facebook

Grožio salono „KLIP“ dovanų čekis

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„KLIP“ grožio salonas yra įsikūręs centrinėje Šiaulių miesto dalyje. Grožio salonas yra subūręs profesionalių grožio meistrų komandą, kuri teikia aukščiausios kokybės paslaugas. Grožio salonas „KLIP“ vadovaujasi nuostata, kad atskleisti ir puoselėti grožį reikalingas ne tik profesionalumas, bet ir jauki atmosfera ir šiltas bendravimas.

Dovanų čekis suteikia galimybę pasirinkti labiausiai tinkančią ir patinkančią procedūrą grožio salone „KLIP“.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasirinktos paslaugos grožio salone „KLIP“ už dovanų čekio vertę
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Grožio salonas „KLIP“, Dvaro 64A, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: Priklausomai nuo pasirinktos procedūros
Dalyviai (asmenų skaičius): Neribojama
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Viso kūno, Nugaros, Kojų ir pėdų, Rankų, Veido ir galvos
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
Įveskite kainą nuo 10 iki 500 €
Įveskite kainą
 • Registruoti nariai gauna taškų: +10

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Klip
+37041424775
Google 4.6 / (147)
 • Vienas žodis - NUOSTABU !!! Gavau dovanų 3 masažo kuponus į "KLIP" saloną ir tai buvo nuostabi dovana . Masažistė tikra savo darbo profesionalė , po masažo taip gerai ,ne tik kūnui ,bet ir sielai . Ačiū !!!
 • Lankausi pas labai malonę,savo darbo profesionalę, grožio puoseletoją Inesa.. ??
 • Atlikta šokolado terapija maloniai atpalaidavo. Profesonalus masažistės aptarnavimas, malonus bendravimas paliko puikų įspūdį. Didelis ačiū!
 • Labai jaukus salonas, maloni klientus priimanti darbuotoja, puikios savo darbą išmanančios specialistės. Kiekvienam klientui skiriama daug ir išskirtinio dėmesio.
 • Nuėjau pasidaryti pedikiūro. Procedūrą visą atliko be priekaištų, ir spalvą parinko kokios norėjau, tačiau nenorėjo, nemokėjo ar tingėjo piešti nors ko minimaliai. Tai man užkliuvo, kadangi pastebėjau, jog ne visos nori piešti, nes nemadinga, tačiau man nerūpi nagų kojų lako mada, jei noriu piešinio, tegul piešia, juk man tai darys ne sau... Dėl skonio nesiginčijama! Praėjus mėnesiui laiko paskambinau paklausti kada galima ateiti, jog nuimtu gelinį nagų laką, tačiau vieną dieną paskambinus administratorė pasakė, jog nedirba ta kuri darė, dirbs rytoj. Užsirašė mano numerį ir sakė rytoj paskambins, paklaus kada galiu ateiti. Atėjo ir rytojus, skambučio nesulaukiau, pati paskambinau, pasakė, jog skambino, kai pasakiau, jog nesulaukiau skambučio, tada sako, o tai kam tada skambinau... Po to pasakė, jog specialistė negali priimti visą liepos mėnesį, nebent rugpjūčio mėnesį pabandytų kur įterpti mane. Paklausiau kaip čia yra, kad kai reikia nulakuoti rankų ar kojų nagus tada visos specialistės gali bet kada, kai reikia nuimti už dyką (taip visi grožio salonai daro, jei pas juos dareisi manikiūrą ar pedikiūrą) tada nei vienas specialistas negali, nebeturi laiko. Atsakymo nesulaukiau. Pedikiūrą darė Deimantė, tikrai nerekomenduoju, nes tik iš patenkintų klientų jie išgyvena, visi grįžta ten pat kur jiems patiko atlikta procedūra. Dabar atrodo, kad jiems nesvarbu, svarbu tuo kartu gavo pinigų...
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 3000 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!