Kaip atrodo dovana?

1. eDovana - atsiunčiama el. paštu, dovanų kuponą atsispausdinate spausdintuvu spalvotai arba nespalvotai.

2. Dovanų kuponas pasirinktos spalvos įmautėje - užsakius pristatymą per kurjerius, į Omniva ar LP Express paštomatą, taip pat atsiimant centriniame biure, adresu Algirdo g. 53, Vilnius. Dovanų kuponas paruošiamas ant šventinio ir prabangaus lapo su šampaniniu atspalviu ir įpakuojamas NEMOKAMAI į kieto pagrindo pasirinktos spalvos įmautę.

3. Dovanų kuponas su dėžute (kaina 2.99 Eur) - užsakius pristatymą per kurjerius, į Omniva ar LP Express paštomatą, taip pat atsiimant centriniame biure, adresu Algirdo g. 53, Vilnius. Dovanų kuponas paruošiamas ant šventinio ir prabangaus lapo su šampaniniu atspalviu ir įdedamas į dėžutę. Kaina – 2.99 Eur.

4. Dovanų kuponas su gėlėmis - pristatant su gėlėmis DovanuSala.lt Dovanų kupono apipavidalinimas gali skirtis nuo atsiimant DovanuSala.lt Dovanų kuponą mūsų biure ar užsakant dovanas per kurjerius be gėlių, kadangi už jų paruošimą yra atsakingas gėlių salonas, kuris pristato gėles atitinkamoje Lietuvos vietoje, tačiau Dovanų kupono struktūra, dizainas ir visa pateikta informacija apie paslaugą niekuo nesiskiria nuo įprasto DovanuSala.lt Dovanų kupono. Daugiau apie šį pristatymo būdą

*Įpakavimą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje