facebook

Sanatorijos „Gradiali“ Palangoje dovanų čekis

Top

Sanatorija „Gradiali“ – tai sanatorija, įsikūrusi pušų apsuptyje, netoli Baltijos jūros. Ji kviečia mėgautis įvairiomis sveikatinimo ir grožio procedūromis, ilsėtis komfortiškuose kambariuose, mėgautis puikiais restorano patiekalais, kuriuos ruošia profesionalus personalas.

Čia Jūsų laukia jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras ir virš 100 sveikatinimo ir grožio procedūrų, kurios kiekvienas atostogas sanatorijoje „Gradiali“ Palangoje paverčia ypatingomis. Apsilankykite ir įsitikinkite, jog išskirtinis poilsis čia patiks kiekvienam: ir poroms, ir šeimoms, ir tiems, kurie mėgsta keliauti pavieniui.

Sanatorijos „Gradiali“ Palangoje dovanų čekis leis rinktis norimas procedūras iš gausaus asortimento. Iš naujo atraskite ramybę, mėgaukitės specialistų prisilietimas bei pajuskite,  kaip atsipalaiduoja visas jūsų kūnas.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • pasirinktos sanatorijos „Gradiali“ paslaugos už dovanų čekio vertę;

Svarbu: Čekis galioja visoms sanatorijos „Gradiali“ paslaugoms. Jeigu pasirinktų paslaugų suma didesnė už dovanų kupono vertę, atliekama priemoka Paslaugos teikėjui.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: Sanatorija „Gradiali“, Vanagupės g. 15, Palanga Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: Priklauo nuo pasirinktų paslaugų
Dalyviai (asmenų skaičius): Neribojama
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Įsiregistravimas: Visomis savaitės dienomis
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Įveskite kainą nuo 50 iki 1000 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Gradiali Palanga
+370 667 22801, info@gradiali.com
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 2500 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!

 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.