facebook

Apsilankymas muziejuje po atviru dangumi Europos parke dviem

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

Europos parkas įkurtas skulptoriaus Gintaro Karoso 1991 metais. Modernaus ir šiuolaikinio meno muziejaus po atviru dangumi plotas yra 55 ha. Parko įkūrėjas yra ir specialiai meno kūriniams formuojamo kraštovaizdžio autorius. Kelionė po Europos parko muziejų, kurio lubos – dangus, o sienos – medžiai, leidžia atrasti unikalią meno ir gamtos harmoniją.  Tai erdvė maloniam pasivaikščiojimui ir įkvėpimams.

Muziejaus tikslas – meno kalba įprasminti geografinį Europos žemyno centrą, 1989 metais nustatytą Prancūzijos Nacionalinio geografijos instituto. Siekiama, kad muziejuje būtų reprezentuojami geriausi Lietuvos ir pasaulio skulptūros laimėjimai. Europos parke eksponuojama daugiau kaip 100 meno kūrinių, kurių autoriai – 34 pasaulio šalių menininkai.

Išraiškingas parko reljefas, kalvelės ir lomos, nedideli tvenkiniai kartu su meno kūriniais sudaro nedalomą visumą. Žavi geltonai žydinčios pievos pavasarį ir taurūs spalvų sąskambiai rudenio rūkuose.

Europos parkas laikomas vienu įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi. Muziejuje pamatysite Gintaro Karoso „LNK Infomedis“, Denniso Oppenheimo „Gerianti struktūra su inksto formos baseinu“, Magdalenos Abakanowicz „Neatpažinto augimo erdvė“, Gintaro Karoso „Vieta“ ir kitų žymiausių šiuolaikinio meno kūrėjų darbų. Vieta, kurioje susitinka menas ir gamta, palieka neišdildomą įspūdį kiekvienam atvykusiam.

Mėgstantiems technologijas pasivaikščiojimas taps dar įdomesnis parsisiuntus mobiliąją Europos parko programėlę. Joje pateikiama istorinių vaizdų, galima pasiklausyti garso įrašų, o prie kai kurių eksponatų – pamatyti papildytosios realybės sluoksnius.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • neribotos trukmės 1 apsilankymas muziejuje po atviru dangumi Europos parke 2 asmenims
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Europos parkas“, Joneikiškių k., Vilniaus r. Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 apsilankymas
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

24,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +24

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Europos parkas
+37052377077; hq@europosparkas.lt
Google 3.6 / (997)
 • Beveik niekas nepasikeitė per 20 metų, išskyrus atsiradusį mokestį už parkavimą, neaišku už ką tokia bilietų kaina. Esant tokiai kainai parking aš galėtų būti nemokamas
 • Pavaikščioti yra kur, su vaikišku ar neįgaliųjų vežimėliu trumpas maršutas; kaip už tokią kainą pasirodė kiek brangoka
 • Tvarkingas parkas, smagu pasivaikščioti. Ekspozicijos labai nieko ypatingo, nemokamuose parkuose galima pamatyti panašių. Ar verta mokėti 12€ asmeniui? Tikrai ne. Kita vertus, jeigu traktuoti tai kaip mokestį už tai, kad šis parkas prie Vilniaus išliktų ir nebūtų parduotas kokiam nors eiliniam namų kvartalui statyti, tuomet taip.
 • Gera pasivaikščioti geru oru kaip ir bet kuriame parke. Bet kainos kaip už parko lankymą tikrai nemažos. (bilietas+automobilio parkavimas + už fotografavimą susidarė 15 eur)
 • Dauguma skulptūrų jau labai susenusios, reikia renovuoti arba tiesiog atnaujinti. Vaikštant po visą parką nėra normalaus suoliuko atsisėstili pailsėti, kadangi visi apžėlę samanom ir jau atrodo nesaugiai. Kasoje įteikiamas parko žemėlapis nėra aiškus, naudojomes internetinę versiją. Kaina kaip tokiam parkui (kur susidaro įspūdis, kad apleistas) ženkliai per didelė. Paliko įspūdį tik kelios skulptūros ir žemuogės kurias radom besivaikščiodami :)
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 3000 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!