facebook

Svečių namų „Lavender Inn Guest House“ dovanų čekis

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Lavender Inn“ yra modernus naujų pastatų kompleksas, kuriame įrengti svečių namai ir restoranas. Įsikūrę ant Viešvėnų tvenkinio kranto, nutolę nuo Telšių centro, todėl jausite visapusišką ramybę. Pasimėgauti patiekalais galėsite ir Palangoje esančiame restorane „Lavender Inn“. Tyras ir šviežias oras, kerintis dvelksmas, kurį skleidžia levandų žiedų jūra, sukuria pakilią nuotaiką kiekvienam, pasiilgusiam natūralumo ir svaigaus prisilietimo prie gamtos. „Lavender Inn“ jus pasitiks draugiškas ir profesionalus personalas, kad viešnagės metu jūs patirtumėte tik malonias akimirkas ir šiltus įspūdžius.

Svečių namų  „Lavender Inn Guest House“ čekis - tai nuostabi ir naudinga dovana norintiems atitrūkti nuo miesto šurmulio ir kaip reikiant pailsėti. Šiuose svečių namuose jūsų lauks ne tik modernūs bei jaukūs kambariai, bet ir malonus aptarnaujantis personalas, kuris užtikrins maksimalią jūsų viešnagės kokybę. Apsistokite „Lavender Inn Guest House“ ir mėgaukitės ramybe alsuojančia gamta.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • pasirinktos svečių namų paslaugos už dovanų kupono vertę

Svarbu:

Čekis galioja visoms „Lavender Inn Guest House“ paslaugoms.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Svečių namai „Lavender Inn Guest House“, Viešvės g. 19A, Viešvėnų km., Tešių raj. Žiūrėti žemėlapyje
Dalyviai (asmenų skaičius): Neribojama
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Galiojimas: Visomis savaitės dienomis
Poilsio sezoniškumas: Visus metus
Nakvynių skaičius: Neribojama
Šalis: Lietuva
Miestas: Telšiai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Įveskite kainą nuo 30 iki 1000 €
Įveskite kainą
 • Registruoti nariai gauna taškų: +30

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Lavender Inn Guest House
+37067391211, info@lavenderinn.lt
Google 4.6 / (428)
 • Komunikacija tokia prasta, kad net gaila. Kai užsakinėjom kambarį nebuvo nė menkiausios užuominos, kad niekas neveikia ir niekas nedirba. Visas viešbutis, kavinė ir restoranas uždaryti. Praneškit žmonėms tokius dalykus, nes sugadinat nuotaikas ir šventes, kai atvažiavus apsistoti supranti kad tavo planas pabėgti, skaniai pavakarieniauti ir apie nieką negalvoti sugriūva dėl nulinės komunikacijos su klientu. Per visą apsistojimą nebuvo vandens. Kambariai tvarkingi, bet tai jau nebeatperka nusivylimo ir komunikacijos nebuvimo.
 • Labai graži aplinka. Geras aptarnavimas. Skanūs patiekalai. Graži katytė pasitinka ir palydi...
 • Jauku. Stilinga. Viskas puiku, tik pusryčiai neatitinka kainos. Už 2 keptus kiaušinius ir kavą imti 12 € - įžūloka, nei jogurto, nei vaisių, na nebent moki už gražią aplinką. Aptarnaujančiai merginai palinkėčiau šypsenos.
 • Atvykome su šeima atigerti kavos ir pavalgyti, jokių įspėjimų ar kažko panašaus nebuvo kad ta diena neaptarnauja ir pan, taigi atvažiavome palikom mašina parkinge ten apačioje, pasivaikšciojom ir tada ėjome i vidų, tuoj pat atlėke stotinga moteriškė su skrybėle ir sako ka jus čia darote ar jus čia į žygį??? Sakom ne tiesiog atvykome ir tiek,. Tada ji sako čia mes viską išnuomave visa teritorija tvenkinius ir panašiai todėl apsisukite ir važiuokite iš čia tuo pačiu keliu kaip ir atvažiavote!!!!! Na tai ir išvykome nesuprate, jei jau viską išnuomoja tai tegul įspėja ar ženklais kokiais uždaro parkinga ir pan arba internete paskelbia kad niekam atvykti negalima nes užimata o dabar putojasi ??? nustebino tokiu bendravimo būdu.
 • Aplankėm šią įspūdingą, labai išpuoselėtą ir prižiūrėtą vietą gegužės mėnesį, kai visa gamta pilnai atsigavus, sužaliavus, viskas žydi ir kvepia, bet levandos dar nežydėjo, jos buvo pernykščios, tačiau jų buvo daug ir visur ir įspūdis išliko iki šiol. Švenčiau ten gimimo dieną ir buvau maloniai nustebintas :) Labai moderni ir jauki vieta. Maistas neįprastas, kainos į didesnę pusę, bet verta. Ačiū!
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Jūsų darbas išbaigtas ir sklandus. Ačiū. Sėkmės.
 • Buvau el.pašte netyčia ištrynęs kuponą. Žaibiškai atsiuntė naują. Ačiū jums.
 • Nuoširdi padėka visai Dovanų sala komandai. Jūs nuostabūs. Užsakymai vykdomi žaibiškai. Ačiū.
 • Dėkoju „Dovanųsala“ komandai už operatyvų ir mandagų aptarnavimą. Įvykus klaidai darant užsakymą, buvo operatyviai ir empatiškai sureaguota į prašymą pakeisti dovanų kuponą į kitą. Kreiptasi buvo el. paštu po darbo valandų, o kitą dieną ryte nesklandumas buvo išspręstas. Dėkoju, kad puikiai atliekate savo darbą!
 • Ačiukas už dovanos pristatymą ir gražias rožes, labai malonu kai tavo sumanymas buvo labai greit ir laiku įvykdytas. Super!
 • Tikrai labai šauni komanda. Prašiau pakeisti Kuponas, nes baigiasi galiojimo terminas, netiko nusipirtas viešbutis ir norejome kito poilsio nei užsakėme , tai tą pačią dieną buvo pakeista i čekį ir pratesta. Sėkmės jums
 • Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.
 • Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.