Pabėgimas iš galvosūkių kambario „Rūsys“

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

Galvosūkių kambarys „Rūsys“ meta iššūkį Tau ir tavo draugams! Tai puiki pramoga nuotykių ištroškusiai kompanijai, kuri nori įdomiai ir neįprastai praleisti laisvalaikį! Iš užrakinto loginių užduočių ir žaidimų kambario Jums reikės ištrūkti per 60 min! Norint rasti paslapčių raktą, reikės įveikti užduotis, ieškoti paslaptingų užuominų ir pasukti galvas visai komandai, kaip panaudoti rastus daiktus!

Galėsite rinktis skirtingos tematikos ir sunkumo kambarius. Paslaptimis apipinti kambariai, daug veiksmo, aštrių pojučių ir intriguojančių užuominų. Nuotaikingai praleistas laikas draugų kompanijoje ir neišdildomi įspūdžiai. Pergalę atšvęsti galėsite jaukioje salėje. Geniali idėja gimtadieniui, mergvakariui, bernvakariui ar įmonės kolektyvui suburti. 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 1 val. trukmės galvosūkių kambario žaidimas 2-5 asmenų kompanijai

Svarbu:

Pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis. Dalyvių skaičius gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto kambario tipo. Paslauga skirta asmenims nuo 14 metų. Galima rinktis iš skirtingų kambarių.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Pabėgimo kambarys „Rūsys“, Muitinės g. 1 ir Ožeškienės g. 31, Kaunas; Jaunimo g. 2, Marijampolė; Vokiečių g. 1, Vilnius; Turgaus aikštė 10, Klaipėda
Trukmė: 1 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2-5
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Galiojimas: Visomis savaitės dienomis
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Vilnius, Marijampolė, Klaipėda
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

60,00 €

  • Registruoti nariai gauna taškų: +60

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • 365 dienų keitimo garantija!
  • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Rūsys
+370 68133358; +370 656 33 796
Komentarai
  • Rekomenduojame
  • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 3000 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!