facebook

Tandem šuolis parašiutu su filmavimu Sasnavos aerodrome Marijampolėje

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Marijampolės aeroklubas“ vysto profesionalią, sportinę bei mėgėjišką aviacinę veiklą. Pasimėgaukite skrydžiu su tikrais profesionalais.

Tai, kas lieka visam gyvenimui - neužmirštamas pojūtis, jaudulys, nuostaba, palaima. Pramogą - šuolį su parašiutu renkasi žmonės mėgstantys ekstremalius pojūčius, norintys išbandyti save bei atitrūkti nuo kasdienybės!

Šuolis dviviečiu parašiutu skirtas norintiems pajusti kupiną adrenalino laisvąjį kritimą. Šiai pramogai nereikalingas ilgas, gal kiek varginantis, apmokymas. Instruktažas trunka 15-20 min. Šokama iš 3000 m. aukščio drauge su instruktoriumi-profesionalu, o šuolio metu patiriamas apie 30 s. laisvojo kritimo pojūtis. 1500 m. aukštyje išsiskleidus parašiutui, apie 5 min. efektingais viražais sklandoma erdvėje besižvalgant po nuostabias apylinkes. Šuolio įspūdžiams įamžinti bus suruošta filmuota medžiaga.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • šuolio instruktažas (15-20 min.);
 • šuolis parašiutu su instruktoriumi iš 3000 metrų aukščio (~5 min.);
 • laisvas kritimas (~30 sekundžių);
 • šuolio filmavimas (skrydis lėktuvu, laisvasis kritimas, prižemėjimas);

Svarbu:

Asmenys nuo 14 iki 18 metų gali šokti parašiutu turėdami raštišką tėvų/globėjų sutikimą. Šuolio parašiutu asmens svoris neturi viršyti 110 kilogramų. Paslauga vykdoma šiltuoju metų laiku. Filmuota medžiaga iš karto po skrydžio atiduodama klientui. 

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: "Marijampolės aeroklubas", Sasnavos aerodromas, Kuzų k., Marijampolės sav. Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 2 val. (su pasiruošimu)
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Nevaržantys judesių drabužiai ilgomis rankovėmis, ilgos kelnės, tvirti sportbačiai
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Šiltuoju metų laiku
Šalis: Lietuva
Miestas: Marijampolė, Sasnava
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

190,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +190

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Marijampolės aeroklubas
Registracija prieš 2 d. +37068732143
Google 4.8 / (377)
 • Žiauriai draugiška bei smagi kompanija, profesionalūs instruktoriai , po pirmo šuolio tik geriausi įspūdžiai?
 • Patirtis šauni,kolektyvas puikus.Atskiras ačiū man tekusiam instruktoriui Gediminui ?.Savaime suprantama,kad šokant pirmą kartą yra baisu,bet iš techninės pusės jaučiausi saugi.
 • Sveiki , aš Laura Plukienė iš Kauno, Barista, nuoširdžiai rekomenduojų šią visą komandą, atvykau šeštadienį ryte viena, be nieko, be šeimos, visa komanda draugiška ,palaikanti. Iš pradžių galvojau kad reikia šokti su Šarūnu, kadangi neperseniausiai šokus draugė su juo, bet Vytautas Gustaitis Wowwwww, kažkas nerealaus, labai padėjo nugalėti baimę, labai padrąsino šuolio metu, tai žmogus , su kuriuo jautiesi drąsi, saugi, tai žinoma šokau su juo, nesakau nieko blogo apie kitus komandos narius. Vytautas tikras , atviras, nuoširdus žmogus, ir nesvarbu, kad greit švęsiantis savo 60 - metį . P.s Vytuk , su artėjančiu gražiu jubiliejumi :* Nuoširdžiausi linkėjimai visai komandai, o ypač Vytautui :* Aš dar sugrįšiu :D
 • Nuostabi vieta,puikus kolektyvas,tikri savo darbo profesionalai! Visada smagu atvykti iššokt su parašiutu,ar šiaip smagiai praleist laiką!
 • Labai graži vieta,gražiai sutvarkyta,skani kava.Smagu ,kad yra pakankamai atskirų erdvių.Kas nori kavinėj ,kam patogiau, yra puiki pavėsinė.Gali pasikept šašlykėlio. Vaikai gali padūkt.Faini žmonės.Saugūs skrydžiai. Sėmės klubui.
Komentarai