facebook

Nugaros masažas „Masažo namuose“ Vilniuje

-22%
Top Nuolaida!

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

Masažo namų siūlomi masažai jūsų fizinei bei psichologinei sveikatai. Atsikratykite nervinės įtampos.

Šis dovanų kuponas tai - Nugaros masažas „Masažo namuose“ Vilniuje. Rekomenduojame šią dovaną visiems, norintiems atsikratyti nervinės įtampos bei nugaros skausmų. Procedūra yra skirta vienam asmeniui, todėl ją galite pasidovanoti tiek pats sau, tiek kuriam nors artimam žmogui, išsiilgusiam harmonijos. Masažo metu bus stimuliuojami, spaudžiami, sukamaisiais judesiais masažuojami specialūs taškai nugaroje, kurie padės raumenims bei visam kūnui atsipalaiduoti. Žinia, kad masažas stiprina ir imunitetą, padeda kraujui bei limfai laisviau cirkuliuoti, ypač atliekamas reguliariai. Taip pat, masažinės procedūros nauda psichologinei sveikatai yra nepamainoma. Įsibėgėjus procedūrai pajusite kaip po truputį iš kūno ir minčių traukiasi įtampa, o neigiamos mintys kankina vis mažiau ir mažiau.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • nugaros masažas 1 asmeniui
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Masažo namai“, Vilniaus g. 10, Pietario g. 8, Vilnius
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Nugaros
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Trukmė: Skiriasi kaina, priklausomai nuo pasirinktos trukmės. Pasirinkti viršuje, skiltyje "Trukmė".
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Trukmė

25,00 €

-22 %

32,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Registruoti nariai gauna taškų: +25

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Masažo namai
Pietario g. +370 665 44680, Vilniaus g. +370 608 84344
Google 4.5 / (155)
 • Lankiausi Lymphobiony procedūroje pas Joaną. Pietario g. 8. Geriausios rekomendacijos, švelni, atidi, puikiai atliekanti procedūrą specialistė!
 • Buvau masaže su karštais akmenimis. Nebuvo tokia patirtis kokios tikėjausi, vienas akmuo gana smarkiai nudegino, todėl patirtis ne is maloniausių, po procedūros nebuvo galimybės nusiprausti kas irgi buvo gana keista.
 • Buvau atpalaiduojanciam viso kūno masaže jis truko 40min vietoja 50 atliekamas bet kaip skausmingas, salta patalpoja masažavo praktiškai rankas ir nugara po 3min gal kojas biski paminke ir tiek.. Jokio profesionalumo nerekomenduoju tikrai yra žymiai geresnių vietų masažams..
 • Buvau su geros dovanos kuponu atpalaiduojančiame viso kūno masaže. Likau labai nusivylusi, masažo judesiai vienodi, kabinete šalta, masažuotoja paklausė du kartus ar šalta ir kai atsakiau, kad šalta, visiškai nieks nepasikeitė, patalpos nepašildė, neapklojo. Ant kūno dėjo labai šalta alieju, rankose nepašildė. Negana to, darant masaža naudojosi telefonu, judesiu iki galo neišdirba, garsiai žiovauja, leidžia kažkokius garsus ir jokio atpalaiduojamojo poveikio, po masažo nesijautė.
 • Ėjome į porų masažą, masažas buvo atliktas atmestinai, jautėsi masažistų skubėjimas ir noras greičiau baigti masažą. Į masažą ejome 16.00 valandą, šeštadienį, tad buvome tą dieną paskutiniai klientai, masažas turėjo trukti valandą laiko, bet masažas truko 45 min., nors buvo nurodyta, kad masažas turi vykti 60 min. Draugei, masažas buvo atliekamas vyro, jo metu jautėsi diskomfortas ir skausmas, nes judesiai buvo atliekami per stipriai.
Komentarai