facebook

Ajurvedinė kūno procedūra moterims Panevėžyje

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

„Masažo magija” salone atliekamos malonios, įtampą mažinančios procedūros. Ramus žmogus – sveikas žmogus! Salone jauki atmosfera, malonūs aromatai, kvapnūs aliejai, rami muzika, ir nuoširdus darbas. Salono darbuotojai pasiruošę įkvėpti ir suteikti Jums naujos energijos ir pozityvių minčių!

Ajurvedinis kūno masažas - dovana kūnui ir sielai. Masažo tikslas, kad masažuojamasis kuo labiau pailsėtų, nusiramintų, ir pajustų prisilietimo švelnumą. Masažo metu, kada žmogus pilnai atsipalaidavęs, masažo judesiai teigiamai veikia viso kūno ląsteles, skatina jų gyvybinius procesus, ko pasekoje, žmogus po masažo jaučiasi ne tik pailsėjęs, energingas, bet ir atjaunėjęs. Kadangi stipriai harmonizuojamas dvasinis ir fizinis kūnas, pagerėja savijauta ir nuotaika, užlieja jėgų antplūdis, padidėja darbingumas, suaktyvėja smegenų veikla, pagerėja medžiagų ir kraujo apykaita. Lyriški muzikos garsai, malonūs aromatai ir švelnių rankų prisilietimas - visa tai, ko reikia, kad puikiai atsipalaiduotumėte.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 50 min. trukmės ajurvedinis kūno masažas;

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: „Masažo magija“, Algirdo g. 23 Panevėžys
icon time
Trukmė: 50 min.
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus
icon massage
Kūno sritis: Viso kūno
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Apskritis: Panevėžio regionas
icon place
Miestas: Panevėžys
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje
Nuolaidos ir lojalumas
Masažo magija

19,99 €

-67 %

60,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Masažo magija
+37061699699, +37069578822

Komentarai

 • Kristina
  Masažo Magija nerealus salonas . Pakliuvau pas masažuotoją vyrą ir likau sužavėta ,maloniai nuteikianti aplinka jau vos įžengus i saloną ,klientas pasitinkamas su šypsena ,pasijunti laukiamu svečiu ,apie masažisto rankas bei profesionalumą net neaprašysiu reikia išbandyti ir supranti ką reiskia papulti pas žmogų ,kuris myli savo darbą ,žodžiu , lankysiuosi tik Masažo Magijos salone ir kitiem rekomenduoju
 • Jurgita
  Buvau bandžiusi daug masažų ir pas daug skirtingų masažuotojų. Turiu pasakyti, kad Masažo Magijoj tikras magijos stebuklas. Atmosfera labai jauki - nuo muzikos iki pačių masažuotojo rankų sklinda šiluma ir šilta rankų energija. Būtinai apsilankysiu čia dažniau pasilepinti masažu, kuris sumažina nugaros skausmus ir nuima stresą.
 • Vaida
  Sveiki norėčiau padekoti už nuostabu masaža masažo magijai. Švelniomis rankomis masažuodamas ir tepdamas kvapnu aliejų. Kūnas palengva atsipalaiduoja . Klausydama relaksinės muzikos, nugrimzdi į ramia būseną iš kurios nenori prabusti . Kūnas palengva jaunėja , sielai gera ir ramu.
 • Valdonė
  Pasakiškas ajurvedinis masažas, šiltas ranku prisilietimas. Tiesiog gera!
  Siūlyčiau ir Jums apsilankyti mergaitės pas berniuką, masažo meistrą.