Kaip atrodo dovana?

1. eDovana - atsiunčiama el. paštu, dovanų kuponą atsispausdinate spausdintuvu spalvotai arba nespalvotai.

2. Dovanų kuponas baltoje įmautėje - atsiimant biure (tik Algirdo g. 53, Vilnius) ar užsakius pristatymą per kurjerius, OMNIVA, Lietuvos paštą - paruošiamas ant šventinio ir prabangaus lapo su šampaniniu atspalviu ir įpakuojamas NEMOKAMAI į kieto pagrindo įmautę.

3. Dovanų kuponas su dėžute (kaina 5 Eur) - atsiimant biure (tik Algirdo g. 53, Vilnius) ar užsakius pristatymą per kurjerius, OMNIVA paštomatus, Lietuvos paštą. Dovanų kuponas paruošiamas ant šventinio ir prabangaus lapo su šampaniniu atspalviu, įpakuojamas į pakietintą blizgų voką ir įdedamas į dėžutę. Kaina – 5 Eur.

4. Dovanų kuponas su gėlėmis - pristatant su gėlėmis DovanuSala.lt Dovanų kupono apipavidalinimas gali skirtis nuo atsiimant DovanuSala.lt Dovanų kuponą mūsų biure ar užsakant dovanas per kurjerius be gėlių, kadangi už jų paruošimą yra atsakingas gėlių salonas, kuris pristato gėles atitinkamoje Lietuvos vietoje, tačiau Dovanų kupono struktūra, dizainas ir visa pateikta informacija apie paslaugą niekuo nesiskiria nuo įprasto DovanuSala.lt Dovanų kupono. Daugiau apie šį pristatymo būdą

*Įpakavimą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje