facebook

Knygyno „VAGA“ dovanų čekis

Top

„Vaga“ knygynuose naujausia ir jau skaitytojų pamėgta literatūra – didžiulis įvairių žanrų knygų pasirinkimas mažiems ir dideliems. Taip pat, čia rasite daugybę kanceliarinių prekių ir idėjų dovanoms. Mėgaukitės „Vaga“ knygų skaitymu!

 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasirinktos knygos ar kitos prekės knygyne „VAGA“ už dovanų čekio vertę;

Svarbu: Jeigu išsirinktų prekių prekių suma didesnė už dovanų kupono vertę, atliekama priemoka knygyne. Čekiu negalima atsiskaityti internetinėje parduotuvėje www.vaga.lt. Dovanų čekis galioja: Gedimino pr. 50, Gedimino pr. 2, Pilies g. 22, Ukmergės g. 369, Gedimino pr. 9, Priegliaus g. 1, Savanorių pr. 43, Mindaugo g. 11, Ateities g. 91, Konstitucijos pr. 7a, Ozo g. 18, Gariūnų g. 70, Gedimino pr. 13, Žirmūnų g. 2, Viršuliškių g. 40, (2 a.),Vilnius; Savanorių pr. 346, Savanorių pr. 255, Pramonės pr. 16 (Vakarinė galerija, Salė 09), Kaunas; H. Manto g. 9, LT-92130, H. Manto g. 90-1, Klaipėda; Klaipėdos g. 143a, Panevėžys; Tilžės g. 109, Šiauliai.

Informuojame, kad keitimas į šį dovanų kuponą nėra galimas.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Knygynas „VAGA“, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys
Trukmė: Neapibrėžta
Dalyviai (asmenų skaičius): Neribojama
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Įveskite kainą nuo 15 iki 500 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Vaga
Telefonas pasiteiravimui +370 620 91444
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.