facebook

Pasijodinėjimas Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje dviem

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Naujadvario žirgai“ – yra jojimo klubas Lietuvoje, eilę metų išlaikęs šalies čempionų statusą bei sėkmingai garsinantis savo vardą tarptautinėje arenoje. Žirgynas kviečia visus, mylinčius jodinėjimą!

Tai atgaiva kūnui ir sielai. Puikiausia galimybė atsiplėšti nuo kasdienių rūpesčių ir pasikrauti teigiamų emocijų artimo žmogaus draugijoje, lydint patyrusiam instruktoriui įstabaus grožio Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. trukmės pasijodinėjimas 2 asmenims Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje;
 • instruktoriaus priežiūra;

Svarbu:

Maksimalus svoris 90 kg. 

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Naujadvario žirgai, Akmenos g. 24, Jovariškių k., Trakų r Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus, esant palankioms oro sąlygoms
Šalis: Lietuva
Miestas: Trakai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

60,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +60

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Naujadvario žirgai
+37061299096
Google 4.7 / (70)
 • Pagarbus savininkės/trenerių požiūris į žmogų, net jei jis dar vaikas.
 • Sveiki. Paslauga: individuali jojimo pamoka Trakuose. Aprašymas toli gražu neatitinka realybės: 1. "Užduotys parenkamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes". Atvykus į žirgyną nebuvo jokios diskusijos apie poreikius ar ką norėtume išmokti/patobulinti. 2. "Pamoką ves patyrusi raitelė bei trenerė nugalėtoja ir prizininkė - U. M. Žirgą lydėjo jauna mergaičiukė (tikrai ne aprašyme minima trenerė). Nebuvo jokio instruktažo ar pamokos eigos aptarta su tėvais: ar pamoka vyks manieže, ar kitoj vietoj. Pasodino raitelę (11m.) ant žirgo ir.. į mišką. Bandėme dar eiti iš paskos, tikėdamiesi kažkokios informacijos - nieko. Dar kelios minutės ir žirgas su jojike ir lydinčia mergaite dingsta iš akių.. daugiau nei 60 minučių! Miško keliukais einam sekadami žirgo pėdsakus, tikėdamiesi, gal apsisuks, bet ne. Panikos nekeliam, suprantam, kad nieko blogo neturėtų nutikti, ne pirmas kartas kaip joja. Bet jautresnių nervų tėvai galėjo padaryti "šventę" visam žirgyno kolektyvui už tokį dalyką. Taip sekdami einam valandą laiko. Balos, batai šlapi, vaiko nematyt. Primenu, jokios informacijos apie trąsą. Vaiką pamatom laukiantį prie mašinos jau grįžę atgal į žirgyną (prasiėję miško keliukais apie 5 km, po valandos laiko). Suaugusių nematyt. Paklausius, ką veikėt, kaip sekėsi, atsakymas "mergaitė vedė žirgą ir nieko nekalbėjom visą kelią". Sėdom į mašiną ir "pamoka" baigėsi. Tikiuosi, su kitais klientais žirgyno kolektyvas bus daugiau iškalbingesnis, o pamokas ves paslaugos aprašyme įvardinti treneriai. Ačiū.
 • Puikiai praleidome laiką. Naujadvario žirgyne dukra turėjo jodinėjimo treniruotę. Trenerė labai tiksliai mokino, matė ir aiškino, kur konkrečiai kiekvienam raiteliui dar reikia padirbėti. Ramiai ir profesionaliai. Gražu buvo stebėti. Po treniruotės dar užvažiavome prie Akmenos ežero išsimaudyti ir kibinų į Trakus ? Puiku!
 • Puiki vieta visiems jodinėti mėgstantiems ar norintiems save išbandyti. Buvome kartu su draugais, taigi laikas labai greitai praskriejo. Apylinkės labai gražios ir pilnos žalumos. Žirgai be galo gražūs ir mieli, tikrai rekomenduoju visiems norintiems šiek tiek atitrūkti nuo miesto šurmulio.
 • Nuostabios instruktorės, kurios sugeba mokintis ne tik suaugusius, bet ir vaikus. Esant progai, visada čia apsilankysiu!
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Jūsų darbas išbaigtas ir sklandus. Ačiū. Sėkmės.
 • Buvau el.pašte netyčia ištrynęs kuponą. Žaibiškai atsiuntė naują. Ačiū jums.
 • Nuoširdi padėka visai Dovanų sala komandai. Jūs nuostabūs. Užsakymai vykdomi žaibiškai. Ačiū.
 • Dėkoju „Dovanųsala“ komandai už operatyvų ir mandagų aptarnavimą. Įvykus klaidai darant užsakymą, buvo operatyviai ir empatiškai sureaguota į prašymą pakeisti dovanų kuponą į kitą. Kreiptasi buvo el. paštu po darbo valandų, o kitą dieną ryte nesklandumas buvo išspręstas. Dėkoju, kad puikiai atliekate savo darbą!
 • Ačiukas už dovanos pristatymą ir gražias rožes, labai malonu kai tavo sumanymas buvo labai greit ir laiku įvykdytas. Super!
 • Tikrai labai šauni komanda. Prašiau pakeisti Kuponas, nes baigiasi galiojimo terminas, netiko nusipirtas viešbutis ir norejome kito poilsio nei užsakėme , tai tą pačią dieną buvo pakeista i čekį ir pratesta. Sėkmės jums
 • Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.
 • Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.