Dovanų kuponų keitimas

Ar galiu pakeisti lietuviško paslaugos tiekėjo dovanų kuponą?

Įsigytą ir nepanaudotą DovanuSala.lt dovanų kuponą galima pakeisti į kitą, kupono galiojimo laikotarpiu.

Kaip pakeisti lietuvišką dovanų kuponą?

 • Patikrinkite turimą dovanų kuponą savitarnoje ir sužinokite sumą, kurią galite naudoti atliekant keitimą https://www.dovanusala.lt/lt/dovanu-savitarna (atliekant keitimą naudojama už dovanų kuponą sumokėta suma)
 • Išsirinkite norimą pramogą (-as) iš DovanuSala.lt
 • Pasirinktos pramogos puslapyje spauskite „PIRKTI“
 • Prekių krepšelyje, laukelyje „Dovanų kuponų keitimas“, įveskite kupono rezervacijos kodą ir spauskite „Taikyti“ bei „UŽSAKYTI IR TĘSTI“
 • Kitame žingsnyje įveskite savo kontaktinius duomenis – vardą, elektroninį paštą bei telefono numerį (ši informacija ant dovanų kupono neatsispindės) arba prisijunkite prie savo paskyros
 • Spauskite „IŠSAUGOTI IR TĘSTI“
 • Jei Jūsų išsirinktų pramogų vertė didesnė nei turimo dovanų kupono rinkitės apmokėjimą Jums patogiu būdu
 • Jei priemoka nėra reikalinga spauskite „TVIRTINU UŽSAKYMĄ“
 • Patvirtinus užsakymą Jūsų naujasis kuponas bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą

Keičiant dovanų kuponą į kitą ir esant 1 ct. kainos skirtumui, kaina yra sulyginama kliento naudai. (pvz.: turint 29.99 Eur dovanų kuponą keičiant į 30 Eur. kainuojančią pramogą, neprašoma apmokėti esantį 0.01 ct skirtumą).

Jūs galite pakeisti kelis dovanų kuponus į vieną arba kelias pramogas (vieno pirkimo metu galima panauduoti kelis turimus dovanų kuponus). Jeigu norite panaudoti kelis kuponus, laukelyje „Dovanų kuponų keitimas“ įveskite kupono rezervacijos kodą ir spauskite "Taikyti". Tą turite padaryti su kiekvienu kuponu atskirai.

Dovanų kuponas nėra keičiamas į:

- (Dovanusala.lt dovanų čekį ar rinkinį) https://www.dovanusala.lt/lt/113-internetines-parduotuves-dovanusalalt-dovanu-cekis.html ir https://www.dovanusala.lt/lt/86-dovanu-rinkiniai-pramogos-lietuvoje-latvijoje-estijoje-lenkijoje-ir-suomijoje
- (Interneto knygyno www.knygos.lt dovanų čekis) https://www.dovanusala.lt/lt/198-interneto-knygyno-wwwknygoslt-dovanu-cekis.html
- (Knygyno „VAGA“ dovanų čekis) https://www.dovanusala.lt/lt/10129-knygyno-vaga-dovanu-cekis.html

SVARBU! Pasirinktas naujasis kuponas galios tiek pat, kiek Jūsų turimas dovanų kuponas. Atliekant keitimą naudojama už dovanų kuponą sumokėta suma. Dovanų kuponą turite iškeisti į pasirinktą pramogą (-as) vieno pirkimo metu. Nepanaudota dovanų kupono suma anuliuojama. Nuolaidos kodai ir lojalumo taškai negali būti naudojami kupono keitimo metu.

Ar galiu pakeisti kitos šalies paslaugos tiekėjo dovanų kuponą?

Įsigytą ir nepanaudotą kitos šalies dovanų kuponą (pramogos Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Suomijoje) galima pakeisti į kitą, kupono galiojimo laikotarpiu.

 • Patikrinkite turimą dovanų kuponą savitarnoje ir sužinokite sumą, kurią galite naudoti atliekant keitimą - https://www.dovanusala.lt/lt/dovanu-savitarna (atliekant keitimą naudojama už dovanų kuponą sumokėta suma)
 • Išsirinkite norimą pramogą (-as) iš DovanuSala.lt
 • Norint atlikti keitimą - rašykite el. paštu info@dovanusala.lt, laiške nurodykite dovanų kupono rezervacijos kodą ir pasirinkto kupono pavadinimą arba nuorodą.
 • Jei Jūsų išsirinktų pramogų vertė didesnė nei turimo dovanų kupono, el. paštu atsiųsime Jums informaciją apie skirtumo apmokėjimą.
 • Pasirinktą dovanų kuponą atsiųsime el. paštu per 1 d.d. nuo užklausos gavimo arba priemokos atlikimo.

Keičiant dovanų kuponą į kitą ir esant 1 ct. kainos skirtumui, kaina yra sulyginama kliento naudai. (Pvz.: turint 29.99 Eur dovanų kuponą keičiant į 30 Eur. kainuojančią pramogą, neprašoma apmokėti esantį 0.1 ct skirtumą).

SVARBU! Pasirinktas naujasis kuponas galios tiek pat, kiek Jūsų turimas dovanų kuponas. Atliekant keitimą naudojama už dovanų kuponą sumokėta suma. Dovanų kuponą turite iškeisti į pasirinktą pramogą (-as) vieno pirkimo metu. Nepanaudota dovanų kupono suma anuliuojama. Nuolaidos kodai negali būti naudojami kupono keitimo metu.

Ar šis straipsnis buvo naudingas?
Ačiū, labai vertiname Jūsų nuomonę.