Interneto knygyno www.knygos.lt dovanų čekis

Top

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

KNYGOS.lt – kone didžiausias lietuviškas interneto knygynas, kuriame rasite ne tik kasdienes akcijas ir nuolaidas, bet ir platų asortimentą (šimtai tūkstančių prekių – nuo tradicinių ir elektroninių knygų lietuvių ir anglų kalbomis, iki žaislų, žaidimų ir kanceliarijos prekių), malonų aptarnavimą, patogų apsipirkimą, operatyvų atvežimą tiesiai į Jūsų namus ar darbovietę.

Jeigu esate tikras knygomanas, šis pasiūlymas kaip tik jums! Rinkitės DovanuSala.lt dovanų čekį ir patirkite skaitymo džiaugsmą. Su šiuo dovanų kuponu galėsite už jo vertę nusipirkti norimas knygas. Knygos.lt kuponas taip pat gera dovana ir mamai ar draugei, kuri laisvalaikiu mėgsta skaityti. Ištyrinėkite visus pasaulio kampelius, pasinerkite į neįtikimas istorijas kartu su knygos.lt!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

Svarbu:

Dovanų čekį galima panaudoti tik internetinėje Knygos.lt parduotuvėje. Norint apsipirkti internetiniame knygyne atsiųskite kupono rezervacijos kodą el. paštu pagalba@knygos.lt ir per 1 d.d. Jums bus atsiųstas naujas kodas, kurį panaudosite knygos.lt

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Informuojame, kad keitimas į šį dovanų kuponą nėra galimas.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Interneto knygynas www.knygos.lt
Trukmė: Neapibrėžta
Dalyviai (asmenų skaičius): Neribojama
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Visa Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Įveskite kainą nuo 10 iki 500 €
Įveskite kainą
  • Registruoti nariai gauna taškų: +10

Papildoma nauda:

  • Dovana galioja 12 mėn.
  • Nemokamas pristatymas!
  • 365 dienų keitimo garantija!
  • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Knygos.lt
pagalba@knygos.lt atsiųskite kupono rezervacijos kodą ir per 1 d.d. Jums bus atsiųstas naujas kodas, kurį panaudosite knygos.lt
Knygos.lt Google 4.5 / (19)
Komentarai
  • Rekomenduojame
  • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 3000 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!