirties malonumai ir kita. Nuraminkite savo mintis ir tinkamai pailsėkite – tada darbas eisis taip, lyg sviestu pateptas, ir jūs tapsite kur kas produktyvesni.

Ramybę atrasti padės ir pramoginė žvejyba, kuri apjungia laiką gamtoje kartu su pramoga. Jūros ošimas ir kimbantis laimikis – skamba kaip tikras nuotykis, tiesa?

Aktyvios vandens pramogos – pažadinkite adrenaliną!

Pasiruoškite purslams! Nesvarbu, esate ekstremalas ar tiesiog norite išbandyti vandens pramogas, tai nesunkiai padarysite. Laikas ant vandens gerus įspūdžius žada visada, tereikia išsirinkti viliojančią veiklą.

Galbūt norite leistis į neužmirštamą kelionę upe ir pasigrožėti miestu iš vandens? Tokiu atveju jums patiks plaukimas irklente, kuris prilygsta aerobikos bei jėgos pratimų mišiniui ir tampa puikia galimybe aktyviai praleisti laisvalaikį. O galbūt vilioja šokinėjimas per jūros bangas? Rinkitės vairuoti vandens motociklą: taip išbandysite greičio bei vandens derinį. Domina povandeninis pasaulis? Turime ir nardymo pasiūlymų, kurie taps idealia pramoga mėgstantiems aktyviai praleisti laisvalaikį, ekstremalius pojūčius ir kraujyje pulsuojantį adrenaliną. 

Vandens pramogos – puiki idėja ieškantiems, ką padovanoti. Aktyvus laisvalaikis, noras išbandyti ką nors naujo, senos svajonės įgyvendinimas – kad ir koks būtų jūsų tikslas, garantuojame, jog jį išpildysime!

D.U.K.
Kaip išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą?

Rekomenduojame naudotis esančiu pasiūlymų filtru, kuris Jums automatiškai pateiks pasiūlymus, pagal Jūsų poreikius. Pagalvokite, kokią pinigų sumą norite skirti - galite pasirinkti keletą sumų. Tuomet pasirinkite, kuriame mieste ieškote pasiūlymo. Jei ieškote pasiūlymų daugiau nei vienam žmogui, rekomenduojame pasirinkti ir dalyvių skaičių - taip bus rodomi pasiūlymai dviem ar daugiau asmenų.

Dovanų kuponą perku ne sau, kokius duomenis vesti užsakymo metu?

Mūsų visi dovanų kuponai yra nevardiniai, todėl visa pateikiama informacija yra Jūsų, kaip užsakovo. Dovanų kuponu naudojatės patys arba dovanojate jį.
D.U.K. perkančiam dovaną

Ekstremalios vandens pramogos
Ekstremalios vandens pramogos Vandens linksmybių mėgėjams ir tiems, kurie ieško naujų potyrių - vandens pramogų kompleksas. Adrenalino antplūdį suteikia vandenlentės, vandens ratas, vandens batutai ir kitos vasariškos pramogos ant vandens. Skaityti daugiau
Maloni popietė Trakuose su pasiplaukiojimu unikaliu „BBQ laivu“
Maloni popietė Trakuose su pasiplaukiojimu unikaliu „BBQ laivu“ Smagus laikas su draugais ir unikalus būdas apiplaukti aplink Trakų pilį. Tai plaukimas unikaliu BBQ laivu, kur galėsite ne tik grožėtis panorama, bet ir išsikepti sultingą kepsnį. Tai vasariškos ir smagios dienos bei originalios dovanos idėja. Skaityti daugiau
Vasaros pramogos - ką išbandyti
Vasaros pramogos - ką išbandyti Pasižadėjote, jog ši vasara bus viena aktyviausių? Dalinamės savo patarimais apie vasaros pramogas ir rekomendacijoms, kaip laiką praleisti prasmingai ir įdomiai. Skaityti daugiau